• nakoupil v obchodě Kamera v aute.cz před 3 měsíci

• Při objednávce bylo psáno, že zboží přijde za 3-4dny. Už je to 12 dní a zboží nikde.

rychlost,ochota

• Obchod byl rychly

• rychlé jednání
  • nakoupil v obchodě Kamera v aute.cz před 7 měsíci

Žádný telefonní kontakt, žádná odpověď na zdržení objednávky na mail,za 10 dní zboží nedorazilo,musel jsem se sám připomínat na mail, i přes to zboží zatím nemám

• nakoupil v obchodě Kamera v aute.cz před 7 měsíci

S obchodem a dodáním zboží jsem velice spokojen.

• nakoupil v obchodě Kamera v aute.cz před 8 měsíci

Super funkční řešení pro všechny kamery v autě u vozů, kterým se nevypíná zapalovač.

• Možná samotný prodej : "když ptáčka lapají..."
    • Jednání a přístup k dodatečným službám.

V roce 2013 jsem v tomhle shopu koupil dvě kamery. Po 4,5 roce jedna z nich vyžadovala servis. Domluvil jsem se s p. M.Volekem (asi jednatel), že servis nebude problém. Psal se datum 27. 11. 2017, kdy jsem kameru zasílal k servisování. Po moc dlouhé době jsem psal mail jak to s mojí kamerou vypadá a kdy ji můžu mít opravenou spět. Teprve po novém roce 8. 1. 2018 jsem obdržel odpověď, že kamera by se měla dostat na servis tento týden. Uplynul další měsíc a po marných pokusech o zkontaktování s panem M. V jsem ho mailem, požádal, aby mi kameru i neopravenou vrátil zpátky. Na což písemně odpověděl že:Nevím, kde nastala chyba. Nyní to vypadá, že emaily budou fungovat.
    Kameru tento týden odešleme na Vaši Zásilkovnu. Psal se datum 7. 2. 2018. Po dalších dvou týdnech nečinnosti a psaní mailů, "kde opět nastala chyba", přišla odpověď, že: Nebyl jsem týden na firmě a měl jsem za to, že je zásilka odeslána. V pátek jsem se ale dozvěděl, že naše auto, které odváželo zásilky do Zásilkovny vykradli. Bohužel byl ukraden i balíček s Vaši kamerou.
    Chtěl bych se tedy zeptat, jestli Vám můžeme jako náhradu poslat úplně novou kameru NANO-Q.
    Vy co zamýšlíte nakupovat v Kamera v aute.cz si udělejte názor sami, jestli takovéto jednání se zákazníkem je přijatelné.

Reakce obchodu Kamera v aute.cz

v tomto případě nastalo několik nešťastných událostí, za které jsme se zákazníkovi omluvili a domluvi s ním kompenzaci ve formě zaslání zcela nové kamery NANO-Q.

• nakoupil v obchodě Kamera v aute.cz před 9 měsíci

• dlouhá čekací doba
  • nakoupil v obchodě Kamera v aute.cz před 9 měsíci

• výběr kvalitního znoží
  • nakoupil v obchodě Kamera v aute.cz před 10 měsíci

Zbozi jsem nejdrive poptal 26.12.2017. Obratem mi bylo sdeleno, ze je i skladem. Nasledne jsem objednal. Cca po tydnu jsem se pripominal. Dostal jsem odpoved, ze zbozi posilaji. Dnes je 14.1.2018 a zbozi stale nemam.

neaktuální web

• zboží skladem

Ma dotaz rychlá odpověď.

• nakoupil v obchodě Kamera v aute.cz před 1 rokem

• když něco chci, tak zavolán a zeptám se. Vždy poradí tak, že jsem následně vždy spokojen.
    • obchod je spolehlivý a rychlý
    • s takovou ochotou pomoci jsem se u jiného obchodu nesetkal
    • mé zkušenosti hovoří jen o kladech, slabiny jsem nepoznal

- kamer do auta je na internetu velice mnoho, ale řada obchodů nabídne zboží bez konzultace. V e.shopech je vše vychváleno tak, ale málo znalý člověk může lecos přehlédnout. A pak nastává prostor pro reklamace, tahanice, problémy, nespokojenost.
    - tento obchod problémům předchází neobyčejnou pečlivostí.
    ANO, mohu jen vřele doporučit !

• nakoupil v obchodě Kamera v aute.cz před 1 rokem

• Našel jsem zde zboží které jsem nemohl sehnat.

Vřele doporučuji.

• nakoupil v obchodě Kamera v aute.cz před 2 lety

• Ušetříte, protože neutratíte.
    • Nepošlou vám zboží.

Dne 15.3. přijali objednávku s tím, že jakmile dorazí zboží, dají vědět. Do 7.4. vědět nedali, tak asi nedorazilo. Písemně jsem se ptal 8.4., odpověď zatím nemám.

• Neznam

Velmi dobry

• cenově dostupné,
    • zajímevé nabídky,
    • nevím,nesetkal jsem se s žádnou

doporučuji, seriozní jednání, bez problému

• nakoupil v obchodě Kamera v aute.cz před 2 lety

• Přehlednost www stránek, velmi rychlá komunikace

Doporučuji zde nakupovat

• nakoupil v obchodě Kamera v aute.cz před 2 lety

Doporučuji - zboží dorazilo rychle, v pořádku a přesně podle objednávky