• Super přehledný obchod, prakticky online komunikace, objednané zboží jsem měla do druhého dne doma.

Profesionální přístup, určitě doporučuju!!!!

• Velice levný
    • Pán mi po telefonu poradil, očividně tomu rozumí
    • Rychlé a levné dodání
    • Vřele doporučuji

S pánem jsem hovořil po telefonu, na vše mi odpověděl, pravděpodobně je stejný nadšenec do cvičení jako já. Rozhodně stojí za vyzkoušení, jelikož má RASP od Superioru14 za nejlepší cenu na internetu. Moc nepíšu rating, ale zde jsem byl maximálně spokojený, příští nákup rozhodně zde.

• +Rychlé jednání
    • +Přátelský přístup
    • +Ochota
    • -nic

E-shop mého dobrého kamaráda, který nabízí skvělé zboží za bezkonkurenční ceny :).

• Rychlá dostupnost
    • Férové jednání
    • Široký sortiment
    • Poradí po telefonu

Všem vřele doporučuji !

• Rychlé dodání,
    • přehledný e-shop
    • Dobré ceny

E-shop mi doporučil kamarád, vzal jsem si věci od Amixu a jsem spokojen.

• Poradili mi po telefonu
    • Rychlá komunikace
    • Vše skladem

Líbilo se mi, že když jsem zavolal, tak mi majitel poradil, jaké zboží zvolit. Musím uznat, že nakopávač opravdu zafungoval.

Určitě příště objednám opět zde.
    Navíc po registraci dostanete slevu 20 %, což je hodně zajímavé.