• Jsem spokojená zboží dorazilo poškozené ale obratem mě poslali zboží nové
    • nemá slabiny

mužu jen doporučit příště si zase objednám,domluva bezproblémova

Vše v pořádku

• jinde jsem nesehnala
    • dobrá cena
    • dlouhá doručovacvi doba, ale je před Vánocemi

obchod doporučuji, po všech směrech
    skvělý přistup
    dobré ceny
    zboží , ktere jen tak někde nekoupite

Reakce obchodu Keramika

Děkujeme za ohodnocení našeho obchodu. Keramicshop.

• Telefonický kontakt, ve kterém jsem mohla vyjádřit můj další požadavek a příjemné jednání.
    • nevím o žádném

Výhodná cena, hezké výrobky,solidní jednání.

Reakce obchodu Keramika

Děkujeme za hodnocení našeho obchodu. Keramicshop.

Velka spokojenost. Rychle dodani. Doporucuji

• Přehlednost
    • Nenašla jsem žádné nedostatky

Jsem spokojená a doporučila bych ostatním

Děkujeme za hodnocení. Keramicshop

• Rychlý nákup - přijatelné ceny
    • poplatky za doručení

výhodný nákup - hezké zboží

Děkujeme za hodnocení našeho obchodu. Keramicshop

• hezké věci, které málokde seženete a za dobré ceny.
    • Délka dodání. Přišel mi mail, že zboží bylo předáno k přepravě PPL, ale PPL, která vždy ihned informuje o převzetí zásilky, mě nekontaktovala. Nevím tedy, jestli bylo zboží skutečně předáno. Dále na stránkách mají u zboží označeno že je "skladem" nebo už není. Objednávala jsem, co skladem opravdu bylo, přesto nějaké zboží skladem už není a nebude. To že obchod ví, že nějaké lhůty mohou být delší, z důvodu výroby, by mohl napsat mail, jak to s lhůtou vidí. Platila jsem předem a obchod neřeší, jakým způsobem vrátit peníze za věci, které už nejsou.

Nakoupila jsem mnoho věcí, protože jinde nebylo k sehnání a za dobrou cenu. Objednala jsem věci, které byli označeny, že jsou "skladem". Odeslala objednávku. 11 dní se mi nikdo neozval, a protože jsem platila dopředu, začala jsem mít obavy. Napsala jsem jim mail, co se děje - druhý den volal nějaký pán, že jedna věc se vyrábí a že to trvá (nechápu jen, proč mi tuto informaci neposlali hned na začátku mailem, když to věděli, že to bude nějakou dobu trvat z těchto důvodů). Pak mi jen tak mezi řečí řekli,že to a to zboží už není a nebude(nechápu, když jsem objednávala vše skladem), taky mohli napsat hned na začátku, abych s tímto zbožím nepočítala - kór když jsem vše platila dopředu. Po ujištění že zboží bude odesláno v pátek, mi v pondělí přišel mail, že zboží předali přepravní společnosti. Dodnes mi ale zboží nedorazilo, nikdo mě neinformoval, že zboží převzal, nebo kdy bude zboží dopraveno. Nevím tedy, jestli ho skutečně dopravní společnosti předali. O tom, jak mi vyúčtují peníze, které jsem zaslala navíc za zboží, které už nemají, také ani slovo. PPL doručuje do druhého dne a hned klienta informuje. Mě neinformoval nikdo. Objednávala jsem 20.10. a dodnes nemám nic. V tomto obchodě, i když má pěkné zboží už nic objednávat nebudu, už se bojím po těchto zkušenostech a doufám, že mi snad zboží ještě dorazí - je potřeba k narozeninám, které se konají pozítří. Na to že jsem objednávala skoro před 3 týdny:-( bych nečekala, že mi zboží i po jejich ujištění do oslavy nedorazí. Co budeme dělat, jestli zboží nedorazí, nevím...

Reakce obchodu Keramika

Děkujeme za hodnocení našeho obchodu. Je nám velice líto, že se tato objednávka nepovedla a také jsme se vám omluvili. Bohužel se může stát, že zboží není už skladem ale je stále uvedeno v eshopu. Budeme lépe pracovat na co možná rychlejší aktualizaci údajů. Pokud je zboží s delší dodací lhůtou je to uvedeno přímo u konkrétního výrobku viditelně označeno což také bylo. Samozřejmě zboží můžete vrátit což jsme vám nabídli a peníze vám zašleme na účet. Ještě jednou se vám omlouváme. Keramicshop

• spolehlivost
    • o žádných nevím

• originalita,kvalita, dobré ceny
    • -----

velmi pěkné a přehledné stránky,dobrá komunikace,originální dárky, velmi dobrá kvalita, rozumné ceny,vřele všem doporučuji

• Nízké ceny

• dobre ceny
    • prehlednost stranek

prehledne stranky, dobre ceny
    doporucila bych tento obchod ostatnim hlavne pohodlne objednavce z domova a pro dobre ceny

Reakce obchodu Keramika

Dekujeme za ohodnoceni naseho obchodu. Keramicshop

• Má velký výběr a dostupné ceny.
    • Asi bych,řekla v balení objednávek.Nejsou dostatečně zabelené a dochází k rozbití objednávky.

Zaujala mě nabítka a ceny.Určitě doporučím ostatním.Také ochota vedoucího pracovníka při řešení objednávek.

Děkujeme za hodnocení našeho obchodu. Keramicshop

• Přehledná nabídka. Zboží, které jinde nedostanete. Rychlé dodání.

Doporučuji tento obchod. Rychlé dodání zboží, které jinde nedostanete. S nákupem jsem spokojená.

vše ok

Děkujeme za hodnocení našeho obchodu. Keramicshop

• krásná keramika za příznivou cenu

Děkujeme za ohodnocení našeho obchodu. Keramicshop

• široký a zajímavý sortiment výrobků

Obchod skvělý, akorát dopravce nerespektuje polepky, že obsah zásilky je křehký.

Reakce obchodu Keramika

Děkujeme za hodnocení našeho obchodu. Jak jsme vám zaslali na e-mail je možné poškozené výrobky vyměnit. Keramicshop

• široký výběr

vše OK

Děkujeme za ohodnocení našeho obchodu. Keramicshop

• Objednávka mi byla dovozena až domů.

• KRÁSU,KVALITU,OCHOTU

DOPORUČUJI.

Reakce obchodu Keramika

Dekujeme za ohodnoceni naseho e-shopu. Keramicshop