• Blízko bydliště

Reakce obchodu KAPRINT

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, Váš názor je pro nás důležitý. Budeme se tešit na Vaši další návštěvu v našem e-shopu..KAPRINT

• spolehlivost

• skvělé ceny
    • dobrá kvalita produktů
    • zpoplatněný osobní odběr na prodejně - pro mne absurdita

Reakce obchodu KAPRINT

• rychlé a spolehlivé dodání

žádná není

Reakce obchodu KAPRINT

U KAPRINTu jsem po dobré osobní zkušenosti objednala a zakoupila toner opakovaně, jsem velmi spokojena ! Dobrá komunikace, dobrá cena.

Reakce obchodu KAPRINT

• Rychlé vyřízení objednávky za příznivou cenu

Nejlevnější na trhu.

• VÁŽENÍ obchodní partneři, bylo mi ctí koupit od VAŠÍ prodejny inkoust do tiskárny***
    • Váš servis, to je zážitek pro zákazníka s kterým se setká tak jednou za život, všechno klaplo nad očekáváním na 1***
    • S přáním mnoha úspěchů v obchodě a stálé zdraví přeje zákazník,
    • R.Kocián [email protected]
    • seriosnost
    • S přáním mnoha úspěchů v obchodě a stálé zdraví přeje zákazník,
    • R.Kocián [email protected]
    • Vkaždém e-mailu byla znát snaha být nejlepší.

• Ceny

Reakce obchodu KAPRINT

• Rychlé a spolehlivé dodání.

Reakce obchodu KAPRINT

• Přehledné stránky, rychlé dodání.

Reakce obchodu KAPRINT

• Žádná komunikace, zboží ani po třech týdnech nebylo doručeno.

Zásadně nedoporučuji, nulová komunikace ani po několika dotazech jak mailem, tak telefonicky jsem se nedozvěděl v jakém stavu je objednávka po třech týdnech.

Reakce obchodu KAPRINT

Chyba zákazníka , objedenal položku, kterou máme uvedenou že NENÍ SKLADEM.
    Chyby naše , a za to se OMLOUVÁME , nikdo neinformoval o dadání ostatních položek. KAPRINT

• rychlé doručení
    • nízká cena

• okamžité dodání

Reakce obchodu KAPRINT

• nejlevnější produkt mnou hledaný

Vše OK.

Reakce obchodu KAPRINT

• rychlé a bezproblémové vyřízení mé objednávky

• rychlost a spolehlivost

• rychle, za dobré ceny