Zboží plně odpovídá kvalitě, kterou jsem očekávala dle inzerce.
    VELMI kladně hodnotím individuální přístup prodávajícího - včetně osobního telefonátu k upřesnění nejasností, které způsobila špatně fungující platební brána. Zájem o to, aby vše proběhlo v pořádku a ke spokojenosti zákazníka byl nadstandartní.
    Zboží bylo dodáno rychle.
    Nakupovala jsem v tomto obchodu už loni a ráda jsem některé vánoční dárky opět pořídila touto cestou.

Dobrý den, Romano,

velmi si vážíme Vaší recenze i nejvyššího ohodnocení našeho obchodu, děkujeme!

Spokojený zákazník je naší prioritou číslo 1 a jsme rádi, že jsme Vaši důvěru v nás vloženou nezklamali.

Bylo nám potěšením být Vám k dispozici pro řešení vánočních nákupů a věříme, že i příště budete mít z čeho vybírat!

Anna Miriam S.

• Je to nesmírně milý obchod s osobním přístupem.

Reakce obchodu jewish e-shop

děkujeme Vám za nejvyšší možné ohodnocení našeho obchodu!

Těší nás, že jste s našimi službami spokojena! Pro naše báječné zákazníky se snažíme vytvořit co možná nejpříjemnější prostředí a jsme rádi, že se nám to daří!

Doufáme, že Vás brzy budeme moci opět přivítat u nás v Belgické!

Anna Miriam S.

Zboží jsem objednal a už za patnáct minut hlásili že předali přepravci. Druhý den jsem měl zboží v rukách. Naprosto nevídané!

Dobrý den, Ronalde,

děkujeme Vám za maximální možné ohodnocení našeho obchodu!

Jsme rádi, že se nám podařilo doručit zboží v takto rekordním čase! Jak jde o naše skvělé zákazníky, není čas ztrácet čas :-)

Anna Miriam S.

unique shop with friendly staff

Dear customer,

thank you for the highest possible evaluation of our store and your kind words!

We are looking forward to your next visit!

Sincerely

Anna Miriam S.

Perfektní obchod a bezva služby.

Reakce obchodu jewish e-shop

děkujeme za pět hvězd a budeme se brzy těšit na Vaši další návštěvu u nás v Belgické!

Anna Miriam S.

• Rychlé vyřízení objednávky. Zboží vysoké kvality.
    • Přátelské jednání.

Dobrý den, Pavle,

děkujeme Vám za nejvyšší možné ohodnocení našeho obchodu!

Velice si vážíme toho, že i tentokrát jste byl spokojen s nákupem v našem e-shopu a budeme se snad brzy těšit na Vaši další objednávku!

Anna Miriam S.

Nejlepší obchod! Vždy je k dispozici vše, co potřebuji. Děkuji, Davide! :) Doporučuji!

Reakce obchodu jewish e-shop

děkujeme Vám za pět hvězdiček i milou recenzi!

rychlé, vstřícné, jednoduché

děkujeme Vám za maximální možné ohodnocení našeho obchodu!

Jsme rádi, že jste s nákupem spokojen a věříme, že nebyl poslední!

• Spolehlivost a rychlost

Dobrý den, milá Lucie,

děkujeme Vám za 100% ohodnocení!

Jsme nesmírně rádi, že i našim stálým zákazníkům máme stále co nabídnout a rádi se k nám vracejí!

Děkujeme za přízeň a budeme se těšit na Váš další nákup!

• Skvělá a přívětivá obsluha
    • Zadna

Výborný obchod

Dobrý den, milý Jane,

děkujeme Vám za nejvyšší možné ohodnocení a budeme se těšit na Vaši další návštěvu!

• proklientský prístup
    • férové jednanie
    • všetko robia tak aby bol zákazník čo najviac spokojný
    • tovar príde vždy starostlivo zabalený
    • cítiť prorodinný prístup k zákazníkom - všetci čo tu raz nakúpili sa určite cítia byť členmi jednej obrovskej rodiny spokojných zákazníkov

Reakce obchodu jewish e-shop

děkujeme Vám za nejvyšší možné ohodnocení i milou recenzi! Zvláště od našich stálých zákazníků, mezi které jednoznačně patříte, nás taková zpětná vazba moc těší.

Velmi si vážíme Vaší přízně a věříme, že i nadále budete součástí naší velké rodiny!

Anna Miriam S.

Jsem spokojený, narozeninové dárky mému synu Davidu k jeho 20-i nám přišly, až na mikinu, včas.
    Věřím, že brzy dorazí i ona.
    Syn měl z obdarování velikou radost.
    DOPORUČUJI.

