Je to 6 dní a zboží zatím nedorazilo, odpověď na e-mail žádná.

Neskutečně dlouhá dodací lhůta. Falešná informace, že zboží odešlou v den objednávky......

• Dlouhá dodací lhůta.

Na dnešní dobu dlouhá dodací lhůta (platba on-line, doručení po týdnu, bez informace o zpracování či vyřízení).
    Nicméně zboží v pořádku, bez problému.

Zboží nedorailo.

• Dostala jsem úplně jiný sampon než jsem si objednala
    • Vysoká cena

Reakce obchodu Kapyderm

Dobrý den Majko, moc mě mrzí, že jste dostala špatný přípravek. Prosím kontaktujte nás na adrese [email protected], rádi situaci vyřešíme k Vaší spokojenosti. S pozdravem, FIlip Hloušek

• Od prijeti objednavky zadna dalsi komunikace, az kdyz jsem se shanela po zaplacenem zbozi, tak nejprve omluvny email jine zakaznici, pote lakonicka odpoved, ze zbozi odeslano.

• Rychlé jednání

Dodávka zboží a vyřizování je OK, ale produkty myslím nesplňují to co slibují. Kolagenová emulze je nepříjemná na vlasech a určitě nepomůže jejich vypadávání. Tyto produkty bych nikomu nedoporučila. Věřila jsem, že jsem objevila něco co pomůže , ale zázraky se nedějí.

Reakce obchodu Kapyderm

Dobrý den, mrzí nás, že nejste spokojená s přípravky. Kolagenová emulze je určená zejména na hydrataci suché vlasové pokožky. Naše hlavní filosofie je, že ze zdravé pokožky rostou zdravé vlasy. Proto se snažíme určit, co pokožce chybí a napravit to.

Každopádně naší prioritou je spokojený zákazník, proto bychom Vám rádi nabídli vrácení peněz nebo výměnu za jiné přípravky, které by lépe řešily Váš problém - a to ideálně po osobní nebo alespoň telefonické konzultaci s naším trichologem.

Kontaktujte nás prosím na adrese [email protected], abychom mohli domluvit další postup.

Zboží, které by mělo fungovat téměř jako léčivo, je za cenu jako u zlata v podstatě obyčejná kosmetika, v něčem jsou tradiční dobré značky na trhu i lepší.

• Nepřehlednost skladových zásob.