• zakoupeno v jmenovky.cz před 2 měsíci

Skvělá komunikace s obchodem
    Rychle dodání a spolehlivost
    Perfektní můžu jen doporučit

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za recenzi, která nám udělala radost. Vždy se snažíme zákazníkovi vyrobit zboží přesně dle jeho představ.

• Rychlé dodání, dobrá komunikace

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení :-)

• zakoupeno v jmenovky.cz před 3 měsíci

• rychlý obchod, příjemná komunikace, hezké zboží

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení. Jsme rádi, že jste s nákupem na našem e-shopu spokojená.

Rychlé jednání.

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za recenzi. Vždy děláme vše pro to, aby měl zákazník zboží co nejdříve u sebe.

• zakoupeno v jmenovky.cz před 3 měsíci

• i když zboží bylo zabaleno v bublinkové obálce, bylo asi v průběhu přepravy ohnuto a piktogram tak není zcela rovný

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, je nám líto, že Vám zboží přišlo poškozené. Piktogramy vždy balíme do bublinkové obálky a ještě na pevnou destičku právě proto, aby se nemohly ohnout. Bohužel nevíme, co se mohlo stát během přepravy. Nicméně nám od Vás nepřišla žádná reklamace, nebo e-mail s informací ohledně poškozeného zboží, případně fotografií, pouze tato recenze. Mohli bychom celou situaci vyřešit a poslat Vám cedulku novou.

• zakoupeno v jmenovky.cz před 3 měsíci

SUPER.RYCHLOST. OCHOTA.SPOLEHLIVOST.CENA .SUPER. PŘÍŠTĚ ZASE!

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za milé hodnocení. I v případě, že zákazník potřebuje piktogram s vlastním textem, snažíme se ho vyrobit a expedovat ještě v den objednávky. Budeme se těšit na další spolupráci.

• Výběr cedulek

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení.

• zakoupeno v jmenovky.cz před 4 měsíci

• Super rychlé dodání a přehledné www stránky obchodu. Za mě perfektní na 100%.

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, moc Vám děkujeme za hodnocení. Na přehlednosti a obsahu našich stránek neustále pracujeme a taková slova nás vždy potěší :-)

• zakoupeno v jmenovky.cz před 4 měsíci

Rychlost a perfektně zabaleno.

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení. Zboží se vždy snažíme odeslat co nejrychleji, aby zákazník nemusel dlouho čekat na svůj balíček :-)

rychlé dodání

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za recenzi. Zboží se vždy snažíme expedovat co nejrychleji.

Perfektní.

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení.

• zakoupeno v jmenovky.cz před 4 měsíci

Rychlé dodání. V případě přišroubování mi v zásilce chybí potřebné šroubky.

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, některé typy tabulek již dodáváme s oboustrannou lepenkou, protože jiným způsobem nelze provést jejich montáž. Dveřní tabulky, které jste si objednala Vy, se dají přilepit i přišroubovat. Proto k nim lepicí / šroubovací sadu prodáváme zvlášť, každý zákazník si tak může zvolit způsob montáže, který mu více vyhovuje. Vy jste si k tabulkám objednala lepicí sadu, šroubky již tedy nejsou potřeba. Pokud byste je i přesto chtěla, je možné je na našem e-shopu dokoupit. Děkujeme.

• zakoupeno v jmenovky.cz před 5 měsíci

• Rychlost, přehlednost, dobré ceny

Velice profesionální přístup. Rychlé doručení. Super

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za recenzi. Těší nás, že jste byl s naším e-shopem spokojený.

• zakoupeno v jmenovky.cz před 5 měsíci

• Rychlé dodání, přestože tabulky byly s nestandardním napisem, měli jsme je do 3pracovnich dnů na stavbě

Velký výběr standardních nejčastěji používaných tabulek, ale i možnost netypových nápisů s rychlým dodáním. Nakupovala jsem na těchto stránkách poprvé, ale určitěne naposledy.....1*

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení. I v případě tabulek s vlastním textem, nebo rozměrem na míru, se snažíme zásilku expedovat do druhého dne od objednání. Jsme rádi, že jste byla s obchodem spokojená a těšíme se na případnou další spolupráci.

Perfektní komunikace, rychlé odeslání

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení. Zboží se vždy snažíme expedovat v co nejkratším termínu.

• zakoupeno v jmenovky.cz před 6 měsíci

Komunikace v pořádku, dodací lhůta a doprava též

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, jsme rádi, že jste s naším obchodem spokojená. Děkujeme Vám za hodnocení.

• zakoupeno v jmenovky.cz před 6 měsíci

• kvalitní a pěkný produkt

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení. U našich výrobků nám jde především o kvalitní zpracování. Jsme rádi, že jste spokojený.

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Zboží se vždy snažíme co nejrychleji vyrobit a expedovat k zákazníkovi.

• zakoupeno v jmenovky.cz před 8 měsíci

Skvěla komunikace, vstřícnost, super rychle dodání . Děkuji moc

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše hodnocení, vážíme si toho. Zboží se vždy snažíme co nejrychleji expedovat k zákazníkovi.

• zakoupeno v jmenovky.cz před 8 měsíci

Neuvěřitelná rychlost i v případě individuálního nápisu. Naprosto super.

Reakce obchodu jmenovky.cz

Dobrý den, vždy se snažíme zákazníkovi vyrobit a dodat objednané zboží v co nejkratším možném termínu od objednání. Naší prioritou je výroba kvalitních produktů a spokojený zákazník. Děkujeme za Vaše hodnocení, moc si toho vážíme.