• kvalitní zboží,velký výběr
    • nevím o žádných

jsem spokojená,rychlé dodání zboží,doporučuji

• možnost vyzvednutí v kamenné pobočce bez poplatku

Reakce obchodu Kabelky snů

velice děkujeme za Vaše slova chvály, kterých si neskutečně mnoho ceníme. Jsme rádi, že jste si u nás vybrala a byla s nákupem spokojená. Věříme, že i nadále zůstanete naší věrnou zákaznicí.
    Team Kabelky snů s.r.o.

• Nápadité holinky s různými vzory a hlavně pohodlné!
    • Umístění obchodu. Holinky jsem si byla vyzvednout v Praze a tento obchod je umístěn na málo viditelném/frekventovaném místě.

Koupila jsem si holinky se vzorem kuřat a jsem naprosto spokojená. Překvapilo mě, jak jsou pohidlné.

• V klidu domova si pěkně vyberete a prohlédnete nabídku tašek a ostatního sortimentu Reisenthel.
    • Kabelky snů mají největší výběr tohoto výrobce.
    • V mém okolí nikdo tuto značku nenabízí.

Super přehledné stránky obchodu, na objednávku rychlá reakce, rychlé doručení zboží, vše OK, doporučuji všem.

• -
    • Naprosto neexistující komunikace ze strany obchodu. Zástupci obchodu nejsou schopni odpovědět ani na jednu ze zpráv během dvou týdnů.

Velmi pěkně udělané přehledné webové stránky. možná jsem měl jen smůlu, ale naprostá neschopnost reagovat na dotazy ohledně stavu objednávky je trochu zarážející. Je mi jasné, že mohou být problémy s dosupností zboží. V takovém případě však očekávám alespoň nějakou reakci ze strany obchodu, zvláště pokud jako zákazník pošlu dva dotazy na stav objednávky na které nikdo ani neodpodoví.

• Nemám nabídku v okolí.
    • Žádné

Jsem velice spokojena.

• Siroky sortiment znacky
    • Zadne

Doporucuji tento obchod.

Reakce obchodu Kabelky snů

děkujeme za Vaše hodnocení. Vážíme si Vaší spokojenosti.
    Team www.kabelkysnu.cz

• Špatná dodací lhůta, nedodstatečné informace o vývoji zakázky.

Není spolehlivý.

Reakce obchodu Kabelky snů

Dobrý den, pane Bílku, je nám líto, že nejste spokojen s Vaší objednávkou a nedostatečnými informacemi o vývoji objednávky, nicméně na naši obranu musíme reagovat. Kosmetická taška Toiletbag berry khaki, kterou jste 30/3 objednal, měla uvedenou dostupnost do 2 týdnů.
    Na Vaši objednávku jsme druhý den okamžitě reagovali a Vy jste si přál počkat. Zboží jsme 11/4 naskladnili, uvedenou dodací lhůtu jsme tedy dodrželi. Hezký den.

• Doporučuji,z pohodlí domova a kvalitní věci.Objednávala jsem produkty REISENTHEL a jsem velice spokojená.
    • Obchod jsem našla na internetu.

Spokojenost,doporučuji.

• Skvělá kvalita
    • Výborná komunikace

Vřele doporučuji !

Barevný rozdíl na fotografii a výrobku.

• Naprosto nulová komunikace. Uvedený kontaktní telefon nikdo nezvedá, na email nikdo neodpovídá... Chtěla jsem zboží vrátit, pže nebylo dle mých představ. Cestovní tašky, které jsem objednala, byly příliš malé (v internetovém obchodě nejsou uvedeny rozměry). Nakonec jsem si je musela nechat a víckrát v tomto obchodě již nenakoupím.

Pokud byste chtěli zboží vrátit, máte se sice na koho obrátit, ale nikdo vám neodpoví.

Dobrý den paní Kateřino,
    na našich stránkách bylo na titulní stránce jako hlavní aktualita uvedeno, že náš internetový obchod je v průběhu měsíce února provozován kvůli dovolené v omezeném režimu. Dále bylo uvedeno, že kamenné provozovny fungují bez omezení, zde by jste zcela jistě také dostala info. Všechny kontakty jsou na stránkách. Objednávku jste provedla 17. 2. 2014, ze zákona máte tedy stále nárok zboží vrátit bez udání důvodu. Není tedy nic jednoduššího než jej zabalit a odeslat. Jsme lidé a budeme samozřejmě tolerovat i delší termín na vrácení zboží.
    Rozměry produktu spolu s dalšími parametry jsou u každého produktu v záložce -VLASTNOSTI- viz. odkaz http://www.kabelkysnu.cz/produkty/cestovni-tasky/reisenthel-cestovni-taska-allrounder-m-mokka-dots.htm
    Nedalo mi to a nyní jsem dohledal Váš e-mail. Zde píšete něco zcela odlišného, nechápu proč jste nekontaktovala prodejnu na Vinohradské, když o ní sama píšete. Váš negativní komentář si nezasloužíme.

S pozdravy

Marcel Valenta

• Kvalitní zboží, pěkný design tašek, tašky jsou praktické

• velký výběr zboží
    • desigen
    • perfektní jednání
    • okamžité vyřízení objednávky
    • bezkonkurenční ceny

Obchod doporučuji, je bezchybný, nesetkávám se s takovou ochotou jako zde. Hodnotím na výbornou.

• velký výběr, kvalitní zboží
    • asi žádné

spolehlivý obchod

• spolehlivost
    • platba v hotovosti na uložence

příjemné

• přehledná nabídka zboží
    • dobře a výstižně popsané

holínky jsem koupila jako dárek pro babičku-byla úplně nadšená, zboží bylo dobře zabalené,na objednávku ihned přišel potvrzující mejlík. Obchod bych všem doporučila jako velmi seriózní.

• Komplexní sortiment
    • kvalitu
    • hezký design

• Vstřícnost, kvalitní zboží, rychlost.

V tomto obchodě jsem nakupovala již poněkolikáté. Buď v e-shopu nebo v kamenném obchodě ve Vinohradské ulici.
    Vždy spokojenost! Nyní extrémní spokojenost. Zboží-dárek jsem objednala v pátek v poledne a v pondělí jsem ho měla doma.