• zakoupeno v jewish e-shop před 1 rokem

Dobrá komunikace a přehledný e-shop, ale kvalita výrobku (malý přívěšek Davidovy hvězdy) byla podle mě nedostačující, jelikož samotný výrobek byl nesouměrný a cena byla opravdu vysoká.

Dobrý den, pane Víte,

objednal jste si Davidovu hvězdu ze stříbra Ag 925/1000 s průměrem asi 1,5 cm (15 mm), všechny tyto údaje byli u Magen David napsané včetně ceny 390,- CZK, příliš nechápu s čím jste nespokojený, když dodaná hvězda vypadá stejně včetně popisu i fotky.

#Cohen57

• zakoupeno v jewish e-shop před 2 lety

• Obchod po zaplacení nedodal zboží

Nesolidní obchodní jednání. Lukáš

Dobrý den, pane Lukáši,

předně mi dovolte se Vám omluvit, že jsme se neozvali, že Vaši objednávku připravenou k odběru nemáme kompletní, ale z části dostupnou - byla to chyba a mrzí mě to!

Přesto si dovolím podotknout, že platba byla až kartou na místě, tedy tzv. na dobírku, peníze a zboží tedy bylo předáno ke stejnému dni,

S přátelským pozdravem

• zakoupeno v jewish e-shop před 3 lety

Po zrušení celé objednavky a žádosti o odstranění veškerých mých údajů mi byly nadále zasílány e-maily dokud jsem je sám nezrušil.

Vážená paní AťŽijeJežíš
    objednala jste si v pátek menoru s tím, že jste si ji chtěla hned v sobotu na šábes vyzvednout v obchodě - za normálních okolností bych Vám i vyhověl, nicméně byli jsme celý víkend mimo Praha na židovském festivalu v Boskovicích, tak jsem Vás musel odmítnout, velice se omlouvám, že Vás to tak rozhořčilo, že náš obchod nedoporučujete, více ať si každý čtenář recenze domyslí sám))

• zakoupeno v jewish e-shop před 4 lety

• Špatně zabaleno! Zboží přišlo ve špatném stavu!

Reakce obchodu jewish e-shop

Dobrý den, paní Krejzová.

Velmi nás mrzí, že se sušenky roztrhly a Vám tak znepříjemnily den. Vždy se snažíme zboží balit pečlivě, ale někdy se toto bohužel stane, ale stávat by se to samozřejmě nemělo.

Na základě telefonické domluvy Vám sušenky a další poníčené zboží vykompenzujeme novým zbožím.

Pevně věřím, že s touto kompenzací budete spokojená a našemu obchodu zůstanete věrná.

S omlouvou a přáním hezkého dne,

Mikuláš

• zakoupeno v jewish e-shop před 5 lety

• Zbozi je zaplaceno, ale dalsich xy dnu uplynulo a jeste nedorazilo.

Vážená paní Hano,

jednalo se o dvě antikvariátní knihy z externího skladu, které se nám nepodařilo dohledat, omlouvám se!

Peníze Vám byly vráceny!

• zakoupeno v jewish e-shop před 5 lety

• inzeruje zboží, které již není k dispozici

Vážený Bubulo,

jednalo se o antikvariátní knihu, kterou máme v externím skladě a bohužel se nám ji nepodařilo dohledat!

Omlouvám se

• po 11 dnech od objednání zboží nedorazilo

nedoporučil

• zakoupeno v jewish e-shop před 6 lety

• Unikatni zbozi, ktere neni jinde k sehnani
    • Dlouhe cekani na zbozi, ac je napsano dodani do 3 dnu.
    • Absolutni nekomunikace ze strany obchodu.
  • zakoupeno v jewish e-shop před 6 lety

• Nevím o žádné, obchod mi nedal možnost nějakou objevit.
    • Uvádí na svých stránkách sortiment zboží, které není schopen dodat. Buď nabízí zboží, které nemá na skladě, nebo má v nabízeném zboží nepředstavitelný nepořádek.

Zásadně nedoporučuji, jediným kladem bylo, že pan vedoucí alespoň sdělil, že mnou uvedenou knihu nebyl schopen dohledat. Pokud si ve svém obchodě neudělá pořádek, není možné, aby jeho obchod prosperoval. O reakci obchodu nemám zájem, již nikdy více nebudu jeho nabídku sledovat.

