• Skvělý zážitek
    • Profesionální přístup

Pokud jste dost šílení na to, abyste tohle šli zkusit, můžu jen doporučit!

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Rychlá expedice zboží
    • Dobrá komunikace

• Jiz jsem v minulosti zkusila a objednala znovu. Jsou nejlepsi

• Neuvěřitelně rychle doručení

Skvělá komunikace se zaměstnanci Jump-Tandem. Velice ochotní, vstřícní.

Velmi solidní jednání a vstřícnost k zákazníkovi. Objednávka byla rychle vyřízena a v krátkém termínu dodána.

Velmi vstřícný personál.

Rychlé jednání, skvělá komunikace, milá paní po telefonu

• Perfektní jednání i vyřízení nové upravené faktury v bleskovém čase. Dekuji

Již jednou jsem tandem skákala a teď jsme jej zakoupili jako dárek. Byla jsem nadmíru spokojena a zažila nejlepší zážitek v životě !

Reakce obchodu JUMP-TANDEM s. r. o.

Jsme rádi, že jste u nás byla nadmíru spokojená a rozhodla jste se obdarovat zážitkem i své blízké. Těší nás, že se k nám opět vrátíte. Tým JUMP-TANDEM

• Perfektni komunikace pres email, telefon, uzasní lidé. Dokonalé.

Brutalne skvely zazitek s uzasnym “servisem”, dokonalym tymem, vse klapalo od prvni chvilky do posledniho okamziku jak na dratkach. Diky!

Reakce obchodu JUMP-TANDEM s. r. o.

Babu děkujeme za krásné hodnocení, jsme rádi, že vše proběhlo podle vašich představ a máte skvělý zážitek na celý život. Doufáme, že se společně opět brzy uvidíme na letišti v Prostějově. Tým JUMP-TANDEM

Nemám žádné výtky..
    Zboží je dárkem pro syna, věřím ve spokojenost

Reakce obchodu JUMP-TANDEM s. r. o.

Mockrát děkujeme za krásné hodnocení, kterého si velmi vážíme. Jsme rádi, že vše proběhlo dle vašich představ a doufáme, že syn bude spokojen se svým dárkem a odnese si od nás skvělý zážitek. Tým JUMP-TANDEM

Já osobně s Vámi skákala již 2 x. Nyní jsem zakoupila poukaz pro vnuka k 30. narozeninám-

Reakce obchodu JUMP-TANDEM s. r. o.

Eliško, jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a již 2x jste nás navštívila. Také nás těší projevená důvěra a zakoupení dárku i pro vašeho vnuka. Budeme se opět těšit na další setkání u nás na letišti v Prostějově. Tým JUMP-TANDEM

• Během hodiny byla objednávka vyřízena a ten samý den ji převzala přepravní služba

Reakce obchodu JUMP-TANDEM s. r. o.

Velmi nás těší, že Váš nákup proběhl k vaší spokojenosti a vážíme si vašeho krásného hodnocení. Věříme, že se společně brzy potkáme u nás na letišti v Prostějově. Tým JUMP-TANDEM

• výborná komunikace

Reakce obchodu JUMP-TANDEM s. r. o.

Velmi děkujeme za krásné hodnocení, jsme rádi, že vše proběhlo dle vašich představ a doufáme, že se společně brzy uvidíme u nás na letišti v Prostějově. Tým JUMP-TANDEM :-)

• Rychle jednani

Reakce obchodu JUMP-TANDEM s. r. o.

Velmi děkujeme za krásné hodnocení, jsme rádi, že vše proběhlo k vaší spokojenosti a doufáme, že se společně brzy uvidíme u nás na letišti v Prostějově. Tým JUMP-TANDEM :-)

• Ochota
    • Příjemní lidi

Reakce obchodu JUMP-TANDEM s. r. o.

Nikko, velmi děkujeme za krásné hodnocení, kterého si vážíme. Jsme rádi, že vaše objednávka proběhla dle vašich představ a doufáme, že se společně brzy potkáme u nás na letišti v Prostějově. Tým JUMP-TANDEM :-)

super rychlost vybavení a doručení objednávky,
    naprostá spokojenost

Reakce obchodu JUMP-TANDEM s. r. o.

Mockrát děkujeme za krásné hodnocení. Jsme rádi, že vše proběhlo dle vašich představ a budeme se těšit na setkání u nás na letišti v Prostějově. Tým JUMP-TANDEM :-)

• vyborna komunikace
    • obsluha velmi ochotna.
    • parkovani bez problemu,
    • dostupnost obchodu skvela,
    • zbozi pripraveno temer okamzite

Reakce obchodu JUMP-TANDEM s. r. o.

Dobrý den Petře, jsme moc rádi, že Váš nákup proběhl v pořádku. Vážíme si vaší krásné recenze a doufáme, že se brzy setkáme u nás na letišti v Prostějově. Tým JUMP-TANDEM