Vše přišlo vždy v pořádku a s malým dárečkem :) Fajn obchůdek, vracím se sem ráda :)

• Rychlé dodání Zboží odpovídá uvedené nabidce

• -krásné zboží, rychlost, spolehlivost, komunikace obchodu výborná, skvělé ceny

Nekupuji zde poprvé, ráda se vracím pro krásné zboží, rychlé doručení, spolehlivost a především skvělé ceny s věrnostním programem. Pokud jsem něco potřebovala, komunikace obchodu byla výborná.

Kameny mi dodávají zvláštní pocit v mém domově.

Nádherný obchůdek. Objednávám opakovaně, krásné výrobky, které dodávají energii. Spousta nádherných novinek, kouzelní andělé a pyramidy podle znamení jsou úžasné. Doporučuji.

Překrásné orgonity se silnou energií.

Uzasny obchudek. Naprosto prvotridni servis, velmi ochotni a vstricni. Radi poradi. Bezva komunikace. Rada se vracim a urcite zase budu zpet pro dalsi nakupy. Vrele doporucuji.

Byl to můj první nákup, ale zboží bylo dodáno rychle a bylo v pořádku

Vždy velká spokojenost.

Mohu jen doporučit. Objednané zboží je rychle doručeno, krásně zabaleno. Pokud člověk potřebuje poradit s výběrem, majitelé mu velmi ochotně poradí. Výrobky odpovídají fotografiím. Účinnost orgonitů je úžasná.

• veľký výber produktov dobre definovaných

• Vstřícní, ochotní,rychlé vyřízení objednávky
    • Výhrady žádné nemám

Vřele doporučuji,já osobně jsem velice spokojená

• Velmi příjemný individuální přístup k zákazníkovi, dobře poradí a za nákupy dostanu krásné dárky, kterých si velice cením a vážím v dnešní uspěchané době

• Krásné, velmi silné, přitom jemné orgonity. Účinnost orgonitů je výborná. Pokud potřebujete poradit, který orgonit je pro danou situaci vhodná, dostanete radu. Doporučuji.

• Velmi vstřícný obchod, vřele doporučuji

Nakupuji opakovaně. Kouzelný obchůdek, krásné zboží, které dodává
    energii a zpříjemní život. Spolehlivost a velice příjemná komunikace.
    Doporučuji.

• krásné zboží
    • kvalita
    • spolehlivost
    • kouzelné dárky

Kouzelný obchůdek, kam se ráda vracím.

byla jsem spokojená se vsřícným chováním

• Ráda zde nakupuji. Hezké zboží, které zahřeje na duši a lahodí oku. Pro stálé zákazníky krásné dárky a slevy. Málokde tyto výhody dávají.

velmi vstricne jednani, bezvadny servis. Dekuji