Některé popisy jsou podivné a u Vás je s podivem ,že chybí kontrolní výstup pro jednotlivé baterie .Pro doporučované čidlo není vstup .Mám pochyby zda má jmenovaný balancér .
    Jinak si dojednejte Zásilkovnu Kounicova 27 -
    Díky K.K
    Neškodilo by krátké VIDEO -NEJLEPŠÍ reklama.

• Výborný obchod, vždy rychle doručeno objednané zboži.

Žádné nevýhody nevidím.

Nabízí lipol baterie,a nakonec nic,taková nabídka je mi k ho***u

Reakce obchodu JINO.cz

Li-Pol baterií je v nabídce více než 90 typů stačí si jen vybrat v kategorii Akumulátory Li-pol.
    Jiří Novotný majitel JINO

• Platit lze jen převodem, ne kartou.
  • Číslo objednávky: 2015018936
    Vaša objednávka sa spracováva, čakáme na doplnenie skladových zásob (naskladnenie 1-5 pracovných dní), ktoré momentálne nie sú k dispozícii.

V prípade, že niektorú z Vami objednaných položiek nebudeme schopní dodať do 5 pracovných dní, budeme Vás kontaktovať na Váš e-mail, alebo telefonicky.

Tento e-mail je posielaný automaticky, na tento mail NEODPOVEDAJTE!

Váš modelársky obchod

JINO - Hradec Králové

• Dodací lhůty a služba PPL v termínu dodání nedodalo balíček a cena přepravy drahá!

Komunikace s obchodem dobrá ale dodací lhůta dlouhá a přepravní služba PPL nespolehlivá na dodaní v termínu.

• nevím
    • nevím

nakoupil jsem, ale transmitter nejde použít, jedna poloha pravé páky je nečinná. Kontroloval jsem to s kolegou a ani na jeho PC se nedá "naformátovat" nebo sesouhlasnit s PC

Reakce obchodu JINO.cz

Vážený zákazníku, zboží jste nereklamoval ani jsme od Vás neobdrželi zprávu o nefunkčnosti dodaného zboží, proto nás Vaše recenze přinejmenším překvapuje. Pokud je dodané zboží nefunkční nebo nepracuje tak jak je uvedeno, výrobek reklamujte dle našeho reklamačního řádu v obchodních podmínkách.
    S pozdravem Jiří Novotný

• velký výběr

rychlost,spolehlivost

• nemusím chodit do vzdáleného obchodu
    • nikdy člověk nic neví o serioznosti dodavatele

vše je normální

Vážený zákazníku,
    velice nás překvapilo Vaše negativní hodnocení našeho e-Shopu.
    Pro objektivnost uvádíme fakta o Vaší objednávce:
    * 29.8.2011 - 07.01 hod. Přijetí Vaší objednávky (standardně potvrzeno e-mailem)
    * 29.8.2011 - odesláno e-mailem potvrzení o expedici (zvolený druh dodání: Česká pošta - dobírka)
    * 29.8.2011 - 16.41 hod. Zásilka podána na Českou poštu
    * 31.8.2011 - 17.40 hod. Zásilka doručená

Zboží bylo odesláno kompletní, bez jakéhokoliv porušení, v den objednání bylo od nás odesláno a bylo doručeno v námi avizovaném termínu 2-5 dní.
    Kolektiv firmy JINO - modelářské potřeby

• nedostal jsem čeký návod.
    • Jednání obchodu velmi arogantí.
    • Český návod nedodán

Prodat a dál se se zákazníkem nebavit.

Reakce obchodu JINO.cz

Se zákazníkem jsme několik dnů vedli e-mailovou korespondenci, chybějící český návod jsme obratem zaslali v elektronické podobě, zákazníkovi jsme dokonce radili, k čemu jsou na akumulátorech červený a černý kabel, k čemu je servisní konektor. Obchod nemůže za to, že si zákaznící nečtou návody k výrobkům, které si zakoupili. Jiří Čáp - JINO-modelářské potřeby

• je to od mého bydliště nedaleko osobní vyzvednutí
    • nedokonalé překlady k zahranyčnímu zboží

jistě se na internetu najde spousta lepších obchodů i se zaškolenou obsluhou,která v tomto obchodě chybí.

• ceny