• Rychlost dodání.

Všechno na pohodu

• dobrá cena
    • komunikace

• byla jsem telefonicky kontaktovaná a byl mi doporučen jiný typ, vysvětleny rozdíly, zakoupila jsem podle rady, už odzkoušeno, zatím spokojenost

Ochota, perfektní přístup. Omylem jsem koupil pistol s jiným průměrem koncovky na hadici. Bez jakýkoliv problémů mi byla vyměněna na místě kus za kus.

• Rychle a levně, díky.

Rychlé jednání.

Dodané zboží nebylo dodáno v originálním obalu a bylo bez návodu. Po dotazu mi bylo sděleno, že zaslali u nich již vystavené zboží a byl mi zaslán alespoň link ke stažení. Jen mě o celém stavu dodávky zapomněli předem informovat.

• dovoz domů

Již mám parní čistič, je výborný, proto jsem si koupila čistič oken.

spokojenost

Ok

Prima dodání

Super.

• Vsetko OK

• Rychlé doručení a ochota vyhovět zákazníkům

Rychle a v pořádku

• Fungují velice rychle
    • Zbozi prislo rozbite

Zbozi mi přišlo poškozené. Pritom obal nebyl poruseny. Hned jsem ho odvezl do servisu na centralu v Modleticich kde ze mne delali pitomce ze tento vyrobek se nevrací a ze to je urcite z prepravy pritom krabici jsem mel s sebou. Pak mi tam opakovaně davali rady ze jsem si to mel koupit přece u nich na prodejně. Pritom maji cenu o 20procent vyšší.

Reakce obchodu KÄRCHER D & V

Dobrý den.
    nezlobte se pane Mirku, Vy jste si u nás zakoupil nějaké zboží, ale reklamaci jste šel řešit k někomu jinému. Tam jste neuspěl, doslova, jak píšete, udělali z Vás pitomce, ale nám jste do recenze napsal, že nás nedoporučujete. Pročpak jste nekontaktoval nás? Kdyby jste to udělal, tak jsme celou situaci vyřešili obratem a bylo by to. Situací, kdy náš zákazník dostal zboží rozbité jsme již řešili několik a vždy ke spokojenosti zákazníka. Takže, udělit nám negativní recenzi a udělat z nás, použiji Váš výraz, pitomce, jen proto, že Vás naštval někdo jiný, to mi přijde velice nefér. Já osobně bych pitomce udělal z toho, kdo mě naštval a ne z někoho, kdo za to nemůže. Přeji Vám hezký den. Luděk Volný, jednatel Kärcher Center D & V

• Ryclost, vstřícnost

• Odborné poradenství, prodavač měl znalosti jako servisní technik.

Dobrá dostupnost, poradenství, praktické zkušenosti, které na internetu nenajdete.