• Rychlost,jednoduchost!!!

Líbí se mi rychlost a hlavně zběrné místa že člověk nemusí na poštu za drahé peníze.Tím je pro mě obchod realný a neplatím zbytečné peníze navíc!Jsem spokojen a né poprvé takže všem doporučuji to nemá chybu!!!

• nakoupil v obchodě Kamera v aute.cz před 4 lety

• přehlednost a množství nabídky
    • na žádné jsem nepřišel

rychlost, dobrá cena a spolehlivost

• nakoupil v obchodě Kamera v aute.cz před 4 lety

• pokud si chcete pořídit kameru do auta, tady máte vše pohromadě.
    • nezjistil jsem

Spokojenost a vstřícnost ze strany obchodníka.

• nakoupil v obchodě Kamera v aute.cz před 4 lety

• V nabídce jsem našel, co jsem hledal a chtěl.

Jinde jsem to zboží neviděl (typ).
    Naplnění hesla obchodníků z první republiky "Za důvěru jakost". Důvěra vzájemná.
    Doporučuji.
    Protože se mně líbí.

• nakoupil v obchodě Kamera v aute.cz před 4 lety

• Hlavní výhoda je,že nemusím nikde jezdit a shánět.
    • Přehledná nabídka kvalitního zboží.
    • Nevím o žádných

Všem zájemcům rozhodně doporučuji

• ¨sortiment zboží
    • zboží skladem, rychlost dodání

široký sortiment zboží, spolehlivost a rychlost dodání

• nakoupil v obchodě Kamera v aute.cz před 4 lety

Velmi ochotní a neuvěřitelná rychlost vyřízení.

DOPORUČUJI

• skvely vyber

doporucuji

• nakoupil v obchodě Kamera v aute.cz před 4 lety

S komunikací obchodu jsem velmi spokojená, dosud jsem při žádném online nákupu nebyla tak dobře informována. Obchod pravidelně od momentu objednání informuje, co se s objednaným zbožím a platbou právě děje a po ověření platby dále informuje o doručení zboží. Děkuji!

• rychlost, komunikace
    • nevím

• nakoupil v obchodě Kamera v aute.cz před 4 lety

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• nakoupil v obchodě Kamera v aute.cz před 4 lety

• výborná komunikace s prodejci

velký výběr,při nemožnosti dodat ihned objednané zboží nám bylo nabídnuto jiné v lepší kvalitě za stejnou cenu

• nakoupil v obchodě Kamera v aute.cz před 4 lety

• objednané zboží nebylo na skladě, přestože na stránkách obchodu není toto uvedeno
    • nebyla dodržena slíbená lhůta dodání zboží do výdejny

komunikace s obchodem je dobrá- ihned reagováno na dotaz. Zboží však dosud nedodáno

Reakce obchodu Kamera v aute.cz

za vzniklý problém se velice omlouvám. Pozdní dodání vzniklo chybou při expedici od nás, budeme se snažit, aby se chyba neopakovala.
    Děkuji Vám za Vaši reakci, která nám pomůže zlepšit proces expedice.

• rychlost ,dobrá cena
    • o žádných nevím

dobrý internetový obchod

• nakoupil v obchodě Kamera v aute.cz před 4 lety

• Mněl by dát víc informací o vyrobku + podrobnejší návod a nezasílat věci ktere jsou poškozeny už od výrobce.

Absence úplného návodu k výrobku!. Poškozený obal výrobku!. Konkrétní kamera má baterii na cca 3 minuty, což nestači na žádné nastavování mimo připojení na síť. Bez GPS neni ukazatel rychlosti tudiž druhé mínus!. Kamera neni ochotna s dodaným kabelem komunikovat s PC.! Jinak kvalita videa je výborná i v noci. POZOR prodejcem udávaná možnost nahrát až 8 hodin záznamu neplatí pro největší kvalitu záznamu na 32 GB kartu. Musíte dát nižší kvalitu aby jste mněli aspoň 8 hodin záznam. Dálkové ovládání by bylo taky vhodné. IRL a ZOOM zbytečné. Petr F.

Reakce obchodu Kamera v aute.cz

děkuji Vám za Vaše hodnocení kamery.
    Je mi líto, že byl poškozený obal výrobku (pokud máte na mysli krabici, pak bylo vhodné reklamovat dodávku u firmy, která Vám ji přivezla - od nás zásilky odchází vždy v naprostém pořádku, což máme i dokumentované. Kamery jsou baleny do našich obalů, tudíž od výrobce určitě poškozené být nemohou).
    GPS kamera ve výbavě nemá, stejně jako dálkové ovládání - obojí je ale myslím přehledně u konkrétního modelu uvedeno.
    Co se týče návodu, domnívám se, že v něm naleznete vše potřebné k nastavení kamery.
    Dále jste nám udělil 2 hvězdičky z dodací lhůty - k tomu bych rád jen uvedl, že jste si zboží objednal 20.6. (pátek) v 11:54 a v ten samý den v 12:50 byla zásilka předána přepravní službě GEIS, která Vám ji v pondělí 23.6. doručila.
    Vaše podněty jso pro nás ale cenným pohledem zákazníka a budeme se snažit o vylepšení uváděných údajů.

• Velmi rychlé dodání zboží
    • žádné

Super prodejce, okamžité poslání zboží, doporučuji všem

• nakoupil v obchodě Kamera v aute.cz před 5 lety

• profesionální poradenství a komunikace p.Volka
    • zatím nemohu hodnotit

V každém případě nákup doporučuji

• přehlednost, sortiment, cena
    • nevim

• Siroky vyber.
    • Objednal jsem,omylem zaplatil a po 10 dnech nevim,jestli a kdy kmeru dostanu.
    • Paklize je zbozi vyprodane, nemela by byt uvedena skladova zasoba, nebo by obchod mel navrhnout alternativu, kdyz ne termin!
    • Alespon by mohli potvrdit prijatou platbu!

Pokud vas nabidka zaujme, objednejte ale neplatte!

Reakce obchodu Kamera v aute.cz

omlouváme se za špatně uvedenou skladovou dostupnost, která byla u Vámi vybrané kamery. Vznikla nepozorností při zadávání stavu skladu. Omlouváme se za to, jedná se o ojedinělou situaci. Informaci ohledně dostupnosti jste měl také obdržet emailem, pokud se tak nestalo, určitě to také napravíme.

Děkuji Vám za pochopení a ještě jednou se omlouváme za komplikace, která Vám při expedici objednávky vynahradíme malým dárkem.