• ceny
    • obrazky tovaru by mali byt aktualne

v pripade otazok predavajuci v podstate hned reagoval, tovar bol dodany dost rychlo, neposkodeny, vrelo odporucam

• Dobrá a rychlí komunikace

Mohu jen doporučit, vinikající spoleh na komunikaci a rychlost dodání (takřka do 48 hodin)

Matěj

• někdy dražší věci než čekám nebo než jiní

Matěj

• Ochotni prodavci, kteri vi o cem mluvi. Prehlednost a prijatelne ceny.
    • Nevim

Skvele

Matěj

• Nabízená blikačka na kolo zn. FIZIk měla na vebu černou barvu, a dorazila bohužel stříbrná.

Komunikace a rychlost dodání dobré.

Reakce obchodu JUMP SPORT

Děkujeme za vaši recenzi. Omlouváme se za nepřesnost v barvě blikačky, kterou jste obdržel. Vaše spokojenost je pro nás důležitá, a chápeme, jak může být zklamání z nesprávné barvy produktu nepříjemné.

Jsme však rádi, že jste byl spokojen s rychlostí dodání a komunikací z naší strany.
    Vaše zpětná vazba je pro nás cenná a budeme se snažit zlepšit přesnost našich produktových fotografií a popisků.

Matěj

• Velmi profesionální, poctivý přístup obsluhy v kamenné prodejně. Široký sortiment kvalitního zboží za rozumné ceny.
    • Nevím

Jednoznačně doporučuji.

Byl jsem spokojen.

• Výhodná cena a důvěra.
    • Neznám

Matěj

• Zboží bylo skladem-okamžité odeslání.
    • -

Perfektní služba.

• Obsluha

Reakce obchodu JUMP SPORT

Děkujeme za váš feedback, i když nám je líto, že vaše zkušenost s naší obsluhou nebyla pozitivní. Chceme poskytovat co nejlepší služby, a vaše nespokojenost nás velmi mrzí.

Mohl byste, prosím, poskytnout více detailů k tomu, co přesně se vám na naší obsluze nelíbilo? Vaše konkrétní zpětná vazba by nám pomohla zjistit, kde máme prostor pro zlepšení.

Pokud byste měl zájem, rádi bychom se s vámi spojili osobně, abychom našli řešení, které by vás uspokojilo.

• ceny
    • komunikace s dodáním zboží (zboží už jsem měl doma a další den jsem obdržel e-mail,že jste zboží předali dopravci ). Jinak chválím

Chválím, buďte flexibilní s termínem dodání a komunikací se zákazníkem o termínech dodání.

Reakce obchodu JUMP SPORT

Děkujeme za vaši vynikající recenzi a za doporučení našeho obchodu! Jsme rádi, že jste spokojen s cenami a celkově s naší službou. Vaše pozitivní slova nás velmi těší.

Co se týče komunikace ohledně dodání, omlouváme se za zpožděný e-mail. Vaše zpětná vazba je pro nás cenná, a budeme se snažit vylepšit naše systémy a komunikaci, abychom vám a dalším zákazníkům mohli nabídnout ještě lepší zážitek.

Těšíme se na vaši další návštěvu a děkujeme za vaše konstruktivní připomínky!

• rychle,spolehlivě

našla jsem zde zboží,které jsem sháněla
    obchod proběhl rychle a spolehlivě

Matěj

• Ocenuji lidsky a doslova bleskovy pristup pracovniku v pripade reseni jakychkoli problemu ci nejasnosti s objednavkou.

Lidsky a doslova bleskovy pristup pracovniku v pripade reseni jakychkoli problemu ci nejasnosti s objednavkou.

Reakce obchodu JUMP SPORT

Děkujeme za vaši fantastickou recenzi a za doporučení našeho obchodu! Jsme nesmírně rádi, že oceňujete náš lidský a rychlý přístup při řešení problémů a nejasností s objednávkou. Vaše spokojenost a pozitivní zkušenost s naším týmem jsou pro nás tou nejlepší odměnou.

Těšíme se na vaši další návštěvu a děkujeme za vaši důvěru v naše služby!

• šíře sortimentu
    • zhoršená funkčnost stránek během objednávky

Reakce obchodu JUMP SPORT

omlouváme se za Vaši nepříjemnou zkušenost se stránkami při objednávání. Stránky jsme mívali jako "vedlejšák". Teď jsme ale naběhli na nové a budeme se snažit vše řešit co nejdříve a co nejlépe!
    Děkujeme za vaše hodnocení a věřím, že na nových stránkách budete spokojen/a
    Matěj

super rychlé dodání zboží, milá komunikace

• dodaci lhůta

vklidu

Reakce obchodu JUMP SPORT

Děkujeme za vaši recenzi a za to, že doporučujete náš obchod a jsme rádi, že jste spokojen/a s našimi službami. Omlouváme se, že doručení trvalo. Stávat by se to nemělo a budeme se snažit, aby se to již nestávalo!

Matěj

• Široký sortiment zboží. Rychlá distribuce.
    • Zatím žádné neregistruji.

Ostatním bych klidně doporučila Váš obchod.

Matěj

Objednal jsem si přesmykovač SHI XT FD-M770E s tím ze je uvedeno uchycení univerzální, objímka 34,9-31,8mm. Přesmykovač v balíku měl montáž na osu/rám..

Reakce obchodu JUMP SPORT

Děkujeme za vaši recenzi a za podrobný popis problému, který jste zažil s naší službou. Omlouváme se za chybu v popisu produktu a za to, že vám byl doručen jiný typ přesmykovače, než jste očekával.

Chápeme, jak frustrující může být obdržet nesprávný produkt, a váš feedback je pro nás klíčový v identifikaci oblastí, kde musíme zlepšit naše služby.

Matěj

• Dobrá komunikace, rychlá dodací lhůta !
    • ...žádné...

Matěj

Jedinou drobnou nevýhodou mého nákupu bylo, že zboží mi dodali téměř po týdnu, přestože měli u něj uvedeno skladem či tak nějak podobně. Jinak vše bylo dobré.

Reakce obchodu JUMP SPORT

Děkujeme za vaši recenzi a za to, že doporučujete náš obchod a jsme rádi, že jste spokojen/a s našimi službami. Omlouváme se, že dodání takto trvalo. Stávat se to nemá a pracujeme na tom, aby se to nestávalo.