• Solidní webovky a nabídka zboží
    • Dlouhá dodací doba a ještě přišlo zboží v jiné barvě než jsem objednal a zřejmě bylo asi někde vystaveno protože krabice byla již přelepená a zmuchlaná, zboží mírně odřené.

Nevím co si o tom mám myslet. Radši bych si předem telefonicky zjistil jak na tom jsou se zbožím a jak dlouho bude trvat dodání.

12 dni jsem mel objednany balik a za celou dobu me nebyl nikdo schopny dat vedet proc balik nedosel.Neodpovidaji na emaily ani nezvedaji telefon.Nakonec po dlouhem cekani jsem objednavku musel stornovat a sehnat si to jinde.Obchod rozhodne nedoporucuji jestli nechcete cekat mesic nez vam neco prijde.

• Žádné
    • Nekomunikují

Obal, ve kterém byl chránič, tak už byl rozdělávaný a pak dodatečně nějak zalepovaný, nevím proč. Navíc jsem si objednal kombinaci černo/bílý a dorazil černo/červený.
    Zboží jsem ale nevrátil, využiju ho i tak. Každopádně to nějak extra nepotěšilo. Jinak ale spokojenost.

• Rychlé dodání zboží
    • výborná komunikace
    • rozvoz po Plzni zdarma
    • příznivé ceny

Všem doporučuji
    Skvělá komunikace
    Rychlé dodání
    Příjemní lidé
    Ač nemusí,tak občas přidají k nákupu i malý dárek-ale to asi záleží i na tom,jaký produkt si objednáte

• Nabídka kvalitních a ověřených produktů
    • Rychlá dostupnost zboží
    • Bezproblémová komunikace
    • Trochu horší zpracování webových stránek

Opravdu dobra konunikace

• Dobré ceny
    • posílání přes zásilkovna.cz Dodání trvalo skoro týden :-(

Reakce obchodu KEEP FIT

Děkujeme za Váš postřeh, ano máte pravdu. Přes službu Zásilkovna.cz je dodání delší než je obvykle kurýrní službou. Snažíme se naše služby neustále zlepšovat a dodací lhůty zkracovat. Ještě jednou děkujeme. KEEPFIT.cz

• široký výběr nabízeného zboží
    • rychlá komunikace

Rychle, dobrá komunikace, slušná cena

Reakce obchodu KEEP FIT

Děkujeme za Vaší kladnou recenzi, sortiment zboží se snažíme neustále rozšiřovat, ale na druhou stranu se snažíme, aby co nejvíce položek bylo k odeslání ihned. Děkujeme tým KEEPFIT.cz

• Termin dodani
    • Dobry pomer cena/ kvalita

Vse v nejlepsim poradku, naprosta spokojenost.

Reakce obchodu KEEP FIT

Děkujeme Vám mnohokrát za vaší kladnou reakci, budeme se snažit i nadále. S pozdravem KEEPFIT.cz

• nejlevnější zboží + dárek navíc
    • nevím

byl jsem spokojen. Co jsem chtěl, tak jsem v pořádku dostal.

Reakce obchodu KEEP FIT

Rychlé dodání, kvalitní zboží. Všem doporučuji

• nízká cena
    • rychlý termín dodání

Veliká ochota majitele obchodu a maximální snaha vyjít zákazníkovi vstříc.
    Objednala jsem si míč bosu pro rehabilitaci po operaci kolene a pan majitel mi ho osobně dovezl do hodiny po objednání až domů a ještě mi ho odnesl až do bytu. Úžasné jednání. Dnes už se tohle málo vidí a mohu jen doporučit i po dalších zkušenostech s nákupy. Nevěřila jsem všem těm kladným recenzím, které jsem četla, ale je to OPRAVDU PRAVDA!!!

Reakce obchodu KEEP FIT

Děkujeme, vaší reakce si velice vážíme.Budeme se snažit co nejvíce i do budoucna. A věříme že při příštím nákupu nás opět vyhledáte. Děkujeme za Váš nákup a přejeme pěkný den. Majitel webu KEEPFIT.cz

snad bude výrobek kvalitní a nebudu ho muset vracet.

Reakce obchodu KEEP FIT

Děkujeme, vaší reakce si vážíme. A také doufáme, že budete i nadále s výrobkem spokojený.Tým KEEPFIT.cz

• Jednání
    • Rozvoz po plzni zdarma
    • Kvalita

V tomto obchodu jsem již nakoupil několikrát pokaždé mi bylo zboží doručeno ve velmi krátké době a vždy v pořádku.Velké + je skvělá domluva.
    Doporučuji 100 %.

• Dobré ceny
    • Kvalita zboží
    • Akce
    • Rozvoz po Plzni zdarma
    • Domluva dodání na určitou hodinu,adresu,den

Tento obchod doporučuji.
    Výborné jednání,spolehlivost,bezvadná domluva
    Rozvoz po Plzni zdarma
    Rychlé dodání zboží-tentýž den,co proběhla objednávka
    Kvalita zboží

• dobré ceny

super, mohu ostatním jen doporučit...

Děkujeme, vaší reakce si vážíme. KEEPFIT.cz

• Max.ochotný pan majitel,zboží odeslal hodinu po objenání,a ráno jsem měla doma,poradil,ochotný,milý... 100% profesionalita

jednoznačně doporučuji

Reakce obchodu KEEP FIT

• Rychlé a spolehlivé dodání v krátké době
    • Odborně poradí, pokud potřebujete pomoci s výběrem
    • Osobní a prozákaznický přístup
    • K nákupu menší dárek, jako pozornost
    • Přívětivé ceny
    • Rozvoz po Plzni zdarma
    • Velký výběr sortimentu

Další nákupy budu směrovat sem

• -rychlé dodání
    • -poradí
    • -přehledný eshop

S obchodem jsem spokojena já i přítel, určitě zase nakoupíme :)