• Rychle vybaveni.

Licencni kostym Demon ma vyrobnu vadu podla mojho nazoru, totiz jedno kridlo - na pravem ruce je opacne prišité. Bohuzial tym padom tovar za tu cenu pro mne nema hodnotu a chtel bych to vratit.

• zboží poškozené, a barevně jiné, pokrčené, není použitelné

nenakupovat

Dobrý den paní Dagmar,

zaráží mě vaše reakce. Doprava špatná, komunikace špatná a zboží špatné.
    Doprava nevím, komunikaci hodnotíte snad svoji, protože jste nám nic nesdělila. My jsme vám potvrdili objednávku, zboží obratem zaslali a o všem jste byla informována.
    Pokud se týče zboží, překvapuje nás, protože ročně se toho prodá několik stovek a s podobnou reakcí jsme se nesetkali.

• velký výběr
    • kvalita zboží otřesná, levný čínský šunt, který bych si příště radši spíchla sama doma

Po mém prvním a zřejmě posledním nákupu v eshopu můžu konstatovat, že kvalita zboží mě více než zklamala..cena sice nebyla závratná ale i tak jsem čekala alespoň odpovídající zboží..Víckrát už riskovat nebudu a z obchodu objednávat už nic nehodlám ikdyž je možné, že ostatní zboží může být kvalitnější. Ale pro jistotu ani nebudu doporučovat známým.

• Rychlé dodání. Myslim, že hned druhý den. Ale pro věc jsem si musela doběhnout k autu asi 150 metru od baraku. Řidič asi nestíhal nebo pospíchal... :-/
    • Musela jsem na koupit ta minimalní částku 150 Kč. Věc, kterou jsem potřebovala stála asi 124 Kč. Takže jsem si k tomu musela objednat druhou věc, kterou jsem vůbec nechtěla a nepotřebovala!!! :-(

Jinak zboží dorazilo rychle a vpořádku!!! :-)

• Zboží bylo rychle doručeno
    • Zboží nevypadalo tak, jako na obrázku v e-shopu. Kostýmy na mnichy nebyly hnědé ale světle béžové. U vousů, které jsem objedna byl obrázek 4 vousů a nedalo se z nich vybrat, tudíž jsem nevěděla, jaké přesně mi přijdou

Dostupnost zboží velmi rychlá, ale obrázkový popis zboží špatný.

• byla to první zkušenost
    • - paruka neodpovídala obrázku ( jiná barva a jiný tvar)
    • - s křídly jsem spokojená

rychlé a pohodlné nakupování s rizikem toho, že zboží neodpovídá realitě

Objednaný klobouk dorazil zmačkaný a s černými skvrnami.

• Klamné fotografie zboží.Na fotografii je boa nádherné husté a dorazilo mi řídké koště které pelichá.

• DODÁNÍ

je to 2 týdny a zboží stále nemám a mají napsáno ihned k odeslání ted už zboží nepotřebuji

• Zboží na nabízené na internetu nemají na vůbec skladě
    • Hodně špatná komunikace s jakýmsi ,,jednatelem,,

NIKDY VÍC. Hodně špatný obchod

Reakce obchodu Kostýmy - Karneval

Každý má právo vyslovit svůj názor. Ten Váš je zde..

V jakém stavu je Vaše objednávka?
    zboží jsem objednal(a) a dorazilo

Jak jste spokojen(a) s délkou dodací lhůty?
    známka 1 z 5ti.

Dorazilo zboží v pořádku?

Budete zboží vracet?

Kolikrát jste již nakoupil(a) v obchodě?
    toto byl první nákup

Jak hodnotíte přehlednost webových stránek obchodu?
    známka 2 z 5ti.

Doporučil(a) byste obchod svým známým?
    ne, nedoporučuji

Jaká je Vaše celková spokojenost s obchodem?
    známka 0.5 z 5ti.
    .............

Po dvoudenní volání na telefon jsem Vám zaslali tuto zprávu na Vámi zadanou adresu...

voláme a telefon nikdo nebere. Bohužel, uvedená velikost je vyprodána. Prosím, sdělte nám, zda si vyberete něco jiného či objednávku stornujeme.

To bylo 27. listopadu 2013.

No Vy jste se konečně počátkem února ozval...

