• DOBRE CENY
    • pomale dodani
    • malo produktu

Cekam mesic na tovar a neodpovidaji.., zatim jsem si objednal na https://kamagra-shop.cz/ a tovar dosel do 3 dnu (maji sice drahsi produkty ale aspon je to rychle)

• Zatím nemohu dát víc, 48 hodin nedodrženo , info o pohybu zásilky prostřednictvím mailu nebo kontaktního formuláře nulová , jakýkoliv pokus o komunikaci - opět nulový. Pokud se situace do budoucna zlepší, rád opravím názor.

• Rychlost odeslání skvělá komunikace

Všem mohu doporučit

velmi rychlá reakce..

• Velmi rychlé zpracovávání objednávky. V pátek odpoledne objednáno, následující týden v úterý balík doručen. Navíc dárek v hodnotě 440,- Kč zdarma v balíku. Vřele doporučuji. Účinek preparátu Kamagra oral jelly potvrzen od více lidí, kteří ode mě vyzkoušeli.

Reakce obchodu Kamagra4You

děkujeme za Vaše hodnocení, vážíme si toho a jsme rádi, že jste spokojen. Za takové hodnocení při příští objednávce dostanete dárek zdarma.
    Přejeme hezký den, Kamagra4you

• Rychlost.
    • Nejsou.

Rychle dodáni a funguje

Reakce obchodu Kamagra4You

Děkujeme za Vaše hodnocení.
    A protože si toho vážíme, můžete od nás očekávat při Vaší příští objednávce dárek zdarma.
    Přejeme hezký den, Kamagra4you

• No

Děkujeme za Vaše hodnocení, přejeme hezký den. Kamagra4you

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Nakoupím zde zase :-)

Reakce obchodu Kamagra4You

Děkujeme, Vašeho hodnocení si vážíme. Jsme rádi, že jste spokojen/a. Pěkný den, Kamagra4you

• Vstřícní
    • Velmi rychlé doručení objednávky

Díky Vám jsem prožil nezapomenutelného Silvestra ;) Rád nákup znovu zopakuji - obchod rozhodně doporučuji.

Děkujeme, jsme rádi, že jste spokojen. Kamagra4you

• Žádná komunikace ze strany odesílatele

Reakce obchodu Kamagra4You

Děkujeme za Vaše hodnocení. Dle id Vaší objednávky, byla objednávka úspěšně doručena. Žádná komikace? Emailem po objednání dostanete odpověď, že se objednávka zpracovává a přehled objednávky, poté druhý email, jakmile je zboží předáno dopravci- expedováno. Mrzí nás, pokud se Vám tohle nezdá dostačující. I tak Vám děkujeme, hezký den, kamagra4you

Spokojen !

Reakce obchodu Kamagra4You

Děkujeme Vám, Vašeho hodnocení si ceníme... V tomto předvánočním období nás mrzí dodací lhůty České pošty, veříme, že po svátkách již problém nenastane. Kamagra4you