• výběr zboží (6)
  • nakoupil v obchodě www.kalendareone.cz před 1 měsícem

Objednávka proběhla rychle a bez problémů.

vše v pořádku

• nakoupil v obchodě www.kalendareone.cz před 1 měsícem

Zboží, které nabízeli, neměli .Ani se nasnažili ho objednat,

Vážená paní Ivano,

dvě položky z Vaší objednávky byly vyprodané i u výrobce. Kalendář Auta skladem je a za vázankový kolegové z podpory nabídnluli náhradu. Vždy se snažíme vyjít zákazníkovi maximálně vstříc a najít řešení k jeho spokojenosti. Bohužel náš email s nabídkou řešení zůstal bez odezvy. Mrzí nás, že jste zvolila řešení cestou negativní recenze na heurece.

S přáním pěkného dne

zákaznická podpora eshopu kalendareone.cz

• nakoupil v obchodě www.kalendareone.cz před 1 měsícem

Ikdyz objednane zbozi prave nebylo na sklade tak velice ochotna pani mi po telefonu pomohla vybrat jine.. zbozi prislo rychle v domluvenem terminu. Vseobecne prijemna zkusenost. Doporucuji

• nakoupil v obchodě www.kalendareone.cz před 1 měsícem

• Rychlá a spolehlivá objednávka. Navíc velká ochota.

Všetko OK

• nakoupil v obchodě www.kalendareone.cz před 2 měsíci

Objednávka byla vzorně a rychle doručena. Velké +!

• nakoupil v obchodě www.kalendareone.cz před 2 měsíci

Vše proběhlo rychle a v pořádku

• nakoupil v obchodě www.kalendareone.cz před 2 měsíci

Přehledně seřazené zboží, přehledný postup při objednání na internetu, velmi vyhovující- výběr doručení/ vyzvednutí a platby. dobrá informovanost o postupu objednávky a o připraveném zboží. Velmi dobrá domluva se zaměstnanci při vyzvednutí zboží.

• nakoupil v obchodě www.kalendareone.cz před 2 měsíci

super, milí a spoľahliví ľudia

• nakoupil v obchodě www.kalendareone.cz před 2 měsíci

Zboží mi přišlo rychle a v pořádku.

• nakoupil v obchodě www.kalendareone.cz před 2 měsíci

Perfektní komunikace ihned po objednání

• nakoupil v obchodě www.kalendareone.cz před 2 měsíci

• Rychlá reakce, možnost vyzvednutí bez příplatku
  • nakoupil v obchodě www.kalendareone.cz před 2 měsíci

Zboží měli údajně v nabídce, 3 dny po přijetí objednávky mi přišel e-mail o tom, ze dane zboží už nemají skladem.

Reakce obchodu www.kalendareone.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše zkušenost i hodnocení. Buhužel se nám stalo, že se nepromítly skladové zásoby celé jedné dodávky na eshop. Vždy se snažíme situace řešit individuálně ke spokojenosti zákazníka. Ne vždy je to však možné. Přejeme Vám Veselé Vánoce a úspěšný nový rok.

• Jedinečný výběr
    • Aktivní snaha doručit včas

• rychlé vyřízení objednávky
    • možnost osobního odběru
    • velký sortiment kalendářů a diářů
  • nakoupil v obchodě www.kalendareone.cz před 3 měsíci

• Široké spektrum nabídky.
  • nakoupil v obchodě www.kalendareone.cz před 3 měsíci

Zboží, o které jsem měla zájem, bylo na internetu skladem, ale po 2 dnech mi bylo sděleno, že ze 14 výrobků mají již jen 3. Bylo by určitě lepší nabízet jen zboží, které je skladem.

• nakoupil v obchodě www.kalendareone.cz před 3 měsíci

• Vysoké poplatky za dopravu.
  • nakoupil v obchodě www.kalendareone.cz před 3 měsíci

• Podle ceny na kalendáři jsem zjistila, že e-shop si naůčtoval cenu o 100% vyšší.

Nedoporučuji, jsou to zloději.

Vážená paní Aleno Cucová,

příjde nám minimálně nevhodné označovat nás za zloděje. Jsme dlouhá léta fungující eshop a NIKDY jsme nikoho neokradli! Vždy se snažíme zákazníkům vyjít vstříc a vyřešit vše k spokojenosti zákazníka.

Zahraniční kalendář jste si objednala za jasně vyznačenou cenu a za tuto jste ho take obdržela. Zkoušela jste si ho objednat v Něměcku? Dorazil by Vám včetně poštovného za cenu vytištěnou na kalendáři? Porovnala jste cenu s jinými eshopy před tím, než jste kalendář objednala? Využila jste možnosti ho do 14 dní vrátit? Ne.

Toto hodnocení nám příjde skutečně nefér.

I přesto Vám přejeme hezké vanoční svátky a vše nejlepší do nového roku.