skvela komunikace

• Zboží jsem ihned při objednávce 29.12.2023 zaplatil a dodnes nedorazilo.

Reakce obchodu kamnazvyroby

Vážený zákazníku, od 23.12 do 8.1.2024 jsme měli celozávodní dovolenou. Byl jste o tom informován, ještě než jste si zboží objednal. Musel jste totiž potvrdit přečtení tohoto sdělení : Upozorňujeme naše zákazníky, že v době vánočních svátků je otevírací doba v našich showroomech odlišná. Konkrétní informace o jednotlivých provozovnách najdete v kontaktech. Objednávky z e-shopu přijaté v období 23.12.2023 - 7.1.2024 budou vyřizovány od 8.1.2024. Přejeme všem krásné Vánoce ! Děkujeme Tým kamna Schejbal
    S přáním hezkého dne Tým Kamna Schejbal

• okamžitá telefonická reakce

• Solidní jednání,

• Výborná komunikace,

• Velká spokojenost. Cena ,rychlost a perfektní komunikace obchodu
  • Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Ochota, příjemné vystupování, zodpovězení všech dotazů, rady

• v emailu pro zaplacení kamen v korunách uveden navíc účet v EUR

Reakce obchodu kamnazvyroby

Dobrý den, ANO v údajích pro platby převodem na účet je jako první uveden účet v CZK pro platby z ČR. Dále je tučně a velkým písmem uvedeno: pro platby ze Slovenska, nebo pro platby v EUR použijte : xxxxxxxxxxxxxx číslo účtu EUR. Věříme že tato možnost vyhovuje těm zákazníkům, kteří mají možnost platit v obou měnách, nebo zákazníkům ze Slovenska. Také věříme že většina našich zákazníků umí číst a psát a že tato služba navíc bude jen přínosem. S přáním hezkého dne Tým KamnaSchejbal.

• Rychlé jednání

S Vaší firmou obchoduji po prvé

• Špatná doprava, na poslední chvíli upozorní, že vezou zásilku, nejsme doma a je problém. Druhý den odmítl zásilku doručit alespoň odhadem doby a doporučil vyzvednutí na druhém konci města v depu.

Reakce obchodu kamnazvyroby

Dobrý den, omlouváme se za chování externí dopravní firmy, bohužel nedokážeme ovlivnit chování jejich zaměstnanců.
    S přáním hezkého dne Tým KamnaSchejbal.

Nakupovala jsem po prvé a vše bylo v pořádku.

• Některé typy je možné vidět v topné sezóně přímo v provozu.

Pouze u tohoto výrobce jsem našel možnost napojení rozvodu teplého vzduchu od kamen do dalších prostor.

• Rychlé a profesionální jednání . Vše proběhlo dle mých představ . Další hodnocení až po doručení a montáži.

Rychlé jednání, profesionální přístup paní , která kamna prodávala. Předala dost informací, ve zboží se vyzná.

Rychlost a cena super

Solidnost, rychlost dodání, dobrá komunikace obchodu

• ochota

Naprosto 100% spokojenost
    Komunikace, rychlost dodání, kvalita zboží vše 100% spokojenost

neskutečně rychle vybavená objednávka

• Velice ochotní se vším mi poradit a pomoci.