Retro plavky jsou super.-.. dekuji... Frantisek.

• doprava zdarma

Vše v pořádku, děkuji.

Musela jsem kalhoty vyměnit za menší velikost,po domluvě jsme výměnu provedli.Velice ochotný pán mi poradil jak na to děkuji

Rychlost, zboží v pořádku dorazilo :-)

• Vše v pořádku.

• Rychlé vyřízení a rychlé dodání zboží.

Koupila jsem pánské šortky. Dodání v pohodě, ale na šortkách se po krátkém používání objevily okolo švů dírky. Reklamaci neuznali, prý se nevztahuje na mechanické poškození. Nikoliv poškození, ale evidentně nekvalitní materiál. Pokud za to neručí, ať takový šunt za drahé prachy neprodávají. To je podfuk na zákazníky. Za mne palec dolů.

Reakce obchodu Jiza.cz

Neuvádíte vadu na pravou míru, nebyla vada ve švech, ale roztržení materiálu mimo šev...

Závadský

• Ceny
    • Kvalita
    • Komunikace s obchodem

Nakupovala jsem tu již několikrát a vždy jsem byla maximálně spokojená. Ráda se sem vracím a už teď se těším na další objednávku.

doporučuji vyníkající

objednala jsem 2 krémy, 1 ks měl poškozený obal, krém vytekl

Reakce obchodu Jiza.cz

...ano, dle vašeho sdělení krém vytekl, mohlo se stát dopravou atd, ale na Váš požadavek jsme peníze za objednávku vrátili na Váš bú

Závadský

Profesionalní komunikace.Doručeno hned.Jako stálý klient doporučuji.

• Es reagiert niemand auf Nachrichten, die Bestellung ist bis heute nicht angekommen.
    Geld ist weg.

Vielen Dank

Die Bestellung ist fertig, wir haben Sie informiert
    Geld ist nicht für unser Konto angekommen, also haben wir es nicht gesendet

Nevim co mám hodnotit když mi ješte žboži nepřislo čekam na to 3 tydny a furt píšou ze se omlouvá a že nemaji na skladě takový podraz

Dobrý den

O průběhu vyřizování objednávky Vás informujeme, bohužel se stalo že se změnila dostupnost Vámi objednaného zboží, jak už jsem zmínil, o každém kroku postupu vyřizování dostáváte info, tak nevidim důvod proč toto nazýváte "podraz"

Děkuji, Závadský

• rychlost dodání,velmi dobrá komunikace
    • žádná

Objednala jsem si tepláky pro syna, komunikace byla na vysoké úrovni, i mne bez vyzvání upozornili a omluvili se,že zboží poslali o den déle,než avízovali. Já si toho ani nevšimla,že to poslali o den déle. Dodávka přesto všechno byla velmi rychlá, tepláky byly velmi kvalitní. Jen mne mrzí jediná věc,že v popisu produktu nebylo,že to jsou tepláky zateplené,bylo by fajn,kdyby v popisu bylo rozlišené období,ve kterém se dají nosit. Já potřebuji tepláky na teď.. Přesto všechno určitě objednám nějaké oblečení i příště,již zrovna kvůli té kvalitě. :-)

• První objednávka
    • Příznivé ceny
    • Velký sortiment zboží

• Rychlost vyřízení objednávky

Výborná komunikace a dodani

zboží jsem objednal i zaplatil již 2.10,dnes je 16.10 a zboží pořád nemám.

- o průběhu vyřizování Vaší objednávky Vás informujeme
    - že Vámi objednané zboží je vyprodané a odešleme ihned po přijetí zásilky od výrobce, též dávno víte...