Kamera v aute.cz

?
Obchod nemá dostatečný počet hodnocení.

Recenze Kamera v aute.cz

Uživatel bez avatara

Radovan Matejkin

Přidáno: 19. února 2018

• Možná samotný prodej : "když ptáčka lapají..."
  • Jednání a přístup k dodatečným službám.

V roce 2013 jsem v tomhle shopu koupil dvě kamery. Po 4,5 roce jedna z nich vyžadovala servis. Domluvil jsem se s p. M.Volekem (asi jednatel), že servis nebude problém. Psal se datum 27. 11. 2017, kdy jsem kameru zasílal k servisování. Po moc dlouhé době jsem psal mail jak to s mojí kamerou vypadá a kdy ji můžu mít opravenou spět. Teprve po novém roce 8. 1. 2018 jsem obdržel odpověď, že kamera by se měla dostat na servis tento týden. Uplynul další měsíc a po marných pokusech o zkontaktování s panem M. V jsem ho mailem, požádal, aby mi kameru i neopravenou vrátil zpátky. Na což písemně odpověděl že:Nevím, kde nastala chyba. Nyní to vypadá, že emaily budou fungovat.
Kameru tento týden odešleme na Vaši Zásilkovnu. Psal se datum 7. 2. 2018. Po dalších dvou týdnech nečinnosti a psaní mailů, "kde opět nastala chyba", přišla odpověď, že: Nebyl jsem týden na firmě a měl jsem za to, že je zásilka odeslána. V pátek jsem se ale dozvěděl, že naše auto, které odváželo zásilky do Zásilkovny vykradli. Bohužel byl ukraden i balíček s Vaši kamerou.
Chtěl bych se tedy zeptat, jestli Vám můžeme jako náhradu poslat úplně novou kameru NANO-Q.
Vy co zamýšlíte nakupovat v Kamera v aute.cz si udělejte názor sami, jestli takovéto jednání se zákazníkem je přijatelné.

• Byla pro vás tato recenze užitečná?
  • Ano
  • Ne

Reakce obchodu Kamera v aute.cz

v tomto případě nastalo několik nešťastných událostí, za které jsme se zákazníkovi omluvili a domluvi s ním kompenzaci ve formě zaslání zcela nové kamery NANO-Q.

Přidáno: 3. února 2018

• dlouhá čekací doba

Přidáno: 3. února 2018

• výběr kvalitního znoží

Roman

Přidáno: 14. ledna 2018

Zbozi jsem nejdrive poptal 26.12.2017. Obratem mi bylo sdeleno, ze je i skladem. Nasledne jsem objednal. Cca po tydnu jsem se pripominal. Dostal jsem odpoved, ze zbozi posilaji. Dnes je 14.1.2018 a zbozi stale nemam.

Přidáno: 14. července 2017

neaktuální web

Přidáno: 30. června 2017

• zboží skladem

Ma dotaz rychlá odpověď.

Míla

Přidáno: 19. června 2017

• když něco chci, tak zavolán a zeptám se. Vždy poradí tak, že jsem následně vždy spokojen.
  • obchod je spolehlivý a rychlý
  • s takovou ochotou pomoci jsem se u jiného obchodu nesetkal
  • mé zkušenosti hovoří jen o kladech, slabiny jsem nepoznal

- kamer do auta je na internetu velice mnoho, ale řada obchodů nabídne zboží bez konzultace. V e.shopech je vše vychváleno tak, ale málo znalý člověk může lecos přehlédnout. A pak nastává prostor pro reklamace, tahanice, problémy, nespokojenost.
- tento obchod problémům předchází neobyčejnou pečlivostí.
ANO, mohu jen vřele doporučit !

Zbraslawitz

Přidáno: 3. května 2017

• Našel jsem zde zboží které jsem nemohl sehnat.

Vřele doporučuji.

Josef Novák

Přidáno: 9. dubna 2017

• Ušetříte, protože neutratíte.
  • Nepošlou vám zboží.

Dne 15.3. přijali objednávku s tím, že jakmile dorazí zboží, dají vědět. Do 7.4. vědět nedali, tak asi nedorazilo. Písemně jsem se ptal 8.4., odpověď zatím nemám.

Jb

Přidáno: 21. února 2017