• výběr zboží (3)

• vstřícné jednání
    • zboží dobře zabalené
    • delší doba dodání
    • ceny uváděné bez DPH

Celkové jsem s nákupem spokojená, zboží dorazilo velmi dobře zabalené, dodací lhůta byla asi týden. Trochu mě zamrzelo uvedení cen bez DPH, nevšimla jsem si toho, až po dokončení objednávky. Ale to byla moje chyba, zaměřila jsem se na zboží - na rozměry. Nicméně i tak ráda obchod doporučuji k dalším nákupům. Kdo ví, třeba i já se vrátím opět nakoupit.

Vážená zákaznice,
    velice nás těší, že jste byla s nákupem u nás spokojená, děkujeme za Vaše hodnocení.
    Na našem e-shopu jsou uvedeny pod sebou obě ceny - cena bez DPH a pod ní cena včetně DPH. Pokud Vám však nějaká cena nebude jasná, můžete se na nás kdykoli obrátit skrze online chat, e-mail či telefon.

Přejeme, ať Vám zboží dlouho slouží. Pokud budete v budoucnu cokoli potřebovat, neváhejte se na nás s důvěrou obrátit.

• nakoupil v obchodě Ambra katalog před 2 měsíci

• zboží velice dobře zabalené, takřka okamžitě odeslané.

úplně pohodový nákup s rychlým odesláním, zboží (přepravou snadno poškoditelné) dobře zabalené, označené křehké, jsem velice spokojený.

Vážený zákazníku,

jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Neváhejte se na nás i příště s důvěrou obrátit!

• nakoupil v obchodě Ambra katalog před 2 měsíci

• Rychlé vyřízení

Vážený zákazníku,

těší nás Vaše hodnocení, za které děkujeme. Budeme rádi, pokud se na nás i příště obrátíte.

• velký výběr

• nakoupil v obchodě Ambra katalog před 3 měsíci

• Jsem velice spokojený s přístupem vašich zaměstnankyň.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si vážíme. Budeme rádi, pokud se na nás i příště obrátíte.

• nakoupil v obchodě Ambra katalog před 3 měsíci

• dobrá komunikace, příjemné jednání, rychlé vyřešení zakázky

• široká nabídka

velká spokojenost

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vámi udělené hodnocení. Jsme potěšeni, že jste byl s nákupem u nás spokojený.

Neváhejte se na nás i v budoucnu s důvěrou obrátit!

Rychlé vyřízení objednávky.

Vážená zákaznice,

velice nás těší, že jste byla s nákupem na našem e-shopu spokojená. Děkujeme za Vaše hodnocení.

Neváhejte se na nás obrátit i příště!

• vse rychle vyrizeno

JEN TA NEJLEPŠÍ ZKUŠENOST, PŘÍŠTĚ OPĚT VYUŽIJI

Vážený zákazníku,

děkujeme za hodnocení, kterého si velice vážíme. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený.

Neváhejte se prosím na nás i příště obrátit!

• nakoupil v obchodě Ambra katalog před 5 měsíci

Nebyla potvrzena objednávka a čekám asi 14 dnů!!!

Vážený zákazníku,

děkujeme za udělené hodnocení. Je nám velmi líto, že jste nebyl s nákupem spokojený. Bohužel došlo k problému v komunikaci - potvrzení objednávky se zasílá automaticky na e-mail po jejím odeslání, proto jsme počítali s tím, že jste jej obdržel. Zároveň jsme spoléhali na to, že Vám v pořádku dorazil e-mail s informací, že Vámi objednané zboží je momentálně vyprodané a čeká se na jeho naskladnění. Jak jsme se později od Vás dozvěděli, výše zmíněné informace jste neobdržel. Za tyto komplikace se velice omlouváme, přestože jsme o nich dříve nevěděli a nemohli jsme je tedy v danou chvíli ovlivnit.

Každopádně si velice vážíme Vámi poskytnuté zpětné vazby. Na jejím základě si příště dáme pozor, aby se takový problém již neopakoval.

Přijměte prosím naši hlubokou omluvu. Doufáme, že pokud budete v budoucnu něco potřebovat, dáte nám znovu příležitost získat si Vaši důvěru. Budeme se snažit udělat vše k Vaší plné spokojenosti.

• nakoupil v obchodě Ambra katalog před 5 měsíci

• Nízké ceny (kupovala jsem plastové boxy a byly zde nejlevnější, jaké jsem našla)
    • Vysoká kvalita (boxy se nám provedením moc libily)
    • Přehledný e-shop
    • Vybrala jsem si přepravní společnost FOFR a musím říct, ze např. Česká pošta mi vyhovuje líp - ale to je každého věc
    • Doba dodání taky nic moc, v dnešní době můžete mít zboží do druhého dne, tady to trvalo čtyři pracovní plus sobota a neděle (tedy sest od objednání; jinak doprava od expedice z e-shopu do druhého dne).

E-shop se mi celkově líbil, rozhodně oceňuji poměr kvalita x cena, nakoupila bych tam zase, je ale třeba počítat s delší dodací lhůtou (asi není moc zboží skladem). Jinak spokojenost, převažují pozitivní dojmy.

