Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

k-hodinky.cz

100%
Zákazníků doporučuje obchod
Za posledních 90 dní

Diskuse k-hodinky.cz

Ptejte se na cokoliv, co Vás zajímá ohledně obchodu k-hodinky.cz.
Pamatujte na to, že za své příspěvky nesete zodpovědnost. Vyvarujte se prosím nepodložených informací a vulgarismů, takové příspěvky mohou být smazány. Provozovatele serveru za diskuse nenese zodpovědnost ani neručí za pravdivost prezentovaných informací.

Diskutovat o obchodu k-hodinky.cz mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se

Příspěvky emailem

Pro příjem příspěvků emailem, klikněte na tlačítko "Přihlásit".

Nalezeno: 5 příspěvků (zobrazujeme 1 - 5)
Avatar uživatele

Jarda

, 0b
přidáno 12. března 2016 reagovat

Zakoupil jsem jsem si v tomto obchodě hodinky JVD. Jelikož se na hodinkách vyskytla vada, odkázal mne obchod přímo na servis. Bez jakýchkoliv problému mi bylo ze strany obchodu proplaceno poštovné do servisu. Hodinky jsem do servisu zasílal ještě dvakrát a opět nebyl žádný problém s proplacením nákladu na dopravu. Nakonec jsem odstoupil od kupní smlouvy a obchod mi velice rychle poslal peníze zpět. Za vadu hodinek samozřejmě obchod nemůže, je to jen prodejce, ale za své chování k zákazníkovi si zaslouží pochvalu. S takto vstřícným a příkladným přístupem k zákazníkovi jsem se dlouho nesetkal. Mohu tento obchod jen doporučit a poděkovat jim za jejich příkladný přístup.
Děkuji, Jarda

Avatar uživatele

petry

, 0b
přidáno 19. února 2011 reagovat

Maximální spokojenost. Objednal jsem si hodinky Traser. Ty bohužel neměli skladem, ale nabídli mi jiné trasery za stejných podmínek. Zprvu jsem byl trochu nedůvěřivý, ale pak jsem byl nadšený. Komunikace s obchodem, to že mi upravili řemínek na ruku a již jsem s nimi nemusel nikde běhat, no paráda. Hodinky naplnili mé představy a snad budou dlouho sloužit. Děkuji vašemu skvělému týmu.

Avatar uživatele

Martin

, 0b
přidáno 4. února 2011 reagovat

k-hodinky.cz: Moc děkuji za vaši ochotu a pomoc, jste skvělí!!!☺

přidáno 31. ledna 2011 reagovat

k-hodinky>Martin: Dobrý den, není problém. Napište nám na obchod@k-hodinky.cz o který model se jedná a pokusíme se to vyřešit. S pozdravem, k-hodinky.cz

Avatar uživatele

Martin

, 0b
přidáno 31. ledna 2011 reagovat

Dobrý den, zakoupil jsem si u Vaší společnosti meteostanici, ale ač je to nesmyslné, náš pes mi ji roztrhal. Mohl bych poprosit o náhradní, jelikož si tak nemohu nastavit budící čas :(

Děkuji ME

Nalezeno: 5 příspěvků (zobrazujeme 1 - 5)