• Oceňuji snad jen to, že zástupci obchodu byli ochotni komunikovat a snad to i myslí dobře, cože ale na výsledek nemá bohužel prakticky žádný dopad.
    • Klasický problém který tu popisuje více lidí. Obchod tvrdí že má snad prakticky vše skladem ale není to pravda. Ztráta času, především pak u položek, které nejsou schopni ani objednat (protože jednoduše nejsou).

Prodejce má buď prapodivnou obchodní politiku, nebo je zcela neschopný adaptovat se na běžné standardy. I přes oboustrannou komunikaci si nejsem jist, jak to opravdu je. Jediné co vím jistě, že lže a pak se v tom snaží bruslit. Tedy nic co by generovalo spokojené zákazníky. ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!

• Nejnižší ceny
    • Široký sortiment
    • U zboží mají napsáno skladem tomu tak ale není

Obchod sám před 6 dny zrušil objednávku z důvodu chyby kdy uvádí zboží skladem ani po 6 dnech obchod chybu neodstranila a stále uvádí zboží skladem i když tomu tak není.

• Upozornili mě, když zboží, které jsem potřebovalа, dorazilo na sklad, rychle ho odeslali. Velmi spokojenа.
    • Nenl

Obchod nabízí boty, které nemá k dispozici.

• Zbozi neni skladem i kdyz se tak tvari

Objednal jsem si zbozi. Za par hodin zrusena objednavka, ze zbozi, ktere bylo skladem, ve skutecnosti skladem neni. Poptal jsem dalsi 3 alternativy, ktere se opet tvarily skladem. Zadna z nich nebyla. K cemu je takovy obchod?

Рrodukt nebyl dostupný

• Obchod řekl, že produkt není dostupný

Pěkné zboží, takové jaké je prezentováno na internetu.

rychlost, cena

• Zajímavý sortiment, dobra cena

O. K.

• výhodná cena produktu

Rychlé a profesionální jednání

Nejlepší cena

Vše OK.

• Možnost vyzvednout bezplatně na prodejně v blízkostí mého bydliště.

• v eshopu bylo zbozi, ktere obchod ale nebyl schopen dodat, nicmene, penize mi byly ihned vaceny na ucet.

Vyběr luxusní, ceny taky, ale uspořádaní produktů je špatný. Navíc nevím, jestli se to stávalo jen mě, ale stránky se občas nenačetly vůbec, někdy chyběly obrázky, občas nepomohlo ani vícenásobné aktualizování načítané stránky. Avizovaná 5% sleva se taky po registraci nekonala u dalších provedených nákupů, tak nevím

• Rychlá reakce a odeslání zboží, osobní přístup
    • Žádná

Supr,rychlovka,info v mailu o průběhu stavu obj.
    Všemi deseti pro.
    No a ne jinak.

• Rychle vyřízení objednavky
    • Kvalitní zbozi
    • Výhodna cena

Vřele doporučuji

• Eshop a prodejna v jenom.
    • Komunikace na vysoké úrovni