• Bezproblémový obchod.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Vaši milou recenzi. Vaše spokojenost je pro nás velkou satisfakcí a těší nás, že jste si vybrali naši firmu. Oceňujeme Vaši důvěru a s radostí očekáváme Vaši příští návštěvu.

S přáním pěkného dne, Tým Ambra.

• Dopravce mi nedal doklad o zaplacení. Zboží vydal ,peníze převzal a odjel. Jinak bylo vše v pořádku a zakázka byla rychle vyřízena.

Vážený zákazníku,

velmi děkujeme za Vaši recenzi týkající se nedostatku dokladu o zaplacení při dodání zboží. Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlostí vyřízení Vaší objednávky. Rádi bychom objasnili, že spedice neposkytuje písemné doklady o zaplacení. Nemůže to udělat, protože to není jejich příjem, ale snaží se zajistit dostatečné důkazy o platbě. Při předání zboží zákazník podepisuje přepravní list, kde je uvedena také částka, kterou platí. A do e-mailu Vám jde faktura, kde je jasně uvedeno, že platba byla uhrazena dobírkou. Věříme, že tento dokument poskytuje potřebné informace o zaplacení. Děkujeme za Vaši objednávku a za pochopení této situace.

S přáním pěkného dne, tým Ambra.

• Rychlost potvrzení a dodaní

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za vaše uznání naší rychlé reakce a dodání. Jsme rádi, že jsme splnili Vaše očekávání a že jste byl spokojen s průběhem naší spolupráce. Vaše pozitivní ohlasy jsou pro nás důležité a inspirují nás k dalšímu zdokonalování našich služeb.

• Kvalita
    • Dlouhà doba dodání

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za pochvalu naší kvality a za konstruktivní recenzi ohledně dlouhé doby dodání. O prodlení jste byl informován omluvným emailem. Jsme rádi, že jste souhlasil s pozdějším dodáním a projevil pochopení s danou situací. Litujeme, že se naskladnění zdrželo déle než jsme očekávali. Zároveň jsme rádi, že jste byl spokojen s produktem, který jsme Vám poskytli. Vaše spokojenost je pro nás důležitá a budeme pracovat na tom, aby se podobné situace neopakovaly.

• Špatný způsob dopravy

Vážený zákazníku,

děkujeme za vaši recenzi. Je nám líto, že jste nebyl spokojen. Nejsme si vědomi problému. Zboží bylo doručeno ve stanoveném termínu a nedošlo k žádnému prodlení, jak z naší strany, tak ze strany dopravní společnosti. Považujeme správné doručení za jeden z našich priorit a jsme rádi, že jsme tuto povinnost splnili. Pokud byste měl/a nějaké další připomínky k našemu způsobu dopravy, rádi se jimi budeme zabývat, abychom se mohli dále zlepšovat a zajistit vaši spokojenost. Děkujeme za vaši důvěru.

• vše super

Vážený zákazníku,

děkujeme vám za vaši povzbudivou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl/a spokojen/a s našimi službami. Vaše slova jsou pro nás důležitá a motivující, abychom se dále mohli zlepšovat. Doufáme, že v budoucnu se na nás opět s nákupem obrátíte.

Přejeme vám krásný den, tým AMBRA.

• Velký výběr.

Vážený zákazníku,

velmi děkujeme za Vámi udělené hodnocení. Jsme velice rádi, že jste byl s nákupem na našem e-shopu spokojen. Budeme se těšit na případnou další spolupráci. Sortiment zboží se snažíme neustále obměňovat a doplňovat o nové produkty.

• Dovoz zboží až domů

• Kvalitní zboží
    • Dobré zabalení
    • Draha doprava Fofr

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši skvělou recenzi a za uznání kvality našich produktů a balení. Chápeme, že Vám může připadat dražší doprava s Fofrem jako nevýhoda, avšak spolupracujeme s nimi kvůli jejich spolehlivosti a rychlosti doručení. Pracujeme neustále na objevení nových dopravních možností, aby Vaše nákupy byly ještě pohodlnější a cenově dostupnější. Děkujeme Vám za pochopení a podporu.

