• zakoupeno v jmenovky.cz před 8 měsíci

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Zboží se vždy snažíme co nejrychleji vyrobit a expedovat k zákazníkovi.

• zakoupeno v jmenovky.cz před 9 měsíci

Skvěla komunikace, vstřícnost, super rychle dodání . Děkuji moc

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše hodnocení, vážíme si toho. Zboží se vždy snažíme co nejrychleji expedovat k zákazníkovi.

• zakoupeno v jmenovky.cz před 10 měsíci

Neuvěřitelná rychlost i v případě individuálního nápisu. Naprosto super.

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, vždy se snažíme zákazníkovi vyrobit a dodat objednané zboží v co nejkratším možném termínu od objednání. Naší prioritou je výroba kvalitních produktů a spokojený zákazník. Děkujeme za Vaše hodnocení, moc si toho vážíme.

• vše OK

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, jsme moc rádi, že je z Vaší strany vše OK. Vážíme si Vaší spokojenosti. Děkujeme.

• zakoupeno v jmenovky.cz před 10 měsíci

• velká rychlost i při individuálním potisku jmenovky. Vše došlo rychle a v pořádku

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Když si zákazník nevybere z variant, které máme na e-shopu, rádi mu vyjdeme vstříc s výrobou na míru.

• Neuvěřitelná rychlost dodání

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení. Zboží se vždy snažíme co nejrychleji expedovat.

• Pružnost, kvalita, cena

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem e-shopu spokojený.

• zakoupeno v jmenovky.cz před 1 rokem

Objednali jsme si výsuvné jmenovky do zdravotnického zařízení k pacientům nad lůžko na zeď. Obchod velmi vstřícný a pomohl nám barevně vylepšit boční strany, aby nebyly černé. Jmenovky již používáme a jsme velmi spokojení. Vypadají hezky, dobře se s nimi pracuje a usnadňují nám práci. Jsou na stěně, nikde nepřekáží a při změně diet, vysuneme pouze spodní menší díl a jméno zůstává. Jsme velmi spokojení jak se jmenovkou, tak s komunikací a vstřícností obchodu. Vyzkoušeli jsme, vyhovují nám a dokupujeme na ostatní lůžka.

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení, které nás takto při pátku potěšilo. Vždy se snažíme zákazníkům vyjít vstříc a jsme rádi, když jsou pak s našimi výrobky spokojeni. Budeme se těšit na další spolupráci.

• zakoupeno v jmenovky.cz před 1 rokem

vše v pořádku. Prodejce byl velice vstřícný a ochotný

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, Vaše hodnocení nás velice těší a jsme rádi, že jste byli s naším e-shopem spokojeni. Děkujeme.

• zakoupeno v jmenovky.cz před 1 rokem

• jednoduché objednání, doručení na dobírku

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, moc si vážíme Vaší recenze a jsme moc rádi, že jste byla s nákupem v našem e-shopu spokojená. Děkujeme.

• Rychlé doručení

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, vždy se snažíme zákazníkovi vyrobit a dodat objednané zboží v co nejkratším možném termínu od objednání. Děkujeme za Vaše hodnocení, moc si toho vážíme.

• zakoupeno v jmenovky.cz před 1 rokem

• Velmi vstřícné jednání, rychle vyřešení problém. Byli jsem velice spokojeni.

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, vždy se snažíme poradit s výběrem či s našimi produkty. Nejlepší odměnou pro nás je spokojený zákazník. Mnohokrát děkujeme za Vaše hodnocení.

rychlost

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, snažíme se zákazníkovi vyrobit a dodat objednané zboží v co nejkratším možném termínu od objednání. Děkujeme za Vaše hodnocení, vážíme si toho.

• zakoupeno v jmenovky.cz před 1 rokem

+ rychlé doručení, zboží odpovídá obrázku.

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, velice nás těší Vaše spokojenost. Vždy se snažíme naše výrobky expedovat v co nejkratším čase k zákazníkovi. Děkujeme za kladné hodnocení.

• zakoupeno v jmenovky.cz před 1 rokem

Vynikající reakce a služba, zboží vyexpedováno v den objednání. Nešlo o první objednávku, jsme vždy maximálně spokojeni. Bohužel naprosto nespokojeni jsme se způsobem doručování.

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, jsme moc rádi, že jste s naším e-shopem spokojeni. Vždy se snažíme o nejkratší termín expedice našich výrobků k zákazníkovi. Proto nás mrzí, že Vaše zásilka nebyla přepravní společností dodána na adresu a museli jste si ji vyzvednout na depu, ale asi to byla chyba jednotlivce od přepravní společnosti, který Vám měl Vaší zásilku doručit. Děkuji za zpětnou reakci, při příštím objednání budeme na dopravce apelovat o lepší služby, které si platíme.

• Rychlost objednání a doručení

Výborná komunikace, díky

Reakce obchodu jmenovky.cz

vždy se snažíme naše výrobky expedovat v co nejkratším čase k zákazníkovi. Děkujeme za Vaši recenzi, moc si toho vážíme.

zboží přišlo poškozené

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, mrzí nás, že Vám byla doručena poškozená zásilka. Naše firma je založena na kvalitě a rychlosti expedice zásilek, aby byl zákazník s našimi službami spokojený. Pokud došlo z jakéhokoliv důvodu k poškození, obratem bychom tuto situaci vyřešili zasláním nového produktu a reklamaci poškozené zásilky bychom řešili přímo s dopravcem (mimo Vás). Tato informace se k nám bohužel nedostala (stačí zavolat či zaslat e-mail).

Je nám líto, že jsme se tuto informaci dozvěděli až na základě Vašeho hodnocení na Heurece.

V případě Vašeho zájmu Vám můžeme zaslat nový výrobek, jen prosím o zaslání požadavku mailem na objednavky@accept.cz, abychom vzniklou situaci mohli dořešit ke spokojenosti obou stran.

rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Vždy se snažíme zákazníkovi vyrobit a dodat zboží v co nejkratším možném termínu.

• Rychlost - objednávka byla expedována v den objednání

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, vždy se snažíme zákazníkovi vyrobit a dodat objednané zboží v co nejkratším možném termínu od objednání. Děkujeme za Vaši recenzi, vážíme si toho.

• zakoupeno v jmenovky.cz před 1 rokem

Příznivé ceny, rychlá reakce, doručení bez obtíží.

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, Vaše hodnocení nás velice těší a jsme rádi, že jste s naším e-shopem spokojena. Děkujeme.