Velká spokojenost..

• zakoupeno v Ambra katalog před 2 týdny

• Dobře zabaleno, tudíž v celku.

• spolehlivý obchod

Vážený zákazníku,

velmi děkujeme za Vámi udělené hodnocení. Jsme velice rádi, že jste byl s nákupem na našem e-shopu spokojen. Budeme se těšit na případnou další spolupráci.

S přáním příjemného dne, tým AMBRA.

• zakoupeno v Ambra katalog před 1 měsícem

• Široký sortiment.
    • Dobrá cena.
    • Rychlé dodání.

Doporučuji tento e-shop.

Vážený zákazníku Honzo z Náchoda,

děkujeme za Vaše hodnocení, velice si ho vážíme. Těší nás, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Neváhejte se na nás i v budoucnu obrátit!

• zakoupeno v Ambra katalog před 1 měsícem

Rychlé zabalení a dodání.

Vážený zákazníku,

vážíme si Vašeho hodnocení. Jsme rádi, že jste byl spokojený s nákupem na našem e-shopu. Neváhejte se na nás i v budoucnu s důvěrou obrátit.

S přáním příjemných dnů, tým AMBRA.

• zakoupeno v Ambra katalog před 2 měsíci

rychlé jednání

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byl spokojený s nákupem na našem e-shopu. Neváhejte se na nás i v budoucnu s důvěrou obrátit.

• zakoupeno v Ambra katalog před 2 měsíci

• přehledný web, dobrá orientace, jednoduchá objednávka, rychlé dodání, zboží dle popisu
    • platba v hotovosti

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení.
    U Vaší objednávky jste si zvolil dopravu spediční společností a platbu dobírkou. Bohužel spediční společnost neumožňuje platbu dobírky kartou. Pokud preferujete bezhotovostní platbu, pak můžete na našem e-shopu zvolit platbu zálohovou fakturou - převodem na účet. U tohoto způsobu platby navíc ušetříte za poplatek za dobírku.

Budeme rádi, pokud se k nám i v budoucnu vrátíte.

S přáním příjemných dnů, Tým Ambra.

• zakoupeno v Ambra katalog před 4 měsíci

• Rychlé vyřízení objednávky.
    • Nic.

Klidně si zde zase někdy něco objednám.

• zakoupeno v Ambra katalog před 4 měsíci

Rychle se vyhledává v přehledné nabídce, rychlé dodání zboží

Vážená zákaznice,

Vaše hodnocení nám udělalo radost, děkujeme. Moc nás těší, že jste byla s nákupem na našem e-shopu spokojená. Budeme rádi, pokud se k nám i v budoucnu vrátíte.

• Vše v pořádku.
    • Drahá platba za dodání.

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vámi udělené hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Děkujeme také za Váš podnět ke zlepšení. Aktuálně přemýšlíme nad dalšími možnostmi dopravy, které by nabídly i nižší cenu.

• zakoupeno v Ambra katalog před 5 měsíci

Rychlé a spolehlivé jednání.

Vážená zákaznice,

velice si vážíme Vámi uděleného hodnocení. Těší nás, že jste byla s nákupem u nás spokojená.

• zakoupeno v Ambra katalog před 5 měsíci

• Ač byl obchod uzavřen v nouzovém stavu s upozorněním na možnost zdržení dodávky, zboží dorazilo do 4 dnů.

Rychlost, solidnost a naprostá spokojenost.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Budeme se těšit na Vaši případnou další návštěvu.

• komunikace
    • dobrá cena

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vámi udělené hodnocení, které nás potěšilo. Neváhejte se na nás i v budoucnu s důvěrou obrátit.

• zakoupeno v Ambra katalog před 5 měsíci

• Objednáno v klidu z domova přes internet.

Objednávka rychle přijata a vyřízena. S asistentem po telefonu dojednané podrobnosti o zboží . Okamžitě zavolal, abych mohla objednávku upravit co se týkalo délky rohože a počtu.

Vážená zákaznice,

z Vámi uděleného hodnocení máme radost, děkujeme. Těší nás, že jste byla s nákupem na našem e-shopu spokojená. Budeme rádi, pokud k nám i v budoucnu opět zavítáte.

• výborná komunikace obchodu
    • zboží odpovídá popisu a fotografiím

Vážená zákaznice,

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme opravdu rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Budeme se těšit na případnou další Vaši návštěvu.

• zakoupeno v Ambra katalog před 6 měsíci

Doporučuji, spokojenost. Bohužel drahá doprava. Jinak vše OK. Děkuji za službu.

Vážený zákazníku,

velmi děkujeme za Vámi udělené hodnocení. Vaše spokojenost s nákupem na našem e-shopu nás velice těší. Rovněž děkujeme za Váš podnět ke zlepšení. Uvědomujeme si, že jsou i levnější možnosti dopravy, aktuálně přemýšlíme nad jejich rozšířením.

• zakoupeno v Ambra katalog před 5 měsíci

• Hledal jsem nádobu 50L a 100L s kohoutem a oba dva druhy jsem našel pouze v samostatném vyhledávači, nebyly mi nabídnuty vedle sebe, nechápu to

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za udělené hodnocení. Pokud jste se díval na jednu z nádob (s libovolným objemem), pak se Vám stejná nádoba v ostatních dostupných objemech zobrazila po obrázky dané nádoby, jako další varianty. Takto se zobrazují další 2 varianty daného produktu, pokud jich chcete vidět více, musíte v nabídce srolovat trochu níže. Mrzí nás, pokud pro Vás bylo toto zobrazení nepřehledné. Aktuálně pracujeme na značném zlepšení našeho e-shopu, abychom všem zákazníkům nákup u nás co nejvíce usnadnili.

• zakoupeno v Ambra katalog před 6 měsíci

• Precizní jednání

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše hodnocení, které nás velice potěšilo. Jsme moc rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Neváhejte se na nás i v budoucnu obrátit.

• zakoupeno v Ambra katalog před 7 měsíci

Uvítala bych více rozměrů samolepek

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vámi udělené hodnocení. Vážíme si Vašeho námětu na zlepšení. Případně rádi uvítáme jakékoli Vaše další postřehy, které by nám pomohly v budoucnu k dosažení 100% hodnocení.

• zakoupeno v Ambra katalog před 7 měsíci

• Objednávka 15.8. dodnes zboží nemám a ticho po pěšině...

Dotazník o spokojenosti dorazil dřív než zboží....

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vámi udělené hodnocení. Velice nás mrzí, že se doba dodání Vaší objednávky prodloužila. Aktuálně čekáme na naskladnění zboží z Vaší objednávky u dodavatele, bohužel se jedná o výrobu v Itálii, která se stále pomalu rozjíždí po výpadku způsobeného nákazou koronavirem.
    V každém případě jste měla od nás včas dostat informaci o prodlevě. Pokud se tak nestalo, velice se Vám za to omlouváme. Je nám líto, že jste se nám neozvala hned, jakmile Vám doba dodání již připadala příliš dlouhá, mohli jsme se pokusit vyřešit vše k Vaší spokojenosti. Uvítali bychom, pokud byste nám svou nespokojenost dala vědět dříve skrze naše kontakty, abychom měli šanci vše uvést do pořádku, než nám udělíte finální hodnocení.

Děkujeme za Vaši trpělivost.