Posouzení nechám na čtenářích..

J. Krobot

Jaké hlavní slabiny má podle Vás tento obchod?
    Zboží na nabízené na internetu nemají na vůbec skladě
    Hodně špatná komunikace s jakýmsi ,,jednatelem,,

• velky vyber

rychlost a komunikace dobra,ale maska kterou jsme obednaly vubec nevypadala tak jako na obrazku.

• Přišlo mi částečně jiné zboží a paruka úplně jinak barevná než na fotce. Zcela nepoužitelná.

Bída

• rychlé doručení
    • nekvalitní zboží:
    • vějíř byl prasklý a museli jsme ho narychlo slepovat
    • čarodějnický klobouk rozpáraný, se zlomenými pery a roztrhanou podšívkou
    • Bohužel jsme spoléhali na kostýmy pro páteční halloween party, tak nebyl čas je vracet, tak jsme zamaskovali nejhorší a zvládli jsme to i tak ;)

• Prodává zboží, které naprosto neodpovídá uvedené kvalitě. Objednali jsme dceři kostým mořské panny za nějakých skoro 700 Kč. Ale dorazil šmejd šitý horkou nití. Museli jsme ho nakonec uplně předělat.

• možnost nákupu bez běhání po obchodech

absolutně mi vyhovuje

Kostým byl velice špatně ušitý. Protože dcera měla karneval pár dní po dodávce, nechtěla jsem ho vracet. Sukně byla na každé straně o 15cm rozdílně zapošitá. Kamarádka švadlena mi ho musela celý přešít ;-((((. Po pěti minutách, kdy si ho dcera oblékla, se jí rozpárala ramínka.

Dobrý večer,
    mrzí nás, že se taková věc stala. Tento kostým je v nabídce od loňského roku, prodalo se jich desítky a zatím žádná podobná reakce. Možná bylo lepší hned zavolat nebo poslat zprávu a kostým bychom vyměnily. Píšete "pár dnů do karnevalu"... určitě bychom to stihli.

Jindřich Krobot

• Vše proběhlo rychle,velký výběr
    • Zboží vypadalo na obrázku dosti jinak než ve skutečnosti bylo. Kdyby bylo vyfoceno reálně, nekoupila bych ho.

Nejisté, bůh ví, co Vám příjde, obrázek neodpovídá realitě.

Dobrý večer,
    těchto setů se prodalo několik stovek a doposud jsme se nesetkali s takovou reakcí.
    Nevím tedy kde je problém.

J. Krobot

• Zboží nám do dnešního dne nebylo doručeno, ani se nám nikdo neozval !!!!!
    • Nikdo nám nebere telefon. Děkuji. Po této zkušenosti nedoporučuji!!!

Vážený pane Smýkal,
    objednávku jsme obdrželi 28.10. večer. Zásika byla odeslána následující den, o čemž jste byl informován. Předevčírem se zásika vrátila zpět jako nevyzvednutá. Také nechápu, proč jste nám ještě nám asi hodinu před objednávkou poslal tuto zprávu "Díky za za yboží , které mi došlo včas, ale i za přídavek , který mi Pan vedoucí poslal pro moje děti.. Jen tak dále , tak má vypadat obchod s lidmi. Díky a Všem DOPORUČUJI"

Pokud by jste chtěl,mohu Vám poslat podací číslo zásilky.
    Myslím, že chyba byla na Vaší straně, když jste zásilku nepřevzal.

J. Krobot

Chyběl v kostýmu klobouček. Na stráňkách bylo uvedeno, že tento kostým je s kloboučkem. A nebrali nám telefon.

Vážení (anonymové),
    tohle je text u výrobku "Šaty, klobouček viz. art. 170558.", tedy nic o tom, že šaty se prodávají s kloboučkem. Paní přece volala a hovořila se mnou, takže ..... proboha, nechci říci že lžete.

J. Krobot

• nízke ceny za kvalitné produkty
    • na obrazku bol iny produkt aky my dosiel
    • ignorovanie reklamacii

nízke ceny za kvalitné produkty

Reakce obchodu Kostýmy - Karneval

Reklamace neignorujeme pokud jsou oprávněné.
    Vaše reakce jsou nezveřejnitelné, plné afektu a svojí úrovní odpovídají množství gramatických chyb.