Vážená paní Markéto,

děkujeme za Vámi udělené hodnocení. Velice nás těší, že jste byla s naší nabídkou i kvalitou zboží spokojená.
    Mrzí nás, že se doba dodání prodloužila, bohužel jsme nedokázali ovlivnit rychlost dodání skrze společnost FOFR. Vašeho poznatku si ale vážíme a snažíme se tento problém vyřešit, aby bylo zboží doručeno co nejrychleji.

• nakoupil v obchodě Ambra katalog před 6 měsíci

• Rychlé dodání zboží.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen.

Budeme se těšit na případnou další spolupráci!

• nakoupil v obchodě Ambra katalog před 6 měsíci

• pri dotazovani, rychla reakcia obchodu
    • tovar prisiel v poriadku, neposkodeny
    • dlha dodacia doba
    • ceny na webe by mali byt koncove (s DPH) vyraznejsou farbou

neocenila som to, ze na webe su cenu zadane velkym cervenym pismom bez DPH a mensim sedym menej viditelnym s DPH.
    objednavku som zaslala 18/08, zalohova faktura obdrzana 20/08 a tovar doruceny az 28/08 (nakolko nebol na sklade)

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Ceny bez DPH máme tak nastaveny z důvodů našeho zaměření pro firmy B2B. Více obchodů, které nabízí zboží pro firmy, mají takto nastaveny ceny.
    Jak píšete. Objednala jste si zboží v sobotu 18.8 a my Vám zaslali zálohovou fa v pondělí 20.8 a 21.8 nám byla obdržena platba. Nemůžeme souhlasit, že jsme měli sud uvedený skladem - měli jsme nastavenou dostupnost minimálně 3dny nebo dokonce "na dotaz" jelikož mnoho sudů se vyprodává. 24tého pátek jsme Vám sudy expedovali a spediční společnost doručila zboží v úterý 28ého.

Omlouváme se za případné komplikace lehké zdržení v doručení, uznáváme, že to mohlo být o parů dnů dříve a budeme se snažit termín dodání zkracovat.

• nakoupil v obchodě Ambra katalog před 7 měsíci

Zboží jsem zatím neobdržel z důvodu dovolených, takže nemám zatím žádné zkušenosti

• nakoupil v obchodě Ambra katalog před 7 měsíci

• zboží bylo doručeno včas

Vážený zákazníku,

velmi si vážíme Vašeho hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost s nákupem u nás. I příště se na nás můžete s důvěrou obrátit.

• nakoupil v obchodě Ambra katalog před 7 měsíci

• Rychlé dodání a velký výběr zboží

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vámi udělené hodnocení. Jsme velice rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen. Neváhejte se na nás obrátit i příště!

• Zajímavé ceny
    • Velká nabídka zboží
    • Zboží skladem dorazilo po týdnu

Celkově jsem byl spokojený, až na délku dodací lhůty. Zboží skladem je dle mých zkušeností expedováno ještě týž den, případně druhý den, pokud objednávka je zadaná v odpoledních hodinách a další den ji mám na stole. Tohle tedy neproběhlo - jeden den prodleva u dodavatele??? a jeden den prodleva u dopravce??? Do toho se připlete víkend a hned je dodání do týdne. To není úplně standard, na který jsem zvyklý. To je jediná věc, která by se mohla zlepšit. Alespoň to první zdržení by mělo jít napravit a to druhé - holt jedině vyměnit přepravní službu.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vašeho hodnocení. Zpětné vazby si vážíme a pokusíme se zlepšit pro Vaši plnou spokojenost při případné příští objednávce.
    Některé zboží máme skladem u dodavatele, což by nemělo mít vliv na rychlost vyřízení objednávky (nezáleží na tom, jestli spediční služba vyzvedne zboží na našem skladě nebo na skladě externím). Když jste zboží objednal v úterý večer, Vaši objednávku jsme zpracovali ve středu (úterý tedy nelze započítávat do délky dodacího termínu). Se zpracováním objednávky jsme objednali přepravní službu, která měla zboží vyzvednout ve čtvrtek a v pátek Vám jej doručit. Bohužel došlo k prodlení, které jsme nemohli očekávat, proto Vám bylo zboží doručeno až po víkendu (sobota a neděle nejsou pracovní dny, opět tedy není úplně objektivní je započítávat do délky dodacího termínu).

Mrzí nás, že dodací termín nebyl dle Vašich představ. Na zlepšení přepravní služby usilovně pracujeme, takže věříme, že příště již bude vše tak, jak si budete přát.

• nakoupil v obchodě Ambra katalog před 8 měsíci

Jediný problém byl s váznoucí dopravou po slíbeném termínu a kterou jsem musela víckrát urgovat. Komunikaci s obchodem po této stránce hodnotím kladně. Dopravní firmu Fofr nikoli.

Vážená zákaznice,

velmi si vážíme Vašeho hodnocení. Mrzí nás, že jste musela doručení urgovat kvůli prodlevě na straně spediční společnosti. Budeme se snažit, aby příště spedice doručila objednávku včas a bez prodlev.

Neváhejte se tedy na nás i příště obrátit!