• Neplatí to co je uvedeno v nabídce ,,ZBOŽÍ,,

Nehodlám v budoucnu využívat tento obchod.
    KAXL.cz + HobyNářadí.cz = jeden obchod
    11.4.2016 objednávka
    23.4.2016 zboží nedodáno
    Na ,, ZBOŽÍ,, uvedeno do týdne

Reakce obchodu KAXL.cz

Dobrý den, U zboží bylo uvedeno dodání na dotaz nikoliv skladem. Pán byl informován o předběžném termínu naskladnění. V těchto případech kdy zákazník na zboží pospíchá, je lepší předem ověřit dostupnost. Za vzniklé komplikace se omlouváme.

Zbožíjsem dostal ale spokojen s ním nejsem

Reakce obchodu KAXL.cz

Dobrý den, Bohužel zákazník si objednal chybné jemu nepasující zboží. Situace již byla vyřešená.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Doporučuji se informovat o dostupnosti vybraného zboží.

Reakce obchodu KAXL.cz

orientační dostupnost zboží je uvedena vždy na straně produktu, ale jelikož spoustu zboží vozíme ze zahraničí, tak jsme závislí na skladech našich dodavatelů, kteří nám nedávají informace o produktech aktuálně na skladě tzv. feedy. Je běžné, že se zboží časem vyprodá a poté není nějakou dobu dostupné. Rádi vám ale na dotaz např. emailem ověříme dostupnost.

• nejsou
    • mnoho -nedodává zboží

Všem přeji trpělivost s dodací lhůtou

Reakce obchodu KAXL.cz

Vámi objednané zboží bylo uvedeno s dostupností "na dotaz“. A v takovém případě je vždy zákazník informován emailem o předběžném termínu naskladnění. Z důvodu současného vyprodáni zboží u dodavatele, byla nabídnuta náhrada, ale zatím od zákazníka nemáme žádnou odezvu. Omlouváme se za komplikace.

• Žádné
    • Slíbili zboží do dvou dnů,ale bohužel.Dále mi bylo doporučeno vybrat si jiné nez_li jsem původně chtěl,protože může být poškozeno,ale dorazilo stejně praskla.Reklamovat jej můžu ale jen u dopravce :-) !!

Pro mě hodně špatná zkušenost,pro příště ponaučení !

Reakce obchodu KAXL.cz

zboží bylo odesláno do 24 hodin a doručení závisí na dopravci, který uvádí doručení následující pracovní den. Pokud toto nedodržel tak nás to mrzí, ale nijak to neovlivníme.

Dále pokud došlo k poškození, tak je nutné škodu nahlásit dopravci, popř. odmítnout převzít zásilku a na základě zápisu o škodě vám pošleme zboží nové. V případě dotazů kontaktujte našeho reklamačního technika.

• dlouhé trvání dodání objednávky.

Reakce obchodu KAXL.cz

Zboží, které jste si objednala se objednává ze skladu našeho zahraničního dodavatele. Orientační informace o dostupnosti zboží je uvedena u každého produktu a přesnou dostupnost sdělíme na emailu nebo telefonicky. Tato doba však zatím neuplynula.

• jen blázen se může ptát na spokojenost s nákupem někoho, kdo zatím marně čeká na zboží.

• Žádné
    • Kompletace objednavky

Nakoupit jinde

Reakce obchodu KAXL.cz

Dobrý den, Zboží bylo objednáno 27.05.2015 následující pracovní den byla zásilka odeslána. Bohužel žádnou zprávu o nekompletní objednávce nemáme. Netušíme tedy, o co se zákazníkovy jedná.

• žadné, zboží nebylo doručeno
    • špatna komnikace

radeji nenakupovat

Reakce obchodu KAXL.cz

Dobrý den, zákazník byl po přijetí objednávky informován o přibližném termínu naskladnění zboží. Jakmile jsme zjistili přesný termín naskladnění, zákazníka jsme ihned kontaktovali. Nechápeme proto tuto reakci.

• Napsal jsem vám že nedopatřením došlo z mé strany k zaslání částky s chybným var.symbolem peníze jsou určitě na vašem účtu a vůbec vám to nevadí a nic pro to neděláte prý si to pohlídá paní Pavla Soukopová děkuji ochotu.

Reakce obchodu KAXL.cz

Dobrý den, Vaše duplicitní platba vám byla po dohledání vrácena během jednoho týdne na váš účet. Nevíme tedy, v čem je problém.

• Ten kdo balil truhliky musel vědět, že jeden byl prasklí, protože kus truhliku bylo odlomeno a v krabici ten kus někde nebyl.

Obchod se pisni tim,ze ma nahradni dily skladem a pritom to neni pravda.

• ani po třech týdnech zboží nedorazilo

nespolehlivost

Reakce obchodu KAXL.cz

Dobrý den, vámi objednané zboží bylo uvedeno s dostupností "na dotaz“. A v takovém případě je vždy zákazník informován emailem o předběžném termínu naskladnění. Z důvodu současného vyprodáni zboží u dodavatele, byla nabídnuta náhrada, ale zatím od zákazníka nemáme žádnou odezvu. Omlouváme se za komplikace.

Vše bez českých návodů.

Reakce obchodu KAXL.cz

návody máme, zřejmě jsme jen nedopatřením nepřibalili, ozvěte se nám prosím na email a pošleme Vám je. Omlouváme se za komplikace.

• věci pro zahrádkáře
    • nevím - zatím reklamace nedorazila - zítra ji budu teprve odesílat

asi dobrý zatím nemám zkušenost - první nákup a asi smůla - zrovna dorazilo zboží poškozeno ale ne vinou přepravce - ulomený bodec na hvězdici ručního kultivátoru bez násady, ale úlomek nebyl v krabici tak asi chyba výrobce

Reakce obchodu KAXL.cz

reklamaci jsme vyřídili obratem ihned po jejím přijetí ve prospěch zákazníka. Za komplikace se omlouváme.

• Levne zbozi
    • Dlouha dodaci lhuta, na dodaz ohledne dodani, drza odpoved (pani Soukupova)

Jsem zvedav, zda zbozi vubec nekdy dorazi nebo budu muset provezt storno

Reakce obchodu KAXL.cz

Dobrý den, Zákazníka jsme telefonicky kontaktovali a situaci jsme vyřešili v jeho prospěch. Zákazník přislíbil komentář stáhnout. Bohužel tak doposud neučinil.

• Délka dodací lhůty

Reakce obchodu KAXL.cz

zboží z Vaší objednávky bylo potřeba objednat u výrobce ze zahraničí a v takovýchto případech není možné určit přesnou dobu dodání s přesností na den, jak by si možná někdo představoval. Orientační doba Vám byla sdělena ihned po objednání.

• na objednávku čekám do dnes a nevím proč Husák 22.3.2015
    • špatná komunikace se zákazníky

koupím si to asi jinde pokud se neozvou

Reakce obchodu KAXL.cz

neuběhlo ani 14 dní od původní informace ohledně dostupnosti, kterou jsme Vám dávali ihned po objednávce. Jedná se o zahraničního dodavatele, kdy závozy zboží jsou naplánovány a nejdou nijak urychlit. Navíc zásilka byla po 8 dnech odeslána.

• Obchod nedodržel domluvene podmínky, neposlal poštovné z reklamace.

Timto způsobem, se muže chovat,i k ostatním zákazníkům.