omezená možnost výběru způsobu dodání (není možnost Zásilkovny) způsobila, že jsem balíček nezvládal vyzvednout.

Objednávka zaslána přes balíkovnu, která místo do ALZA boxu uložila na poštu. Eshop se k tomu postavil tak, že pokud si nechci vystát frontu na poště, mám počkat až to přijde zpět a znovu zaplatit poštovné. S odkazem na podmínky balíkovny, že pokud je box plný může to uložit na poště. Tento eshop nedoporučuji z důvodu arogantního jednaní.

Objednáno přes balíkovnu, která místo do alzaboxu doručila balík na poštu, obchod se k tomu staví tak, že jim to je úplně jedno. Objednám jinde, nespolehlivý obchod a arogantní jednání.

Žádný obchod nikomu nedoporučuju .

I přes moje výslovné přání v objednávce o nezasílání marketingových ani dotazníkových spamů toto nemístné žebrání o pochvalu se objevilo obratem. První a poslední nákup u kšeftařů s cizími daty poskytnutými kvůli nákupu!

Reakce obchodu Bylinářství Jukl

ve Vaší objednávce žádné výslovné přání k zasílání dotazníku nebylo. Chápeme však, že ne každý je ochoten odpovídat na dotazník, i to je možnost. Pěkný den.

Jak můžu hodnotit zboží když žádné zboží nemám ještě ? Což je divné

Reakce obchodu Bylinářství Jukl

je nám líto, že Vaše zásilka měla zpoždění, ale prodleva bohužel vznikla díky státním svátkům 5.a 6.7.2023.
    Děkujeme za pochopení. Bylinářství Jukl

• Velký výběr čajů
    • Příznivá cena
    • Poměrně dlouhá doba dodání.
    • Žádná komunikace e-shopu ohledně potvrzení/zpracování/odeslání objednávky.

• Obchod neumí komunikoval, neplní to co slíbil. Před 1/2 rokem jsem se zaregistroval takže vidím své objednávky, obchod i tom neví....

Zboží jsem si musel objednat jinde, promptně jsem ho obdržel

• Má transakce asi neproběhla, ale já sama jsem si to neoveřila, až když dlouho nic nepřišlo a tak bych byla rada, když se ozvěte i vy ze objednávka není uhrazena.
    • Dát vědět, když objednávka stojí pro nezaplacení.
    • Já sama jsem byla přesvědčena, že je zaplaceno.

• Zboží mi do dnešního dne nedošlo
    • p
    • Po potvrzení, že mi bude zasláno do balíkovny pošty Aš , nedošlo

• Dobré zkušenosti

• Špatný e shop při objednání mě to nějak divně přeskočilo na jiný produkt.

• Preparat vubec neucinkuje.

• VELKÉ MNOŽSTVÍ NA VÝBĚR
    • ŽÁDNÝ ZE ZAKOUPENÝCH PRODUKTŮ NESPLNIL TO,CO JE V POPISU - ŽÁDNÝ ÚČINEK JSEM NEZAZNAMENALA.

VYZKOUŠEJTE A UVIDÍTE, KAŽDÝ NA PŘÍRODNÍ LÉČBU JISTĚ REAGUJE JINAK. MNE TO TEDY NIJAK NEOHROMILO.

• Na konkrétní vÿhody jsem neprisla
    • Dle mého názoru obchod nabízí nekvalitní zboží

Obchod jsem navštívila na doporučení své známé,bohuzel jsem ale bylinkové čaje musela vyhodit pro jejich zápach a příšernou chuť.Bylinkové čaje pijí ráda,ale tohle se vážně nedalo.Tinktury zatím pro jejich kràtké užívání hodnotit nemůžu.

• Rychle a spolahlive dodanie tovaru
    • Ponuka produkty u ktorych nepocitite ziadny pozitivny efekt na svoje zdravie.

Ja osobne som vyhodila 700 czk pricom u konkurencie sa daju najst vyrobky s rovnakym popisovanym ucinkom ale za nizsiu cenu.

• Snadná dostupnost
    • Byla mi účtována jiná cena, než platila v okamžiku objednávky. Na moje upozornění firma nereagovala!

Sháněl jsem mast pro nemocné příbuzné. Firma mi ji obratem zaslala. V tomto směru jsem spokojen. Avšak účtovaná cena byla o deset procent vyšší, než v okamžiku objednávky. Toto je možno považovat za klamání spotřebitele. Zájemcům doporučuji osobní odběr.

• PPL již nikdy více!!!

Účinek preparátu ´= O

Nedoporučuji!!

• Problém nemám až tak s obchodem, jako se samotným protiparazitárním balíčkem. Uvedená kůra by měla být na 17 dnů, ale počet tablet v základním balíčku nestačí ani na prvních 6 dnů, a přitom je uvedeno, že se kůra v žádném případě nemá přerušit před 6. dnem.

informace k danému produktu byly zavádějící. Buďto jde o omyl a špatný popis u výrobku, nebo o zlý úmysl - přinutit zákazníka, aby si dokoupil další balení tablet, chce-li dokončit kůru alespoň v základním rozsahu.

Tímto jednáním obchodu jsem zmaten a nedělá na mne dobrý dojem.