KASA.cz

Ověřeno zákazníky

59890 recenzí z celkového počtu 179167 hodnocení

• 99 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
Ověřeno zákazníky

Obchod KASA.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze KASA.cz

Ověřený zákazník KASA.cz

double-j

Přidáno: 19. října 2009

• siroky sortiment, zajimava cena
  • presnost vyhledavani/zarazeni zbozi do kategorii

lepsi prumer mezi e-shopy

v105 cz

Přidáno: 16. května 2012

• Komunikace , rychlost...
  • 7.5 jsem vracel zboží spolecně s nim jiné zbožim , ale ještě mě nevrátily peníze a to druhe zbož ktere jsem posílal do www.proturisty.eu už informovali že dnes už posílaj ale kasa stále tvrdí : Dobrý den,jakmile vratku zpracujeme vyrozumíme Vás ohledně vrácení peněz. Prosíme o strpení. Děkujeme.
  • S pozdravem
  • Simona Poláková

Myslím si že to zbytečně to natahujou a nevidím důvod proč by měly to zdržovat a už mi dát info konečně že už to poslaly.

Jarka

Přidáno: 8. prosince 2011

• Vůbec nic
  • Nedoporučuji

Pokud nebylíte u Prahy,ale u Opavy máte smůlu. I když je výrobek stále skladem, dodání do 7 dnů, příjde Vám po 10 dnech email, že ho nemají. Hlavně, že peníze jim na účet příjdou hned. Nezbývalo mi nic jiného, než odstoupit od smlouvy. Nikdy víc !!!

musketyr

Přidáno: 11. listopadu 2010

• zatím nic
  • špatná komunikace
  • na dodací lhůtu se nedá spolehnout
  • mají nepořádek v bankovních platbách
  • nepřehledný informační systém objednávek (a nejspíš i zmatený systém za ním)
  • design obchodu z roku raz dva

moje první a zároveň na dlouho poslední objednávka v tomto obchodě skončila fiaskem. možná, že jinak je obchod v pohodě, ale rozhodně nedoporučuji kombinaci osobní odběr černý most + platba převodem!

1. den - objednal jsem si zboží + zadal příkaz do banky
2. den - odeslána platba z účtu
3. den ten den byla uvedena dostupnost zboží, tak jsem vyrazil na pobočku a tam mi prodavačka sdělila, že jsem ještě nezaplatil, tak nic nedostanu, a že mi přijde přímo mail o vyzvednutí, tak ať si počkám
4. den - po urgování přes kontaktní formulář mi byla platba k objednávce zanesena
6.den - stále čekám na výzvu k odběru a pořád nic. odjíždím na dovolenou
16. den - vracím se z dovolené. stále žádné upozornění. znovu urguji
17. den ráno - odpověď, že si můžu zboží vyzvednout
17. den večer - telefonát z obchodu, zda zboží zaplatím, nebo zda chci objednávku stornovat. kontruji, že jsem již objednávku zaplatil a že platbu dokonce vidím v administraci a že bych měl být daný týden schopný si zboží vyzvednout (ale bohužel jsem to kvuli pracovnímu vytížení nestíhal).
25. den - konečně mám čas si zboží vyzvednout, ale když kontroluji objednávku, zjistím, že již byla stornována, aniž by se mi někdo obtěžoval alespoň poslat email. tak teď doufám, že dostanu alespoň dávno zaplacené peníze zpátky.

těch posledních osm dní je samozřejmě moje vina, ale těch předchozích sedmnáct, kdy nebyly schopni zaregistrovat, že jsem již zaplatil je opravdu nehorázných. navíc se domnívám, že si stále myslí, že byla objednávka nezaplacená, protože neznám rozumný obchod, který by stornoval již zaplacenou objednávku.

FunkLord

Přidáno: 21. října 2010

• Doprava zdarma
  • Zboží skladem
  • Zjevně použité zboží
  • Poškrábaný displej u meteo stanice
  • Strhané závity šroubků

S velkým překvapením zjišťuji, že i natolik velký eshop jako Kasa.CZ si dovolí prodat a poslat zboží, které je takto znehodnocené a zjevně použité. Budu samozřejmě reklamovat, uvidíme jaký to bude mít průběh.

karel

Přidáno: 20. října 2010

• rychla obsluha na nove prodejne v Praze
  • prijemne prostredi i pro cloveka, ktery se na internetu 100% neorientuje.
  • dozvedel jsem se o Kase az pred par dny

internetove ceny i pro bezne lidi, na prodejne poradi s vyberem a nauci Vas objednat na internetu. Zbozi je do par minut po objednani k dispozici.

Anonym

Přidáno: 19. října 2010

• Nakupovala jsem na kase podruhé, pokaždé jsem byla spokojená, teď jsem v neděli objednávala pračku a dnes (v úterý) ji mám doma! Takže za mě zatím absolutní spokojenost ...

Klidně zde budu nakupovat znovu ...

janaaug

Přidáno: 19. října 2010

• Nakupovala jsem vícekrát, vždy vyzvedávala ve skladu v Poličanech, který je teď bohužel zrušený a byla spokojená
  • Poslední objednávka byla notebook, ale již poštou - musela jsem zaplatit poštovné - po třech dnech přestal fungovat a tak jsem se dozvěděla, že reklamovat musím poštou až někde.., takže další poštovné. Na Kase píší - všechny reklamace do 30 dnů od nákupu řešíme výměnou zboží - ale to jen slibují - moje zkušenost - výměna HDD - naštěstí bez poštovného a včas.

Další nákup si rozmyslím, spíš se poohlédnu po jiném obchodu, který snad bude plnit to, co inzeruje.

Anonym

Přidáno: 17. října 2010

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

anonym

Přidáno: 15. října 2010

• rychlá a bezproblémová komunikace
  • perfektní logistika vyřizování objednávky
  • překvapivě jednoduchá logistika splátkového prodeje
  • naprostá spokojenost s dopravou - ve srovnání s varováním před některými dopravci na netu

Vzhledem k prvnímu pokusu nákupu v internetovém obchodě naprostá spokojenost. Jdu do toho znovu...

• Ne

Zobrazuji 59811 - 59820 ze 59890 recenzí 1...5980 5981 [ 5982 ] 5983 5984...5989