• zakoupeno v Kamenyprozdravi.cz před 3 týdny

• Pěkné orgonitové pyramidy
    • Domácí výroba
    • Možná trochu vyšší cena
  • zakoupeno v Kamenyprozdravi.cz před 1 měsícem

Skvělá komunikace, ochota poradit, pomoct s výběrem

Rychle bez problemu

Bez problému - vše ok.

• zakoupeno v Kamenyprozdravi.cz před 3 měsíci

• rychlé dodání, každý orgonitek zabalen v krásném pytlíčku z organzy
    • navíc dárky zdarma k nákupu - k mojí předvánoční objednávce přidány další tři orgonitky
    • žádná
  • zakoupeno v Kamenyprozdravi.cz před 3 měsíci

Poradenství,přehledné stránky se skvělým popisem.Osobní jednání skvělé.

• zakoupeno v Kamenyprozdravi.cz před 4 měsíci

Odborný přístup - velice lidský.

• Výhoda je,že takový obchůdek vůbec existuje ❤❤❤

Nákup mi udělal takovou velkou radost,že se chystám opět nakupovat. Velmi děkuji i za dárek.

• zakoupeno v Kamenyprozdravi.cz před 3 měsíci

• Kameny jsou opravdu krasne, zejmena brazilske kristalove druzy
    • Prilis mnoho emailu, nez zasilka dorazi
  • zakoupeno v Kamenyprozdravi.cz před 3 měsíci

Vzhledem k tomu, že jsem stará důchodkyně a mám problémy s chůzí, naučila jsem se nakupovat v e shopech. Kameny pro zdraví je nejhorší eshop, vekterém jsem nakupovala. Uhradila jsem částku bankovním převodem, bohužel se mi platba vrátila jako nedoručitelná. Bohužel nebylo možné se spojit telefonicky, protože telefon nikdo nebral. Napsala jsem mail ve kterém jsem napsala o mých problémech a že bude asi nejlépe objednávku zrušit. Jejich odpověd mě nepříjemně překvapila, když napsali, že není problém objednávku zrušit, ale žádný zákazník neměl nikdy problém s placením. Odpověděla jsem, že se mě jejich mail velmi dotkl, protože jsem jej pochopila tak, že vlastně lžu a vymýšlím si. Odpověd nebyla žádná. Mám zkušenosti s mnoha e shopy a jsou to zkušenosti velmi kladné, ale tento přístup by opravdu zcela nevhodný.

Reakce obchodu Kamenyprozdravi.cz

Krásný dobrý den,

děkujeme za vaše hodnocení. Každé hodnocení je pro nás důležité a zejména u negativního se můžeme podívat, co lze zlepšit. To vaše bude mít například za následek to, že nastavíme automatické SMS odpovědi v případě zameškaného hovoru, aby zákazník věděl, že s ním počítáme a ozveme se nazpátek. Protože ve chvíli kdy se věnujeme jinému zákazníkovi, jsme na poště nebo vyrábíme naše orgonity (u kterých je klíčová dokonalá vědomá pozornost a otevřené srdce), telefony zvedat nemůžeme. Naši zákazníci vědí, že jim vždy zavoláme na zameškaný hovor zpět ve chvíli, kdy se jim můžeme vědomě věnovat a kdy mají naši plnou pozornost, můžeme se nacítit do jejich situace a pomoci jim najít řešení. Jsme malá rodinná firmička - pouze dva životní partneři a nedisponujeme tedy velikým call centrem a "vymakaným" servisem jako nadnárodní řetězce. I toto je důvod proč u nás lidé rádi nakupují, vědí, že se jim dostane osobního přístupu a orgonitů, které jsou vyráběny s Láskou a Světlem.

Nicméně, dovolte nám prosím, vyjádřit se k nastalé situaci i z našeho pohledu. Vytvořila jste si u nás objednávku, na které jsme začali ihned pracovat - vyrobit orgonity tak, aby byly naplněné láskyplnou a radostnou energií a připravit kamínky na cestu. Pokoušela jste se nám dovolat, ale bohužel se vám to nepovedlo (za což se moc omlouváme a situaci vyřešíme automatickou SMS, viz. předchozí odstavec). Následně jste nám napsala email, kdy jste nám toto, nezdařenou platbu na náš účet a další, vytkla a sdělila nám, že jste ztratila důvěru v náš obchod a přejete si stornovat objednávku. V tuto chvíli jsme již cítili, že přesvědčování o opaku nemá z naší strany smysl a storno vaši objednávky jsme přijali (byť jsme již pro vás měli objednané orgonity a kameny vyrobené a připravené). Nikde jsme se ani náznakem nezmínili o tom, že lžete, nebo si vymýšlíte, toto bychom si k našim zákazníkům nikdy nedovolili. Poukázali jsme pouze na to, že na náš účet nám denně zákazníci platí a nikdy nebyl žádný problém - jako "obhajobu" vaší výtky. Pokud se vás naše odpověď dotkla, moc nás to mrzí, rozhodně nebyla myšlena nijak impertinentně nebo zle.

Věříme, že jste nakonec našla jiný eshop, ve kterém jste pořídila dárečky, které vám vykouzlí nádherné Vánoce a my vám přejeme do nového roku 2021 pevné zdraví, radostnou mysl a kopec štěstí.

S Láskou, Karolína & Tomáš, KamenyProZdravi.cz

• zakoupeno v Kamenyprozdravi.cz před 3 měsíci

• Krásné, originální kousky.
  • zakoupeno v Kamenyprozdravi.cz před 4 měsíci

• Krásné přehledné stránky, kvalitní zboží, příjemná komunikace, bezproblémová domluva a dodání.
  • zakoupeno v Kamenyprozdravi.cz před 4 měsíci

Úžasné orgonity s ještě úžasnější energií.

• zakoupeno v Kamenyprozdravi.cz před 4 měsíci

• Dojdou Vam mineraly, ktere jste si vybrali, coz u vsech eshopu neni samozrejnost.
    • Darecky
    • Slevy
    • Dobra komunikace
    • Jsem velmi spokojena.

• úžasné produkty
    • skvělá komunikace
  • zakoupeno v Kamenyprozdravi.cz před 4 měsíci

Jsem nadšená, velmi spolehlivý obchod, vstřícnost, ochota, každá drobnůstka v ozdobném pytlíčku, dobře zabaleno a přibalené i kouzelné dárečky. Děkuji a přeji vám hodně stejně spokojených zákazníků jako jsem já.

• zakoupeno v Kamenyprozdravi.cz před 4 měsíci

• Majitel velmi ochotně vysvětlil, jak s drahými kameny zacházet, jak se o ně starat, protože se musejí čistit. Za každých 500,- Kč je přidán hodnotný dárek . VELMI OCHOTNE JEDNANI. DOPORUCUJI.

Mile jsem byla překvapena.

• Vyrábějí to s láskou.
  • zakoupeno v Kamenyprozdravi.cz před 5 měsíci

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Spousta krásných dárků k nákupu
    • Kvalitní zboží
  • zakoupeno v Kamenyprozdravi.cz před 5 měsíci

• Nádherné a velmi účinné orgonity, skvělá komunikace a široký výběr.