• nakoupil v obchodě Intersport ČR před 2 týdny

• Dost značek, pohodlí z domova
  • nakoupil v obchodě Intersport ČR před 2 týdny

• Nebyla možnost ovlivnit datum a čas doruceni. Zásilka dorazila za překvapivě dlouhou dobu.
  • nakoupil v obchodě Intersport ČR před 2 týdny

Byl mi doručeno sice zboží, které jsem si objednala, avšak jiné barvy. Komunikace s obchodem - žádná omluva, jen že můžu zboží vyměnit, na což opravu nemám čas, když jsem ho potřebovala nasledujici den..

• nakoupil v obchodě Intersport ČR před 2 týdny

• okamžitá komunikace při problému
    • pěkné zboží
    • špatně označené placení.....
    • nic moc šité

Spokojenost

• nakoupil v obchodě Intersport ČR před 2 týdny

Dlouhá doba dodání cca.8-10 dní.

• nakoupil v obchodě Intersport ČR před 1 měsícem

• Zbozi stale nedorazilo ani informace o zruseni ci zmene objednavky, posledni informace o prijeti objednavky 25.5.2018 a od te doby jen reklamni e-maily, ale o zbozi nic...

Vážený zákazníku,
    dne 25.5.2018 Vám byla zasílána informace, že máte zboží připraveno k vyzvednutí na prodejně. Jelikož jste si zboží nevyzvedl do 5-ti dní, objednávka tedy tímto byla zrušena.
    Za tým Intersport

• přehlednost e-shopu

Doporučuji, nakupuji pravidelně.

• nakoupil v obchodě Intersport ČR před 3 týdny

Spokojenost na 100%,rychlé dodání.

• vše v pořádku

• slušná nabídka zboží
    • dobrá komunikace
    • ne všechno zboží, které se jeví v okamžiku objednání skladem je skutečně skladem

Přes uvedenou nevýhodu obchod doporučuji, díky dobré komunikaci obchodu jsme problém se zbožím, které nebylo skladem vyřešili.

• nakoupil v obchodě Intersport ČR před 3 týdny

• Došlo k výpadku e shopu a vůbec mi nedošel email o zboží. A tak jsem tam musela volat. Mezitím už to odeslali zpět. Ale vše dobře dopadlo a stahli mi batoh z prodejny.

• Rychlé jednání
    • Zajímavé zboží
    • Zboží je možné vrátit na prodejně
    • Při vrácení zboží na prodejně musíte vypsat formulář včetně čísla objednavky a peníze se nevracejí hned v hotovosti, ale budou zaslány na účet
  • nakoupil v obchodě Intersport ČR před 3 týdny

špatná komunikace eshopu zákaznické centrum je zmatené neví co se děje a vymýšlí si odpovědi typu snad nebo možná.Na e-mail neodpoví vůbec.

Vážený zákazníku,
    Vaše objednávka byla stornována na Vaši žádost, která byla zasílána emailem dne 2.6.2018 v 17:32hod. Mohla byste nám, prosím, na email eshop@intersport.cz sdělit, na jaký email Vám nebyla zodpovězena odpověď? Jde pro nás o cennou zpětnou vazbu při zkvalitňování našich služeb.
    Za tým INTERSPORT

• nakoupil v obchodě Intersport ČR před 1 měsícem

Objednávka vyřízena velmi rychle!

• nakoupil v obchodě Intersport ČR před 4 týdny

• Rychlost a kvalita
  • nakoupil v obchodě Intersport ČR před 1 měsícem

Rychlé dodání, skvělá komunikace na zákaznické lince, paní dokáže poradit s výběrem, opravdu naprostá spokojenost a mohu jen doporučit

• Delší dodací lhůta

• obědnávka nepřišla celá

Vážený zákazníku,
    velice se Vám omlouváme za nedoručení kompletní objednávky. Mohl byste nám, prosím, na email eshop@intersport.cz sdělit, jaké zboží Vám nedorazilo? Jde pro nás o cennou zpětnou vazbu při zkvalitňování našich služeb. Zboží Vám můžeme zaslat zpětně nebo Vám vrátíme peníze za nedoručené zboží.
    Za tým INTERSPORT