Nákup bez problémů, doporučuji !!!

Dobrý den, Miloslave,

děkuji za vaše hodnocení a čas strávený vyplněním tohoto dotazníku. Velice mě těší vaše spokojenost s nákupem šperků zn. Jewellis. Budu se těšit na váš další nákup. :-)

Jewellis.cz

• Rýchle dodanie, prehľadná stránka.

S obchodom som spokojná, odporúčam.

Reakce obchodu Jewellis.cz

děkuji, že jste si našla čas na toto hodnocení. Jsem velice ráda, že šperk dorazil rychle. Těší mě také vaše spokojenost. Budu se těšit na vaši další objednávku. :-)

Jewellis.cz

Jsem s naušnicemi velmi spokojena. Výborná komunikace, rychlé vyřízení objednávky, vstřícné jednání.

Dobrý den, Terezo,

děkuji mnohokrát za vaše hodnocení, úsilí a čas strávený vyplněním dotazníku. Velice mě těší vaše plná spokojenost s mými šperky. Budu se těšit na další nákup. :-)

Jewellis.cz

• Rychle a spolehlivě, bez problémů.

Dobrý den, Mílo,

děkuji mnohokrát za vaše hodnocení a nad ním strávený čas. Jsem ráda, že jste se šperky Jewellis maximálně spokojena.

Pěkné a rychlé.

Reakce obchodu Jewellis.cz

děkuji mnohokrát za vaše hodnocení a čas strávený vyplněním dotazníku. Těší mě vaše spokojenost s vyřízením své objednávky. Budu se těšit na váš další nákup. :-)

Jewellis.cz

• Krásné zboží, maximální spokojenost a velmi rychlé dodání.

Reakce obchodu Jewellis.cz

děkuji mnohokrát za vaše hodnocení, úsilí a čas strávený vyplněním dotazníku. Tato recenze bude pro naše budoucí zákazníky jistě užitečná. Velice mě těší vaše maximální spokojenost. Budu se těšit na váš další nákup. :-)

Ochota,profesionální přístup prodávajícího.

Dobrý den, Vlaďko,

děkuji mnohokrát za vaše hodnocení, úsilí a čas strávený vyplněním dotazníku. Velice mě těší vaše maximální spokojenost. Budu se těšit na váš další nákup. :-)

• Kvalitní šperky
    • Krásné balení (dárková krabička, šperky s vysačkami)
    • Sleva na další nákup jako dárek

Reakce obchodu Jewellis.cz

děkuji mnohokrát za vaše hodnocení, úsilí a čas strávený vyplněním dotazníku. Tato recenze bude pro naše budoucí zákazníky jistě užitečná. Velice mě těší vaše maximální spokojenost s vyřízením své objednávky. Budu se těšit na váš další nákup. :-)

• Vše vždy ok

Reakce obchodu Jewellis.cz

děkuji mnohokrát za vaše hodnocení. Velice mě těší vaše opětovná maximální spokojenost. Budu se těšit na váš další nákup. :-)

Jewellis.cz

Krásné náušnice, perfektně zabalené a došly ihned.

Reakce obchodu Jewellis.cz

děkuji, že jste si našla čas na toto hodnocení. Jsem velice ráda, že šperk dorazil rychle. Těší mě také vaše maximální spokojenost s vyřízením své objednávky a se šperkem samotným. Budu se těšit na vaši další objednávku. :-)

Vse ok!

• rychlé vyřízení objednávky
    • zboží dorazí cca do dvou dnů

Dobrý den, Dančo,

děkuji, že jste si našla čas na toto hodnocení. Jsem velice ráda, že šperk dorazil rychle. Těší mě také vaše maximální spokojenost s vyřízením své objednávky. Budu se těšit na vaší další objednávku. :-)

• jsem velice spokojená
    • rychlé vyřízení a doručení objednaného zboží
    • NIC

Dobrý den, Dádo,

děkuji mnohokrát za vaše hodnocení, úsilí a čas strávený vyplněním dotazníku. Velice mě těší vaše plná spokojenost s mými šperky a s vyřízením své objednávky. Budu se těšit na váš další nákup. :-)

• Spokojenost,rychlé dodání

Dobrý den, Petro,

děkuji, že jste si našla čas na toto hodnocení. Jsem velice ráda, že šperk dorazil rychle. Těší mě také vaše maximální spokojenost se šperky zn. Jewellis a budu se těšit na vaší další objednávku. :-)

• Nádherné šperky
    • Super bohatý výběr
    • Přehlednost stránek
    • Možnost platit i Twistem

Dobrý den, Lenko,

děkuji, že jste si našla čas na toto hodnocení, které bude pro naše budoucí zákazníky jistě užitečné. Velice mě těší vaše maximální spokojenost s mými šperky a s rychlostí dodání své objednávky. Budu se těšit na váš další nákup. :-)

Jewellis.cz

Jsem spokojená se sortimentem, šperky jsou krásné a těžko se pak vybírá a současně dávám jedničku rychlému a spolehlivému vyřízení objednávek.

Dobrý den, Lenko,

• Krásné zboží

Dobrý den, Kláro,

Jewellis.cz

Krásné šperky, rychlé dodání, vstřícná komunikace

Dobrý den, Vlaďko,

děkuji mnohokrát za vaše hodnocení, čas a úsilí strávený vyplněním dotazníku. Velice mě těší vaše plná spokojenost s mými šperky. Budu se těšit na další nákup. :-)

• vše ok

Dobrý den, Gabrielo,

děkuji, že jste si našla čas na toto hodnocení. Jsem ráda, že jste s nákupem maximálně spokojená a budu se těšit na další vaši objednávku. :-)

• Krásné naušničky , luxusně zabalené v krabičce
    • Velmi rychlé dodání
    • Moc milá a vstřícná komunikace

Dobrý den, Veroniko,