• zboží jsem objednala 12.8. a okamžitě poslala platbu,zboží stále nemám , na email nikdo nereaguje , moc děkuji

• jinak vyřízení objednávky, vše ok

- prodávají i nekvalitní věci druhořadé kvality (maltovníky, kýble - slabý materiál / rýče měkké jako čokoláda apod.)
    - na netu nelze tyto věci zjistit, ale až to dojde domů

• komunikace, zboží sice nebylo dodáno, ale byl jsem vždy upozorněn, že zboží není možné v termínu dodat..
    • můj první nákup v tomto obchodě - zboží nebylo dodáno - opakovaně odkládám termín dodání..

tragédie nikdo nic neřekne,maj to na salámu 8 dní pryč a nemám žádné informace.už nidky více,stále platí náš zakázník náš pán. sbohem

devaty den od objednani a zaplacene zbozi stale nemam.

• Tvrdili mi,že je to nadměrná zásilka a poštovné za 600,-. V jiném e shopu jsem si objednal týče 240 cm a přišlo mi to za normální poštovné.

• prodávají něco,co nemají!
    • Prodávají šmejdy

Násada na motyku po prvním kopnutí ulétla. rukojeť z dřeva, které není ani nalakované...

• dobrá cena zboží
    • Zboží ani po 2týdnech není doručeno
    • U objednaných položek napsáno skladem, ale zboží skladem nebylo
    • Obchod neinformuje zákazníka, že zboží není a že se doručení zboží o dost zásadní dobu protáhne
    • Sami od sebe nereagují, ale telefon zvednou

• Zboží jsem objednal neměli jej navrhli mi storno tak jsem stornoval a za dva dny mi došlo že moje objednávka je ve stavu vyřizuje se!!!!!

otřesný!!!!!

• Položky, které jsou v E-shopu označeny skladem, bohužel skladem namají.

• Obchod nabízí doručení na zásilkovnu i když se posléze zjisti že to není možné