• Obchod nefunguje

Mailem oznámili přijetí objednávky 20.2.2020. Je 3.3 a nic se neděje. Takže je to o ničem.

• Snadná domluva.:)
    • Kvalitní zboží
    • Nevýhoda..nevýhoda...No,to mne asi ani nic nenapadá. :D
    • Možná tak rozšíření sortimentu by bylo fajnové. :)

Velká spokojenost,rychle dodání,obchod doporučují.

Nemám co vytknout, vše v pořádku.

Objednal som si jednu službu a dva produkty. Na službu som čakal mesiac. Keď som sa ozval, čo sa deje, dozvedel som sa, ževraj mi mal prísť email, že sa táto služba už neponúka. Tak som si objednal dva produkty. Majiteľ ma okamžite informoval, že jeden z nich už výrobca nevyrába, ale druhý mi pošle. O 20 dní na to som sa mu znova ozval, že mi to stále neprišlo, na čo mi odpovedal, že ani druhý produkt sa už nevyrába. Chlapík si zjavne vyklikal svoj e-shop, o ktorý sa už nejakú dobu nestará a inkasuje za to sem tam nejaké peniaze. Absolútne nezodpovedný prístup. Predávané produkty nevlastní a nemá ani tušenie, čo zo svojo inventára ešte vôbec môže predávať, keďže nie je v kontakte zo svojími dodávateľmi.

Rychlý obchod,vše v pořádku.Doporučuji.

• Žádná
    • Nic nemají skladem

Téměř měsíc čekám na zboží co mělo být skladem do 14dnu a stále nic. Urgovala jsem, ale mám prý čekat dal.. Opravdu super..

• rychlé dodání kelpy za příznivou cenu, expirační doba dostatečně dlouhá (při malé denní spotřebě)
    • žádná

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• nízké ceny
    • nulová komunikace ze strany majitele, delší dodací doba

• kvalitní zboží
    • rozumné ceny
    • příjemná komunikace
    • delší dodací doba

Skvělý obchod pro ty, co chtějí kvalitní zboží za přijatelné ceny. Jediný obchod, kde jsem sehnala dostatečně velké deky pro svého koně, navíc v různých gramážích. Delší dodací doba není problém, pokud víte, co chcete a záleží vám na kvalitě zboží a pohodlí vašeho koně.

• Zboží přijde v pořádku
    • Úžasné je to,že od určité ceny,která je reálné,je možné mít dopravu zdarma
    • zboží je kvalitní
    • Trvá trochu déle,než zboží přijde,ale není to nic tragického. :)

Ještě nevím, zboží stále nemám....