• Druhý s obchodů s požadovaným zbožím.
    • Nemá.

Doporučuji.

Reakce obchodu JUMP SPORT

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi a doporučení našeho obchodu! Jsme rádi, že jste spokojen s rychlostí doručení a s naší nabídkou zboží. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a váš pozitivní feedback nás motivuje k dalšímu zlepšování našich služeb.

Těšíme se na vaši další návštěvu a přejeme vám mnoho radosti z vašeho nového nákupu!

• Blízko domova
    • žádné jen možná ceny

Určitě tento obchod doporučuji jsem spokojen jak s kvalitou koupeného zboží tak přístupem ke mě jako k zákazníkovi

Reakce obchodu JUMP SPORT

Děkujeme za vaši vynikající recenzi a za to, že jste s námi již 9 let! Je nám velkou ctí, že jste spokojen jak s kvalitou našeho zboží, tak s naším přístupem ke zákazníkům. Vaše spokojenost a dlouholetá důvěra jsou pro nás nejlepší odměnou.

Co se týče cen, váš názor si vážíme a budeme jej mít na paměti při budoucím nastavování cenové politiky.

Těšíme se na vaši další návštěvu a děkujeme za vaše doporučení!

Matěj

• Velký výběr náhradních dílů a berevné provedení na kola
    • obchod v blízkosti bydliště
    • Neaktuálnost fotek u nabízeného zboží
    • (přišel mi jiný model přesmykáče než jsem obědnával dle foto..)

Reakce obchodu JUMP SPORT

Děkujeme za vaši recenzi a za to, že doporučujete náš obchod. Jsme rádi, že oceňujete náš velký výběr náhradních dílů a barevných provedení kol.

Omlouváme se za nepřesnost fotografií v naší nabídce. Rozumíme, jak frustrující může být obdržet jiný produkt, než který jste očekával dle fotografií. Váš feedback je pro nás velmi cenný a budeme se snažit tento problém co nejrychleji napravit.

Reakce obchodu JUMP SPORT

Děkujeme za vaši recenzi a za to, že doporučujete náš obchod.
    Matěj

výborná komunikace, vstřícný přístup k zákazníkovi

Reakce obchodu JUMP SPORT

Děkujeme za vaši recenzi a za to, že doporučujete náš obchod a jsme rádi, že jste spokojen/a s našimi službami.

• - informace mailem i SMS
    • - široký výběr i náhradních dílů

Rozhodně doporučuji!

Matěj

Příjde mi maximálně směšné nabízet na E-shopu určitý typ zboží o kterém vůbec prodavači a celkově obchod nemá tušení, který vám k tomu všemu řekne že takové zboží se ani nevýrábí, neprodává a že si jej mám nechat vyrobit na zakázku někde jinde. A to vše až když po týdnu čekání na reakci objednaného zboží musel do daného obchodu volat!

Reakce obchodu JUMP SPORT

Děkujeme za váš feedback a omlouváme se za nepříjemnou zkušenost, kterou jste měl s naším obchodem. Je zřejmé, že v tomto případě jsme zklamali, a za to se upřímně omlouváme.

Nabízet produkty, o kterých nemáme dostatečné informace, je něco, co by se nemělo stávat. Vaše zkušenost je pro nás cenná lekce a budeme se snažit zabránit podobným problémům v budoucnu.

Rádi bychom s vámi vyřešili tuto situaci osobně. Pokud máte zájem, prosím, kontaktujte nás, abychom našli vhodné řešení.

• nízké ceny

Matěj

• vstřícný a kvalifikovaný personál

Matěj

Vše v pořádku, rychlé doručení.

Matěj

• Nízké ceny a výborná komunikace

Matěj

• Chování prodavačů. Vždycky mám v tomto obchodě poměrně tristní zkušenost. Nekompetentnost, neochota, otrávenost, výrazy typu "Já se z toho neposeru" atd. Nic horšího jsem nikde doposud nezažil. Jediný, kdo se choval správně byla paní s blond vlasy. S tou jsem bohužel zatím při všech nákupech komunikoval pouze 1x.

Reakce obchodu JUMP SPORT

Je nám nesmírně líto, že vaše zkušenost s naším obchodem byla tak negativní. Chování a komunikace našich prodavačů, které popisujete, jsou zcela nepřijatelné. Za to se vám upřímně omlouváme.

Váš feedback je pro nás velmi cenný, protože nám ukazuje, kde máme prostor pro zlepšení. Můžete mi věřit, že se tímto problémem budeme zabývat interně a uděláme vše pro to, aby se podobná situace v budoucnu neopakovala.

Pokud byste měl zájem, rádi bychom se s vámi spojili osobně a nabídli vám nějakou formu kompenzace za způsobené nepříjemnosti.

Matěj

• Výborná komunikace a rychlost dodání zboží.
    • Neznám.

Velký výběr a dostupnost skladem.Ochotní prodávající.

vse vporadku

• Rychlost dodani

Spokjenost. Dobra komunikace. Rychlost.

Matěj

• Po prvním nákupu nehodnotím.
    • Po prvním nákupu nehodnotím.

Zboží bylo skladem za nejnižší cenu, co jsem na netu našel. Spokojenost.

Matěj

• Dostupnost zboží, které je jinde problematické sehnat. Přitom za dobrou cenu.
    • Nesetkal jsem se se slabinami.

Jednoznačná spokojenost.

dobrý

Matěj

• dobr cena, dobrá komunikace

pohoda !!!

Matěj

• Rychlá a vstřícná komunikace - zejména v případě dotazů ohledně produktu a jeho dostupnosti.
    • Žádné slabiny