Objednaval jsem dva hrnecky a predtim jsem se wx ujistival, zda dratova ouska neprizo a neroztahuji se - zda jsou pevna. 2x jswm byl ujisten, ze jsou velmi pevna. A pritom pruzi jak pruzinka.

• Na eshopu mají vyfocené stany v barvě, kterou už nedodávají.

Krásný den,
    omlouvám se, na stránkách byla skutečně chyba v odskoku na velký piktogram možné barvy tropika,
    ale v menším piktogramu byla zobrazená správná možná barva tropika - horská zelená.

Pozn.: Zvolili jsme pro Tramping stany aktuálně trochu tmavší barvu po zkušenostech, že světlé odstín snadněji podléhají degradaci UV zářením.

Mnoho báječných chvil v přírodě přeje
    [email protected]

• Objednal jsem vložku do vodního filtru (nebyla zrovna nejlevnější), bohužel byla naprosto neprůchodná - tedy vadná, na emailový dotaz jakým způsobem mám vložku reklamovat a jak se bude tato situace řešit se nikdo neozval, tedy vůbec nedoporučuji nákup v tomto obchodě!

mrzí mě vznikly problém s vložkou CF2 (což nebývá obvyklé),
    ALE MUSÍM SE DŮRAZNĚ OHRADIT !!!
    Na váš email ze 17.5.2019 6:51
    vám odpověděl Ing. Stanislav Jurek dne 17. 5. 2019 v 10:53:33 emailem z [email protected] ,
    že máte poslat tuto vadnou vložku k nám na výměnu.

Buď jste email přehlédl, a nebo "spadl" do Spamu (je dobré ho občas zkontrolovat).

Prosím tedy, nešiřte zlo.

Pevné nervy přeje
    Radim Jurek

• Stránky jsou nepřehledné, neprofesionální. Nulová UX

Krásný den,
    omlouvám se, že eshop nenaplňuje Vaše očekávání. Budeme se intenzivněji snažit o vylepšení.
    Doufám, že aspoň objednaný výrobek bude sloužit Vaši potřebě.
    Mnoho báječných chvil přeje
    [email protected]

Dobrý den Vážená společnosti,vzhledem k tomu,že jste neuvedli rozměry daného obalu v nabídce,tak je mi tento obal sotva 30cm dlouhý úplně k ničemu,tudíž jsem nespokojen!! Prosím o vylepšení informací o Vámi nabízeném zboží..!!!

Krásný den, vážený pane,
    nevím v čem je problém, na můj dotaz v eshopu jste nereagoval.
    Možná došlo k mýlce a expedice vám poslala obal na kolíky.
    To by se dalo snadno napravit, pokud byste komunikoval.
    Přesto vám dnes jde poštou obal konstrukce správné velikosti.
    Klid a mnoho báječných chvil v přírodě přeje
    Radim Jurek - [email protected]

P.S.: Správný obal jsme vám doposlali, ale nezaznamenal jsem žádnou vaši reakci.