• úsporu času

vřele doporučuji

• Spolehlivost prodejce. Perfektní jednání se zákazníkem. Vstřícnost. Výborná komunikace. Obchod doporučuji.

Obchod doporučuji široké veřejnosti.

• Nepravdivé údaje v parametrech.Kamna Wamsler kamino 8 Nostalgie,uveden průměr kouřovodu 120mm,skutečný je 115 mm.

• rychlost,
    • dostupnost zboží
    • zatím jsem nenarazila na sbinu

• rychlé dodání a slušná cena
    • nevím

Doporučuji využít služby firmy.

• Fandím obchodum, kde nabizi pouze jeden druh sortimentu a ne vse mozne od paratka az po televize
    • Slaba komunikace, ktera se ale nakonec zlepšila, jinak spokojenost,jen kamna jeste nemam zapojene....a vyzkousene

• nákup z domu
    • výhodná cena
    • nevím

výhodná cena a solidní jednání
    ze strany obchodu příjemné a spolehlivé jednání
    ano doporučil
    myslím si že takové jednání se zákazníkem by mělo být všude (v každém obchodě)

• Lidské jednání,porozumění,neptaní se na nic okolo,zbytečnosti.reakce přesně na přání zákazníka.Ceny velmi slušné.
    • Nemá slabiny.

Je to spolehlivý obchod,kde je velmi lidsky s porozuměním přijata objednávka,nebo na přání stornována,beze slov a vysvětlování,zkoušení něčeho na zákazníka.je to korektní obchod se slušnými cenami,na které kouká jistě vyšší procento lidí.

Výborná komunikace,spokojenost.Doporučuji všem!

• Dobrá komunikace.
    • Cena uváděná na internetu nesouhlasí s fakturovanou cenou. Ochota personálu celou věc vyřešit však slabinu odstranila.

Oceňuji lidský přístup při nákupu. Uváděná cena sice nesouhlasila, ale zboží dodali včas a řidič ho složil na přímo na určené místo dané zákazníkem. (Pro staré lidi složit stokilová kamna přesně na místo, kde budou sloužit svému účelu byla ohromná pomoc.) Díky řidiči.

• přehledný výběr zboží
    • nemá žádné

Vřele doporučuji

• Rychlost,spolehlivost,možné upřesnění přes mobilní telefon..dodání i plechu pod kamna po pozdější domluvě

Parada,bez problémů

• přehlednost
    • slevy

• kvalita a rychlost

na doporučení

VŠE OK.

• Objednala jsem ve středu a v pátek mě kamna dovezl majitel a osadil.Nadstandartní jednání jak při objednání,tak při dodání.Ochotní,milý.Informace meilem,tel.,mobilem.Vše co bylo dohodnuto bylo též do puntíku splněno.Tento obchod jsem po zkušenostech s jinými obchody zařadila na první místo.
    • žádné jsem nezaznamenala

S čistým svědomím mohu doporučit.

• perfektní komunikace s prodejcem
    • zboží dodané až do domu téměř ihned po objedn.
    • zboží dodáno přesně v domluvenou hodinu

Tady je vidět,že v tomto obchodě pracují schopní a slušní lidé,kteří mají zájem zákazníkům vyhovět a nechovají se k nim,jako by je obtěžovali.S takovou vstřícností jsem se za posledních 10 let ještě nesetkala.Určitě obchod doporučím svým známým.

• Ignorace e-mailové komunikace

V internetovém obchodě, kde vám neodpoví do dvou pracovních dnů na jednoduchý e-mail, si těžko něco koupíte, že?

• solidnost a cena výrobku a dopravy

jako u hlavních výhod,jinak zkušenosti nemám,byl to první nákup

Velký výběr zboží a rychlost dodávky