• nakoupil v obchodě JoJoHračky.cz před 6 měsíci

• rychle a bez potíží
  • nakoupil v obchodě JoJoHračky.cz před 1 rokem

• zadna komunikace se zakaznikem
    • zbozi nedoruceno
  • nakoupil v obchodě JoJoHračky.cz před 1 rokem

Dobrá komunikace, rychlé dodání, dobře zabaleno.

• nakoupil v obchodě JoJoHračky.cz před 2 lety

• Stále nabízí zboží, které nemá na skladě a není schopen ho sehnat.

Velké zklamání. Téměř měsíc po tom, co jsem byl informován o tom, že zboží není skladem ani u dodavatele obchod toto zboží stále nabízí a tvrdí, že ho má skladem.

• nakoupil v obchodě JoJoHračky.cz před 2 lety

• inzeruje zboží, které nemůže dodat

• rychlost,cenová relace
    • nezjistil jsem

doporučuji využít

• nakoupil v obchodě JoJoHračky.cz před 2 lety

Som veľmi potešená, že sa ešte nájde predajca, ktorý si aj v dnešnej dobe dokáže nájsť čas na komunikáciu so zákazníkom a síce nezvykne posielať tovar za hranice ČR je ochotný zrobiť výnimku.

• nakoupil v obchodě JoJoHračky.cz před 3 lety

• možnost nákupu z domova
    • nevím o žádné

mohu doporučit

• nakoupil v obchodě JoJoHračky.cz před 3 lety

• Největším plusem byla skvělá komunikace s Lenkou :)
    • Zmatečné názvy výrobků - pokud jsem se chtěl dopátrat, musel jsem sáhnout po webových stránkách konkurence
    • Poštovné - pokud by obchod využíval i alternativních poštovních služeb (Zásilkovna, Úloženka), koncový zákazník by ušetřil nemalé peníze

Obchod v pohodě
    Velmi pěkné ceny (na zboží, které jsem chtěl)
    Velmi příjemná komunikace s Lenkou (kontaktní osobou - patrně velitelkou e-shopu) - zboží, které jsem chtěl, nebylo na skladě (údajně beznadějně vyprodáno - sehnal jsem jinde), ale obratem mi byla nabídnuta alternativa, které jsem využil
    Rozhodně doporučuji

• nakoupil v obchodě JoJoHračky.cz před 3 lety

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• nakoupil v obchodě JoJoHračky.cz před 3 lety

Vše proběhlo ok, až na dodávku zboží, kdy jsem se musel připomínat ohledně doručení zboží (třeba se polepšit), ale je fakt že potom to šlo rychlím spádem a zboží bylo další den doručeno.

• nakoupil v obchodě JoJoHračky.cz před 3 lety

• Nemožnost platby kartou.
  • nakoupil v obchodě JoJoHračky.cz před 3 lety

Nakupovala jsem hračky pro děti a musela jsem po nedodání shánět honem jinde!!

• Nevim

Spolehlive

Doporučuji.

• nakoupil v obchodě JoJoHračky.cz před 3 lety

• vyborna cena, tovar skladom
    • komunikacia, chyba na stranke informacia ze nedodavaju mimo Ciech. V obchodných podmienkach informacia len ze postovne plati pre CR
  • nakoupil v obchodě JoJoHračky.cz před 3 lety

Objednávala jsem vánoční dárky pro syna, objednávka byla odeslána a přijata 8.12.2015, poté jsem byla kontaktována e-mailem, že některé zboží není skladem, ač na stránkách to nebylo uvedeno, odsouhlasila jsem objednávku i s chybějícím zbožím. Dne 18.12.2015 jsem obchod kontaktovala, jak to vypadá s balíčkem, platbu jsem zadala dobírkou, abychom se nezdržovali čekáním na platbu, než dorazí na účet. V telefonu se mi nikdo nepředstavil, ani nebylo zřejmé, kam jsem se dovolala. Objednávka nebyla dohledána ani podle čísla objednávky, ani podle jména. Nadiktovala jsem své mobilní číslo, že mě kontaktují až najdou, kde je chyba. Kontaktovali ovšem jinou osobu, které se balíček měl jen doručit ( nechápu smysl, proč jsem měla diktovat své číslo ). A bylo ji oznámeno, že objednávku dali do zrušených. Tak stále čekám a už nevěřím, že balíček dorazí. Za mě určitě ne :(

• nakoupil v obchodě JoJoHračky.cz před 3 lety

• dobrá komunikace a řešení problémů
    • zboží nebylo příliš kvalitně zabaleno k přepravě

• velký výběr
    • rozumné ceny

• nakoupil v obchodě JoJoHračky.cz před 3 lety

Zboží dorazilo velmi rychle, ale v promáčklé krabičce. Dá se samozřejmě používat, ale byl to dárek, tak by bylo bývalo lepší, kdyby přišlo v perfektním stavu. Jistě to není vina obchodu, ale nešetrné dopravy. Možná by stálo za to uvažovat o odolnější obálce. Jinak spokojenost.