• Přehlednost
    • Nejlepší výběr

Jeden den objednám, druhý den mám.
    Vše proběhlo v pořádku, zboží je super, obchod i dobře poradil.

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, dodání do druhého dne se snažíme držet u všech objednávek na našem e-shopu.

• všechno proběhlo velmi rychle zboží v pořádku není co dodat snad jen vstřícné jednání po telefonu

super obchod, kde si lze koupit kameru za prima peníze

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Díky Ondro za nákup, snad bude kamera na motorce sloužit a zaznamená co nejvíc zážitků :)

• Skvělá komunikace
    • Nejlepší ceny
    • Veliká ochota
    • Žádný

Všem doporučuji, na lince jsou velice ochotný, dokážou poradit hlavně pro zákazníka. Prostě svojí práci dělají kvalitně.

• Maximání profesionalita
    • ochota,
    • dobře poradí,
    • odpovídající ceny
    • hlavně následný servis kamery.

Doporučuji, jinde bych nehledal, opravdu se vyznají a vždy dobře poradí a následný servis a péče o zákazníka na jedničku!

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení, jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen.

• Komunikace, odborna znalost produktu, ochota, rychlost vyrizeni
    • V mem pripade nevim o nicem.....

Po svych zkusenostech vsem doporucuji....

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, jsme velice potěšení Vaší spokojenosti s nákupem na našem e-shopu.

• obchod dobrý, ale zboží nefunguje jak má

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Mrzí nás Vaše hodnocení z důvodu, že o nefunkčnosti zboží nás nikdo nekontaktoval, proto nebylo možné jej z naší strany nijak řešit. To samé platí s komunikací, ta je pro nás prioritní a bohužel nevíme kde se stala chyba a Vaše hodnocení je takové jako je. O průběhu odeslání jste byl informován a nic dalšího jste s naším obchodem neřešil.

• Kvalitní komunikace! Nabídka, rozumné ceny!

Bez problémů!

• přehled
    • výběr
    • komunikace
    • příslušenství

velký výběr zboží vč. příslušenství
    velice ochotná a rychlá komunikace ze strany prodejce.
    zboží přišlo o den později, ale bylo to způsobeno dopravcem
    potřeboval jsem vyměnit příslušenství a nebyl žádný problém

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Velice děkujeme za Vaše kladné hodnocení, těší nás že jste s našimi službami i přes malé potíže s dopravou spokojen.

• Super komunikace
    • Poradí s problémy
    • Ví co prodávají
    • Maximální ochota

Bezproblémový nákup, profesionální vystupování ze strany prodejce, snaha vyjít vstříc.

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi že jste byl se službami našeho e-shopu spokojen :)

• Ceny
    • Rychlá komunikace (chat online).
    • "Náš zákazník, náš pán." :)
    • Nelze objednat zboží přes Českou poštu. Je mi pohodlnější, že se nemusím zajímat o to, kdy zboží dojde, když bych zrovna nebyl doma, balík by byl odložen na poštu. :)

Doporučuji kvůli cenám, rychlé komunikaci a zboží bylo řádně zabaleno. :)

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, objednat přes ČP nám funguje, zřejmě to byl jen dočasný výpadek.

• Vše na jednom místě
    • super ceny
    • výborná komunikace se zákazníkem

Omylem jsem vložil do košíku staší verzi kamery, automaticky mi byla nabídnuta novější verze za stejné peníze. DOPORUČUJI!!

ano.je spolehlivy

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen

pohodlný nákup

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení, jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen.

• Dostupné zboží za rozumnou cenu

obchod doporučuji pro jeho zboží za rozumnou cenu

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme za Vaši recenzi, dostupnost zboží je pro nás velice důležitá a protože i my neradi čekáme a tak nechceme aby čekali také naši zákaznici :)

• Super obchod, přátelské jednání a spolehlivost. Doporučuji

Super obchod, přátelské jednání a spolehlivost. Doporučuji

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, s přátelským jednáním se vše řeší jednodušeji nebo ne ? :)

• Přehledný web a odborný prodejce, který zboží rozumí.

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi že se Vám náš web libí a je pro Vás snadné v něm nakupovat.

Dobrá komunikace s obchodem,krátká dodací lhůta a zboží dorazilo v perfektním stavu, proto všem doporučuji dík.

• Online poradna
    • Nevidim

Doporucuji

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a těší nás Vaše spokojenost :)

• Ochota najít řešení, komunikace se zákazníkem.

Nevěděl jsem si rady s výběrem náhradního dílu ale bylo mi doporučeno co mám koupit a jsem spokojen. Doporučuji těm co nejsou ve věci kovaní a potřebují radu prodejce.

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. S výběrem rádi poradíme každému kdo zavítá na náš e-shop :)

• Ochotnost , komunikace, rychlost, obchod jsem si vybral kvuli velice dobrym radam.
    • Nezaznamenal jsem.

Obchod bez problemu mohu doporucit.

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Jsme velice potěšeni doporučením našeho e-shopu i tím, že jste i Vy byl s našimi službami spokojen. Děkujeme