• jeden šmejd vedle druhého,hvory nahrávaj a stejně píšete dokla totéž,prý kvůli mt nábytku mám dát do vyhledávače blog.heureka.cz a tam je návod jak vyřídit nedodané zboží,já doposud nenala ale hlavn,že mají nahráno a já jsem v háji.nenacházím tam nic,vyhledávala jsem googlem,nevím čím víc..
    • mt nábytek,který tel.nebere,maily se vracejí a zboží zaplacené v pr.č.obj.2017125966

BORDEL,BEZMOC,BORDEL.CHci peníze zpět už ne komodu a není dovolání.

• výběr zboží
    • inzerují pod různými názvy - vše však spadá pod MT nábytek

Pokus o nedodržení cen uvedených na internetu - až po předání stížnosti na ČOI vyřízeno.
    Nedodržení dodací lhůty
    Spadá pod MT nábytek se kterými jsem nechtěl obchodovat z důvodu špatné předchozí komunikace

• dobrý výběr
    • barva byla jiná, než jak se nabízela vypadala světlejší a je tmavě hnědá
    • to mne trochu zarazilo

• vyber
    • nevim o nicem

jsem spokojena

• přehledné stránky
    • Neaktuální ceník, volali poměrně pozdě a ceny stále nejsou aktuální. Dopravu nabízeli zdarma a výnos o mnoho levněji než ve skutečnosti. Ve finále sem zboží našla levněji.

• Rozsáhlý výběr
    • Přestože inzerovali dopravu zdarma, tak následně volali, že mám objednávku buďto zrušit, nebo zaplatit dopravu 250,-. Domluva je mizerná, na telefonu je operátor z nějakého holdingu Exiteria, který si ani není jistý, jestli konkrétní obchod pod ně patří, nesedí jim číslo objednávky, nedokážou žádným způsobem vyjít vstříc, údaje k platbě pošlou až po několika dnech, kdy už jste mimo ČR, zboží navíc pořád nedorazilo, přestože už dorazit mělo...

Mínusy rozhodně převažují nad plusy, pro příště se jakémukoliv nákupu z holdingu Exiteria vyhnu

• lžou

• Nedoporučuji, dělají si z lidí jen srandu!!!

Mají několik webů, aby se dostali nahoru do vyhledávačů, který ve finále patří pořád pod MT-nábytek, produkty na MT-nábytek stáhli, ale na JT-nábytek je stále nabízejí a na TJ-nábytek také (všechno stejná šablona shopu). Podle mého jen čekají kdo zaplatí dopředu a pak jen slibují. Objednala jsem si postel na dobírku a samozřejmě jí stornovali.

Zboží nedodáno ve lhůtě uvedené na webu u kupované položky a ani do týdne potom. Kdy dodají? Nevím...

• dobrý výběr
    • ceny
    • komunikace
    • --

velká spokojenost
    kvalita zboží

• JEN SLIBY PENÍZE JSEM ZAPLATILA,ALE STĚNA NIKDE A PENÍZE PO ČTRNÁCTI DNECH TAKÉ NIKDE

STĚNA RANDA SE MI LÍBILA .PO TELEFONU JEN SAMÉ SLIBY.OBCHOD BYCH NEDOPORUČILA A HLAVNĚ NEPOSÍLAT PENÍZE PŘED DO DÁNÍM ZBOŽÍ

• super

• Jediná výhoda byla nízká cena.
    • Obchod??? Je to POUZE zprostředkování, ne prodej. Naprosté žádné dodržení dodací lhůty. Neochota komunikovat se zákazníkem.

Vyhnout se mu obloukem.

• moznost kombinace

• Nezaznamenal jsem žádné.
    • Neetické a neprofesionální jednání, nesolidnost.

Vyhněte se mu.

• Drahá doprava.
    • Dlouhá dodací doba.
    • Nedodržení dodací lhůty.

Před Vánoci rozhodně nedoporučuji zde nakupovat.

• neposlali ŽÁDNÉ potvrzení emailem, i přestože ho na konci objednávky slibují (nepočítám reakci po 4 dnech od MT-nábytek.cz)
    • komunikace telefonická- málokdy se tam dovoláte na poprvé
    • operátorky jen pořád něco slibují málo co dodrží
    • komunikace mejlem ([email protected]) nešla vůbec
    • pokud zavoláte na MT-nabytek zvedne Vám to ta samá paní jako u JT-nabytek (divné?)
    • nedodrželi termín "U Vás doma do"

Nedoporučuji...
    zboží přišlo později a ještě k tomu poškozené.
    na reklamaci zboží zatím nereagovali..
    vše vyřizuje MT-nábytek, tudíž od JT-nábytek nebyla žádná reakce..
    zde už nakupovat nebudu...

• Není přímý prodejce, chybné údaje o ceně výnosu i dodací lhůtě.

• Žádné
    • Termíny dodání tam maji jen na okrasu

Rozhodně se vyhnout velkou oklikou

• Přeposílá objednávku na MT nábytek a čeká se na zboží dále. Je to tedy zbytečný mezistupeň