Reakce obchodu jewish e-shop

děkujeme Vám za milou recenzi i 100% ohodnocení!

Mrzí nás, že jsme mikinu nezvládli dodat včas k narozeninám - většinu textilu zadáváme do výroby až po přijetí objednávky a dobu dodání výrobcem nezvládneme ovlivnit. Jsme rádi, že i přesto jste s nákupem spokojen a že měl syn z dárků radost!

Za celý tým přeji milému Davidovi vše nejlepší - mazal tov bis 120!

Anna Miriam S.

• Rychlé vyřízení. Vždy skvělý výběr i ceny.

Dobrý den, milá Jiřino,

děkujeme Vám za recenzi i pět hvězd!

Těší nás, že jste spokojena s rychlostí vyřízení objednávky i sortimentem a věříme, že i při Vašem dalším nákupu budete mít z čeho vybírat!

Budeme se těšit na Vaši další návštěvu u nás v obchůdku v Belgické!

Anna Miriam S.

• Dosť vysoka cena u Vás, v Mega Kniha stali Žalmy i s doručením 23€, ale som verný zákaznik‍♂️

Reakce obchodu jewish e-shop

děkujeme Vám za nejvyšší možné ohodnocení!

Jelikož jsme malá (takřka rodinná) firma, u některých produktů b-hužel není z mnoha důvodů v našich silách cenově konkurovat obrovským firmám, jako je například Vámi zmiňovaný prodejce. Těší nás, že i přesto máme naše věrné zákazníky, kteří nám zachovávají přízeň (a Vy mezi ně jednoznačně patříte!) a kterým se snažíme nabídnout přidanou hodnotu osobního přístupu, bezvadné a vstřícné komunikace a velmi rychlého vyřízení objednávek, v čemž zase ony obrovské firmy často ani zdaleka nemohou konkurovat nám :-)

Děkujeme za Vás a věříme, že se brzy budeme moci opět těšit na Vaši objednávku!

• Super vybavena objednávka
    • Rychlosť na Slovensko

Dobrý den, milý Roberte,

děkujeme Vám za maximální možné ohodnocení našeho obchodu!

Jsme rádi, že se nám (i s pomocí externích dopravců) daří doručovat zásilky bez zbytečného odkladu i za hranice naší republiky!

Vždy spokojenost

Reakce obchodu jewish e-shop

děkujeme Vám za nejvyšší možné ohodnocení a budeme se těšit na Váš další nákup!

Anna Miriam S.

Ráda chodím nakupovat do Jewish shopu. Osazenstvo milé, atmosféra vlídná. Nakupuji knihy a potraviny, protože už všechny menory, chanukije atd. mám, ale výběr mají opravdu velký.

Reakce obchodu jewish e-shop

děkujeme Vám za milou recenzi i pět hvězd, zvláště od našich pravidelných zákazníků si takové zpětné vazby velmi vážíme :-)

Těší nás, že nám zachováváte přízeň a uděláme vše pro to, aby tomu tak bylo i nadále!

Brzy opět na viděnou!

Anna Miriam S.

Nakupuji zde opakovaně, to asi mluví za vše :-)

děkujeme Vám za maximální možné ohodnocení našeho obchodu!

Jsme rádi, že se k nám opakovaně vracíte a věříme, že tomu tak bude i nadále - uděláme pro to vše, co bude v našich silách :-)

Budeme se těšit na Váš další nákup i osobní návštěvu v našem obchůdku v Belgické!

Anna Miriam S.

Mam tento obchod rada pro velky vyber kvalitnich vyrobku vcetne starozitnosti, dobrou komunikaci a solidnost jednani.

Reakce obchodu jewish e-shop

děkujeme Vám za maximální možné ohodnocení i milou recenzi!

Těší nás, že jste s našimi službami spokojena a ráda se k nám vracíte - budeme dělat vše pro to, aby tomu tak bylo i nadále :-)

Anna Miriam S.

Jsem velmi spokojená, zboží bylo dodáno velmi rychle, to jsem ani nečekala, náramky jsou moc krásné. Škoda jen, že už nemají v bílém, také bych si je koupila.

Dobrý den, milá Evo,

děkujeme za nejvyšší možné ohodnocení!

Těší nás, že k Vám zboží doputovalo v nejkratším možném čase, dělali jsme pro to jako vždy maximum :-)

Dobrá zpráva pro Vás: bílé náramky jsou již objednány a v blízké době čekáme na jejich dodání výrobcem, sledujte tedy, prosím, naše webové stránky, ať můžete rozšířit svou sbírku o další barvu!