• Výborná komunikace při výběru zboží
    • Nezjistila jsem žádnou

Některé věci jinde nemají, výborná komunikace s obchodem při výběru zboží

Reakce obchodu Kancelář snů

Děkujeme a budeme se snažit i nadále.

• speciální sortiment, jinde není

• Skladem zboží v kamenných nedostupné.

Reakce obchodu Kancelář snů

Děkuji, neustále se snažíme hledat něco nového a neobvyklého. :-)
    Jana G.

• snaží o řešení problému a komunikaci se zákazníkem
    • pomalá zpětná vazba
    • špatná komunikace s dopravcem (česká pošta)

Zboží dorazilo přesně dle nabízeného obrázku. Bohužel byl problém v doručení, který byl však vyřešen. Ohledně neinformování dopravcem nevidím obchod, ale českou poštu.
    Zboží je hezké, obchod přehledný a komunikace milá a bezproblémová.
    Doporučuji 80% (kvůli dopravě)

Reakce obchodu Kancelář snů

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Občasné komplikace s dopravou jsme před pár dny vyřešili zavedením nového dopravce. Nyní si zákazníci mohou zvolit přepravce GLS a věříme, že budou spokojeni. :-)

• Supr. Tohle pouzdro na kabely jsem dlouho hledal!

Maximalni spokojenost.

Reakce obchodu Kancelář snů

To nás velmi těší. Pouzdra BUBM jsou na trhu opravdu ojedinělá a velmi praktická.

• Super spolupráce a rychlost dodani

Reakce obchodu Kancelář snů

Děkuji za hodnocení. Budeme se snažit i nadále. :-)

• Vyber v klidu domova

Nakupovala jsem poprve. A maji tam super sluzbu komunikaci s poradci . Takze s vyberem pomohli a moc jim dekuji za jejich trpelivost se mnou. :-) .

Reakce obchodu Kancelář snů

Děkujeme a rádi vám pomůžeme i kdykoli v budoucnu. :-)

J. Girgašová / Kancelář snů

• O žádných nevím.

Skvělá komunikace s obchodem, doba doručení rychlá (zboží mi došlo do dvou dnů).

Reakce obchodu Kancelář snů

Děkujeme Lucie za důvěru i hodnocení.
    Zrovna pracujeme na nové verzi eshopu, takže věřím, že i přehlednost obchodu se brzy zlepší.

• sortiment,dobré ceny,rychlost odeslání,perfektni komunikace

Super,vše O.K

Reakce obchodu Kancelář snů

To je od vás milé. Budeme se snažit i do budoucna.

Velmi dobrá mailová komunikace a pohotovost paní nebo slečny prodávající.

Reakce obchodu Kancelář snů

Děkuji paní Jelínková, to je od vás milé. Slabší přehlednost chápu a pokusím se na tom zapracovat. :-)

• rychlost dodání
    • zbytečně složitý katalog- moc položek, barevné varianty jednoho zboží by mohly být jako jemnější filtr jedné položky

Reakce obchodu Kancelář snů

Děkujeme za podnět ke zlepšení. Příští měsíc se ponese v duchu reorganizace kategorií a úpravy položek, tak doufáme, že to příště bude zase o stupeň lepší. :-)

• široká nabídka
    • rychlé zaslání
    • super vychytávky
    • výborná komunikace

• V sortimentu najdete zboží, které jinde není
    • U jiných obchodů dostanete informaci o doručení,
    • zde žádné info nebylo

Prohlédnout sortiment není "ztráta času"

Reakce obchodu Kancelář snů

To mě velmi mrzí, že vám zpráva o odeslání zásilky nedorazila. Měl by ji odeslat systém automaticky po přepnutí do módu "podaná". Projednám s administrátorem, jak je možné, že zpráva neodešla. Děkuji za upozornění.

• spolehlivost

Reakce obchodu Kancelář snů

Snažíme se a budeme i nadále. Díky za milé hodnocení.

Doporucim znamym

Reakce obchodu Kancelář snů

Moc děkujeme. To je od Vás milé. :-)

• Jinde zboží nebylo. Nízká cena.

Reakce obchodu Kancelář snů

To máme radost, že se nám podařilo najít zboží, které jinde není. S radostí budeme vyhledávat další zajímavé kousky. :-)

• mimoriadne rýchla komunikácia a ochota, ponúkajú tovar aký inde nenájdete

odporúčam

Reakce obchodu Kancelář snů

Rádi nabízíme věci, které jinde nejsou. A dodáme bez problémů i na Slovensko. A děkujeme, že jste si k nám našli cestu.

• zboží zavezeno na požádání hned následující den

100% spokojenost, promptní doručení rozvozem

Reakce obchodu Kancelář snů

Jsme rádi, že jste byla spokojená. Po Praze rozvážíme v co nejkratším termínu. Není nad to se setkat osobně se zákazníky. :-)

• Obchod nabízí nejen naprosto přehledný a dobře rozdělený e-shop do kategorií, ve kterých se zorientuje naprosto každý, což nebývá až tak častý jev podobných obchodníků. Průběh mé objednávky až po doručení byl tak čistý, svěží, zároveň i poučný a proběhl takto: ráno jsem objednal a přiložil svůj specifický dotaz, během dopoledne mi přišla naprosto úžasná odpověď, rozdělena do několika nabídkových částí a rovnou s odkazy na dané kombinace řešení, prostě pohádka! Okolo poledne jsem s paní, bohužel mě vypadla z hlavy tak zásadní věc, jako je její jméno, za což se hluboce oné skvělé dámě tímto omlouvám na straně obchodníka, pustil do určité diskuze k popisovaným produktům ve formě mailů, které byly vždy s okamžitou rychlostí zodpovězeny a společná diskuze, která byla skutečně na úrovni, skončila moji objednávkou v cca 13 hodin a druhý den jsem měl své objednané zboží ve svých rukou od jejich kurýrní služby In-Time. Zboží bylo naprosto skvěle zajištěné a zabalené pro přepravu před poškozením, že jsem byl velmi mile překvapen. Když jsem mnou objednané zboží rozbalil a vyzkoušel, pěl jsem svojí spokojeností ódy na e-shop a paní, o které píši výše!
    • Naprosto žádné slabiny tento obchod nemá, natož sebemenší slabinku!!! Tento obchod je vzorem všem obchodům podnikajícím v e-shopech na internetu!!!

Svůj názor jsem shrnul shora, ale snad jen ještě dodám: RYCHLOST, PROFESIONÁLNÍ ZNALOST NABÍZENÉHO SORTIMENTU, NAPROSTO VYNIKAJÍCÍ KOMUNIKACE A STŘELHBITÉ DODÁNÍ OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ. S radostí a s tak čistým svědomím doporučuji tento obchod svým známým, kolegům i podřízeným, že to mluví úplně za vše. Děkuji, že jsem měl to obrovské štěstí narazit na Váš obchod, protože tím padla hromada dalších obchodů od kterých jsem odebíral.

Reakce obchodu Kancelář snů

Moc děkujeme Richarde za velkou pochvalu. Budeme se velmi snažit, aby váš názor sdíleli i další zákazníci.

Kancelář snů

• rychlost, komunikativnost, pěkné zboží
    • místo uložení v Plzni na Skvrňanech se dá jen obtížně nalézt, bylo by dobré upřesnit - v budově je více firem, dpd lze snadno přehlédnout

Reakce obchodu Kancelář snů

Jsme rádi, že jste byla spokojená.
    Je to škoda, že partneři dopravce nemají provozovny správně označeny. Doufejme, že se to v budoucnu zlepší.

Kancelář snů