Rychlé dodání

Vše OK.

Excelentní transakce, expresní expedice a dodávka až do místa bydliště, sympatický řidič, a vůbec vše prima. Díky. Dr. Pačes.

• Rychlé dodani

• Dobré ceny

Telefonní číslo na obchod je těžko dohledatelné. Na e-shopu není, musíte si je najít na jiných stránkách internetu.

Objednávala jsem 2x a vždy naprostá spokojenost, super kvalita, rychlost, žádný problém s doručením. A velký plus, že jen oni jediný měli sluchátka, která jsem sháněla, protože nikde v ČR nebyla tato značka k sehnání.

Super.

• Vždy nákup bez jakéhokoliv problému.

dovezeno až k domu

Nezkontroloval jsem dostupnost zboží při objednání (tzn. moje chyba).
    Následovala komunikace přes chat po cca 2 dnech.
    Obchodník zjistil dostupnost, mě nevyhovovala a tak jsme domluvili na zrušení objednávky, peníze dorazili zpět za cca 2 dny.
    Jak se říká, "Dobrý obchod poznáš, když se řeší situace mimo standardní proces". A za komunikaci a řešení chyby na straně zákazníka dávám 5*.
    Díky

rychlost, ochota

100% spokojenost!

• zajímavé ceny

Super.

• Rychlost doručení
    • Komunikace, informovanost ohledně objednávky
    • Doprava / Dopravce

S obchodem jako takovým spokojenost, vše přišlo v pořádku a funkční, vysavač funguje krásně.
    Jen jsem měl menší problém s dopravou přes DPD, kde jsem si zvolit vyzvednutí na určitém odběrném místě a objednávka mi byla bez upozornění dopravce uložena na jiném odběrném místě, takže jsem jel do města zbytečně, jen abych zjistil, že místo toho, abych si objednávku mohl vyzvednout v místě, které je dostupné 24/7, tak je zboží jinde, kde už bylo ten den zavřeno...

super vse cajk

Good shop k24, has lot of different goods, easy to buy, fast delivery

Nízké ceny a rychlé doručení.