• Spokojenost.

Vše OK

• rychlá dodávka

• přijatelné ceny, velký výběr

• rychlá a solidní reakce, vyšli vstříc poznámce o preferencích motivu propisek

ocenila bych u některých psacích per i foto bez víčka (vybírala jsem kvůli způsobu uchopení)

• Špatná komunikace s obchodem, oproti jiným obchodům nejdražší poplatky.

• Výběr
    • Kvalita
    • Rychlost odeslání
    • Ceny

Objednané zboží mi přišlo rychle, je kvalitní a v porovnání s konkurencí za nižší ceny

Veľký výber, skvelé ceny.

• Všechno zboží přišlo OK.

rychlé zaslání zásilky

• Zboží dorazilo v pořádku, pěkně zabalené
    • Přehledný obchod

Vše v pořádku, děkuji.

• Zavolali, a zeptali se, zda chci doručit balíček i když tam bude třetina chybět, protože toto zboží již nemají.
    • Na webu mají řadu produktů s tím, že bude do týdne skladem, není tomu tak.
    • Myslím si, že když jde o obchod který se prezentuje jako český, koncovkou webu .cz, tak by měli alespoň upozornit na to, že produkty prodávané tam jsou výhradně slovenské. U dekorací, kancelářských potřeb by to nevadilo, ale když tam objednáte dětskou knížku, která vám pak příjde ve slovenštině, tak to zamrzí, 6-ti letému dítěti to fakt není jedno v jakém jazice si má počíst.
    • Na webu mají jasně uvedené ceny, na faktuře mi pak přišly ceny jako 98,41,-, místo 98, někde zase o pár haléřů nižší, ale v konečném důsledku, jsem přeplatila 1,08, ať si tu korunu klidně nechají, jen nechápu, proč teda mají uvedené ceny na netu jiné, než pak na faktuře.
    • Volají zásadně ze slovenského čísla, tudíž za hovor platíte i vy.

Na webu mají řadu produktů s tím, že bude do týdne skladem, po 9 dnech od zaplacení objednávky mi volala paní že vpodstatě žádný z těchto produktů už skladem není ani nebude, potvrdila jsem, že i tak chci balíček dodat, expedice jim trvala dalších 5 dní :-(.

• Pytla jsme objednali na dárky pro děti. Ještě jsme je nepoužili, ale jsou dost velké.

Rychlé, v pořádku

vysoká kvalita, krásné ubrousky

Celková spokojenost

Při objednávce psaly že mi zboží dojde 16.11 když jsem ji poslal e-mail kde zboží je tak mi volaly a vymlouvaly se že nemaj lidi ale že mi zboží dodaj 18.11 ale nic mi nedošlo tak jsme jim 19.11 poslal e-mail kde zboží je tak mi odpověděly až na druhej e-mail že bylo zboží porušeno a že ho poslaly na reklamaci.Takze z mého pohledu špatná komunikace se společností takže tuto spolecnost nedoporučuji.

Vše proběhlo bez problémů. Nemám co vytknout. Super obchod.

• jedná se o můj první nákup a vše proběhlo bez problémů
    • široký výběr zboží za příznivé ceny
    • přehledný eshop
    • objednané zboží odpovídá vyobrazení na fotografiích