Vážený annonyme Zdeňko,
    vašemu požadavku v poznámce objednávky, informovat o dostupnosti, bylo dle mých informací 100% vyhověno, více dle Vašeho přání již nekomentuji!

Shekel

• zakoupeno v jewish e-shop před 6 lety

• hodně knih na jednom místě
    • obchod orientovaný na "jew" tématiku
    • stránky nejsou uživatelsky příjemné
    • pan majitel, který nemá ve svých silách vše zvládat na 100%

Na můj první dotaz mi bylo odpovězeno jedním slovem - doslova, takto si zákazník připadá až otravný. Zakoupil jsem a následná komunikace byla už perfektní. Dopravce v pořádku, ale prodejce zabalil knihy pouze do igelitového obalu a takto to odeslal. Dorazily tedy poškozené a veřte mi, že to nebylo tím, že se jednalo o použité knihy. Jistě mi prodejce nechtěl zaslat půl nasazeného přebalu a druhou půlku zmuchlanou bokem. Takže ZABALIT zboží před odesláním tak, jak si zaslouží prosím! Byl při nákupu slíben i dárek, který jsem neobržel. Pro mě osobně zde byl nákup poslední.

• zakoupeno v jewish e-shop před 6 lety

• přislíbení termínu dodávky a skutečnost je úplně jiná, aníž by ze strany obchodu byl proveden kontakt
  • zakoupeno v jewish e-shop před 7 lety

• arogance ze strany prodávajícího

Vážený pane,
    objednal jste si 6 triček s prasečí hlavou mr. xenofoba Konvičky a nikdy jste si trika nevyzvedl, chápu, že toto hodnocení má být spíše pomstou za zesměšnění vůdce IVČRN, i když nechápu proč tak jste se k tomu postavil tak jednoduše, že by to vypovídalo o Vašem IQ?

Shekel

• zakoupeno v jewish e-shop před 7 lety

• Slíbili a nedodrželi.

Dobrý den, pane Yacus,

omlouvám se, že Kippa neměla vyšité Davidovi hvězdy na sobě, bohužel nakonec technika selhala, jinak celá objednávka proběhla dle mých informací naprosto v pořádku, i rozdíl mezi kippou s vyšitím a bez vyšití Vám byl vyplacen na účet.

Díky

• Naprostá nekomunikace

Nekomunikace, pokud zboží vůbec dorazí, tak za velmi dlouhou dobu...

Dobrý den, Petro,

víme, že leden byl ne zcela business z pohledu času dodávek a nebudeme se divit, když za tento měsíc přibudou další nespokojení zákazníci, emoce do kšeftu netahej, takže pouze jedno velké:

MOC SE OMLOUVÁME!

• zakoupeno v jewish e-shop před 8 lety

• nabízí zboží, které může být jinde nedostupné
    • u detailu knihy není poznat, zda je nová či antikvariátní

Když přejdete z Heureky přímo na detail knihy, nepoznáte, že je kniha antikvariátní. Je potřeba následně dohledat, ve které sekci je kniha umístěna.

Reakce obchodu jewish e-shop

máte naprostou pravdu, podle čísla objednávky, jsem dohledal, že se jedná o knihu Leonardův skicář, kterou jste očekávala novou (pravděpodobně jako dárek) a příliš pozdě jste se dozvěděla, že se jedná o antikvariátní knihu. Mrzí nás to a posíláme Vám dárkový kupon v hodnotě 200,- na libovolné zboží. Platnost kuponu je 1 rok. Věříme, že tentokrát budete mít šťastnou ruku! Děkujeme za zpětnou vazbu!

• zakoupeno v jewish e-shop před 8 lety

• Pozdě dali vědet, ze zboží nemají kompletní.

Nedostatečné pružně.

Dobrý den Kiki,
    vybrala jste si antikvariátní knihu a u té se občas stane, že se prodá dříve než je odepsána ze skladu. U těchto knih je napsáno vyčkejte s platbou, než knihu nalezneme! Máme více jak 8000 knih skladem.

Za komplikace se omlouvám.