S přáním krásných dnů, tým AMBRA

Vše v pořádku. Škoda toho váhového limitu pro dopravu zdarma, jinak bych bral o regál víc :)

Vážený zákazníku,

velmi si vážíme Vašeho hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem spokojen a budeme rádi, pokud se k nám i v budoucnu vrátíte.

S přáním příjemného dne, tým Ambra.

Výborný obchod, doporučuji..

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Vaše spokojenost s nákupem na našem e-shopu nás velice těší. Budeme rádi, pokud se k nám i v budoucnu vrátíte.

S přáním příjemných dnů, tým AMBRA.

• Vyřízeno rychle a v pořádku

Vážený zákazníku,

z Vámi uděleného hodnocení máme radost, děkujeme. Těší nás, že jste byl s nákupem na našem e-shopu spokojen. Budeme rádi, pokud k nám i v budoucnu opět zavítáte.

Rychlost vyřízení objednávky.

S přáním příjemného dne, tým AMBRA.

• Velký výběr sortimentu a expresní doručení.
    • zatím nic

Vážený zákazníku,

velmi si vážíme Vašeho hodnocení. Těší nás, že jste byl spokojený a snad se na nás v budoucnu opět s důvěrou obrátíte.

S přáním příjemného dne, tým Ambra.

spokojenost s celkovým jednáním

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás těší Vaše spokojenost s nákupem u nás. Budeme rádi, pokud se k nám i v budoucnu vrátíte.

S přáním příjemných dnů, tým AMBRA.

Obchod asi normalni standard (i kdyz me neodpovedeli na dotaz k vyrobku), u sortimentu doporucuji zvazit vybrany druh... (kolecka bylo nutno doplnit dorazy lozisek a ta uplne vymenit, protoze lepsi se normalne vyhazuji jako 'vylagrovana', tahle drhla jak po sabotazi piskem a to mela 1mm vakl a ze nejsou vhodna na silnici jsem se dozvedel az z napisu na pneumatice...)

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Vaším dotazem jsme se zabývali, ale už jste byl off-line a náš systém nám již nedovolil vložit odpověď. Snažíme se odpovídat co nejrychleji, v rámci možností a dostupných informací... O vhodném použití kolečka informujeme přímo v popisu produktu ("... jsou vhodná pro rudly, rudlíky, plošinové a jiné transportní vozíky, kterými se přepravují materiály a zboží ve skladech, servisech atp."). Děkujeme za pochopení. Budeme rádi, pokud k nám i v budoucnu opět zavítáte.

S přáním příjemných dnů, tým AMBRA.

komunikují, výrobek je na zakázku, takže s delším termínem dodání počítáme,

Vážený zákazníku,

moc děkujeme za Vámi udělené hodnocení. Pro naše zákazníky se snažíme udělat maximum, aby po nákupu na našem e-shopu odcházeli spokojeni. Budeme rádi, když se i v budoucnu opět k nám vrátíte.

S přáním příjemných dnů, tým AMBRA.

Velmi spolehlivý obchod !
    Vřele doporučuji všem ostatním potenciálním zákaznicím a zákazníkům !

Vážená zákaznice,

z Vámi uděleného hodnocení máme radost, děkujeme. Těší nás, že jste byla s nákupem na našem e-shopu spokojena. Budeme rádi, pokud k nám i v budoucnu opět zavítáte.

Vyborna komunikace, ochota, dekuji

Vážený zákazníku,

nesmírně si vážíme Vašeho hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem spokojený a budeme se těšit, že se na nás v budoucnu opět s důvěrou obrátíte.

S přáním příjemných dnů, tým AMBRA.

Nic záporného jsem nezjistila. Vše došlo v pořadku a hlavně jsem nemusela platit předem.

Vážená zákaznice,

děkujeme za hodnocení, které jste nám udělila. Vaše spokojenost s nákupem na našem e-shopu nás velice těší. Budeme rádi, když se k nám v budoucnu vrátíte.

S přáním příjemného dne, tým AMBRA