• Pro nás žádny.
    • Dodací lhůzy u některých komponent. Čekat dva až tři týdny v dnešní době? Děkujem ne.Navíc eshop špatně funguje v některých prohlížečích.

Na první pohled dobrý obchod pokud si nevyberete komponentu, která není skladem. Pak čekáte dva až tři týdny a to je absolutně k ničemu. Hledali jsme a našli jsme jiný obchod. Požadovaný sortiment nebyl skladem a dodání bylo uvedeno také 2 až 3 týdny. Objednávali jsme v pátek. V tomto obchodě však stačil jeden telefonát a pracovník zařídil vše tak, že jsme lišty do racku měli v úterý na firmě.

• -KOMUNIKACE SE ZÁKAZNÍKEM. Týden po objednání zboží jsem se mailem dotázal na stav objednávky. Nikdo na dotaz nereagoval, a proto jsem jim po týdnu zavolal.. Obchodník mi řekl, že produkt v požadovaných parametrech není schopen dodat…

• Zbozi bylo k dostani pouze v tomto obchode, nikde jinde
    • Neprehlednost

• velmi rychla dodaci doba
    • zbozi na sklade
    • prijemne ceny
    • vyssi postovni

Obchod muzu doporucit. Zasilka mi sice neprisla kompletni, ale bylo to rychle napraveno. Po oznameni chybejiciho zbozi jsem dostal prakticky okamzite e-mail, ze se omlouvaji a ze zbyle zbozi poslou co se i stalo.

Snad jedine minus je mistami zavadejici oznaceni vyrobce zbozi. Patch kabely od solarixu jsou ve skutecnosti signamax. Naradi je taky hanlong tools a ne Solarix (na druhe strane to tak ma i Intelek, takze to obchod pravdepodobne jenom prevzal).

Celkove pozitivni zkusenost vzhledem k tomu ze kvalita obchodu se vetsinou pozna podle toho jak jsou schopny vyresit pripadne problemy typu spatne vyskladnene zbozi.

• nenašel jsem

• rychla odezva
    • komuninakce
    • dobre ceny

• Pestrost produktu.
    • Zbozi oznacene skladem skladem neni.
    • Cekaci lhuta na zbozi s expedici "ihned" uz trva dele nez 10 dni.

Velmi spatna zkusenost, na zbozi, ktere je oznaceno skladem cekam uz skoro 2 tydny. Toto je prvni a posledni nakup co tam uskutecnim.

Reakce obchodu Kabelážstrukturovaná.cz

Dobry den, omlouvam se za problemy, jen vysvetlim:

zbozi skladem bylo, ovsem kvuli hospitalizaci v nemocnici nemohlo byt zbozi expedovano ihned, jak je normalni, pokud je vse v poradku. Zakaznik byl informovan a souhlasil s pozdejsim dodanim.

• bleskurychla mailova komunikace (odpoved do 10 minut)
    • zbozi v nabidce za velice dobre ceny
    • nabizene zbozi se jinde tezko shani
    • na webovych strankach neni uvedena moznost osobniho odberu (coz muze ovlivnit duveryhodnost e-shopu), pritom osobni odber neni problem (vlastni zkusenost)

Urcite doporucuji.
    Velice vstricne jednani - zbozi jsem prebiral osobne od majitele, ktery na me udelal velice dobry dojem (prosli jsme celou objednavku, zbozi mi bylo predvedeno a veskere me dotazy byly smysluplne a jednoznacne zodpovezeny).

• Velmi rychlá dodací lhůta. Při nedostupnosti zboží mi byla telefonicky nabídnuta náhrada. Příjemné ceny.
    • Nic zásadního.

S obchodem jsem spokojen a mohu jen doporučit. V budoucnu v něm zase jistě nakoupím.

• speciální obchod na strukturovanou kabeláž
    • velmi mě překvapila rychlost reakce a dodávky