Cenforce 200mg -NEFUNGUJE!!!!!

Objednávka nedorazila. Přišel email, že je zboží odesláno, ale nic více. Chybí tel. kontakt, na email nikdo neodpoví.

We paid shipping but was not delivered at home. Needed to spend time to go to post office to pick it up. Very inconvenient.

• nic mi nepřišlo a nikdo mne nekontaktoval

Zboží ani po 10 dnech nedošlo

objednávka nebyla vyřízena z neznámých důvodů

dodnes nic nedorazilo, bez reakce obchodu

• Nic nedorazilo, na email nereaguji. Pochybuji, ze neco jeste prijde.

Podvodny web. Nic neprislo.

• Bylo mi doručeno zboží, které jsem si neobjednal.

Místo 7 tablet šumivé kamagry mi byly doručeny 4 tablety jiného zboží.

První objednávku zrušil obchod z důvodu chybějícího zboží, další objednávka podobného zboží ani po 8 dnech nedorazila...

• Ceny
    • Nemají nic skladem objednávky ruší

Objednala jsem si zatím 1 kus Kamagra Gold, po týdnu čekání mi napsali e-mail, že objednávku ruší protože není skladem. Na další objednávku mi tedy dali slevu 20%, ale pořád čekám kdy naskladní zboží a v eshopu uvádějí že zboží je skladem, ale nelze vložit do košíku. A to si dali ještě víkend 10% slevy na black friday a z e-shopu lze objednat pouze jednu sadu a nic jiného. A nikde není uveden telefon, ani jsem nedohledala IČ. Komunikace pouze před jejich formulář

• Jedině cena, ale zase když zboží není doručeno - je Vám dobrá cena k ničemu!
    • Zřejmě jak již psali ostatní, doručování Českou poštou. Po 14 dnech od potvrzení objednávky a mlčení přišel email, že mou objednávku obchod zrušil. (Velice se omlouváme, ale jsme nuceni Vaši objednávku stornovat. Bohužel, se vyskytli jisté potíže, na straně dopravce a několik chyb na naší straně, díky kterým momentálně nejsme schopni doručit Vaši zásilku. Jelikož, tento produkt nemáme skladem.)

Nesolidní jednání (žádná informace o průběhu objednávky) a nejistota dodání!! :(

• zboží jsem ani po několika urgencích neobdržel, jediná komunikace s prodejcem je přes e-mail, bohužel na e-maily prodejce nereflektuje.

Obchod po této zkušenosti nedoporučuji a vím kde příště nenakupovat

Zboží nebylo doručeno, naštěstí nejsem důvěřivý a platím dobírkou....

• nekomunikují

• nedodržení termínu dodání
    • zhoží nebylo dodáno po 10 dnech od obejdnání, jakožto dárek to je celkem problém, teď už je mi vlastně na nic, musel jsem vymyslet něco jiného....dodání do dvou až tří dní??? to ani náhodou.