• Vše v pořádku
    • komunikace výborná
    • vyskladněno hned
  • Zboží neodpovídá popisu místo 100m tam bylo 87m neodpovídá ani šíře 3mm a co je úplně nejhorší nedají se rozcesat

Reakce obchodu www.kafanta.cz

velice nás mrzí, že jste nespokojená s objednávkou. Objednala jste si 3PLY šňůry, což je speciální druh šňůr, který je splétaný a před rozčesáváním musíte nejprve jednotlivé zapletené prameny ručně oddělit od sebe a teprve poté vám příze půjde kartáčem rozčesat.
    Ohledně tvrzení, že příze, kterou jste si objednala nemá šíři 3mm s vámi nemůžeme souhlasit. Příze Kafanta jsou standardizované strojovou výrobou na šíři 3mm.
    Co se týče návinu klubka, kde nebylo 100m - velmi nás to překvapilo, protože se nám to za dobu fungování eshopu nestalo, přesto ověříme tuto skutečnost ve výrobě, ale zde je také proces zcela automatizován (stroje jsou nastaveny na 100m).
    Karin Fantová

Rychlá dovoz

Skvělý obchod,rychlé doručení zásilky

• profesionální přístup k zákazníkovi
    • zboží ve vysoké kvalitě
    • vše perfektní

První nákup a vše dopadlo pefektně, jako zákazník se budu vracet, eshop přehledný, přesný, komunikace s obchodníkem perfektní, zboží precizně zabaleno, dodáno vše v krátkém čase. Prostě super!!!!

Profesionální a milé jednání. Komunikace, vstřícnost, rychlost vyřízení objednávky (druhý den jsem obdržela zásilku), skvělá kvalita. Vše TOP!

• Super rychlé odeslání

• splnil očekávání

Spolehlivý obchod

Skvělá komunikace

super

• Jedinečné zboží
    • Vstřícná komunikace

Spokojenost, jsem nadšená ze zboží. Doufám, že časem přibudou v sortimentu další barvy

Předchozí nákup přišel do druhého dne, bohužel tento ještě nedorazil a dnes materiál potřebuji. Obchod je jinak fajn, ale zrovna, když jsem potřebovala rychlé doručení, tak to nevyšlo. Ale to nebude chyba obchodu, visí to někde v depu Zasilkovny....

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Perfektní domluva
    • Ochota

Úžasný profesionální obchod, vřele doporučuji

vše proběhlo rychle a v pořádku

Velmi rychlé doručení a kvalitní příze.

• Přehledný e-shop
    • Dobré ceny

• bleskurychlé dodání

Objednaval jsem toho vice, ale nektere zbozi bylo jine, nez meli nafocene na eshopu.Kruhy nebyly stribrne,ale sede a koralky meli vetsi pruvlek.na odpoved jsem cekala,koralky pry mohu vratit ale za sede kruhy muze dodavatel.Kdyz jsem se zeptala,zda mohu kruhy i koralky vratit jiz mne nikdo neodpovedel.

Reakce obchodu www.kafanta.cz

mrzí nás vzniklá situace s Vaší objednávkou, ale dovolte abychom se proti tomuto hodnocení ohradili.
    Hned v prvním emailu, kterým jsme reagovali na Vaši reklamaci bylo uvedeno, že zboží můžete vrátit v plném rozsahu. Nic o nemožnosti vrácení kruhů v mailu uvedeno nebylo. Také Vám byl poté zaslán další email, ve kterém bylo znovu uvedeno, že v případě, že Vám zboží nevyhovuje, tak můžete zboží vrátit včetně uvedených kruhů.

S pozdravem Karin

rychlé dodání