• rychlost vyřízení objednávky

Jsem spokojen s přístupem i se zbožím.

• přehlednost nabízeného zboží
    • velký výběr
    • dobré ceny
    • perfektní informace ke zboží (návody, rady...)

Trošku jsem znejistěla, když se do telefonu ozvalo pouhé prosím, bez představení. Oproti úžasné kvalitě webových stránek jsem z toho byla trochu rozpačitá, ale vše bylo vyváženo ochotou a rychlým vyřízením. Zboží jsem objednávala v pondělí s požadavkem zaslat ho co nejrychleji, aby do pátku dorazilo, objednávka byla vyřízena ještě v průběhu pondělka (informace o stavu objednávky chodí průběžně mejlem) a ve středu jsem měla zboží doma. V perfektním stavu, každý masážní kamínek zabalený zvlášť, pak vše jěště několikrát zabaleno do pukavce - klobouk dolů. Moc děkuji, příští nákup mám jasný, není třeba hledat jinde - DOPORUČUJI :)

• informace o masážích a m.pomůckách
    • nepřesně uvedené rozměry kamenů v nabídce. Ve skutečnosti byly větší kameny o půl centimetru tenčí.

Masážní lávové kameny vyšly poměrně draho.

Reakce obchodu kameny-masazni.cz

U lávových kamenů je opravdu možné že se rozměry mírně liší od popisu. Kameny jsou broušené ručně a tuto skutečnost uvedeme v popisu. Děkuji za zpětnou vazbu. Hmotnosti jsou uvedeny správně.
    Zdají se Vám kameny drahé? Můžete je bez udání důvodu vrátit a my Vám vrátíme plnou cenu i s dopravou zpět k nám.

• přehledné stránky,
    • podrobné informace k výrobkům
    • -

naprostá spokojenost