• dobrá cena
    • veľmi dlhá doba dodania

Reakce obchodu JEMASPORT.cz

velmi nás mrzí tato negativní recenze. Kontroloval jsem a objednal jste produkt, u kterého jsme avizovali dostupnost u dodavatele. Zboží nám došlo v průběhu 5 dní a následně jsem objednávku odeslali k Vám.

Marek Barva - JEMASPORT

• Informovali mne o dostupnosti zboží, když jsem ho poptávala, a nebylo k mání.

Stornovali mi objednávku za TŘI dny prý z důvodu neuhrazení objednávky.

Vážená paní Jeništová,

Vaše objednávka byla z důvodu nezaplacení stornována. Za druhé jste poslala po stornu peníze úplně na jiný účet, než jste měla, tudíž platba nebyla, ani nemohla být spárována.

Z naší strany nedošlo k žádnému pochybení, naopak, hned jak jste zavolala a napsala nám email, tak jsme platbu dohledali a objednávku obnovili tak aby se produkty nevyprodaly. Objednávku jsme odeslali ještě ten den.

Nechápu tedy proč negativní hodnocení.

Marek Barva - JEMASPORT

• Mali dostupné tycinky ktoré nemali v iných obchodoch
    • Poslali mi tycinky mesiac pred ich zárukou (čokoláda na tyčinkách mala povlak!!!!

Reakce obchodu JEMASPORT.cz

mrzí nás tato situace. Tyčinky mají expiraci konec 12.měsíce, což za nás je v pořádku. Kdybyste nám napsala na email hned po otevření, že je něco v nepořádku, mohli jsme to vyřešit k Vaší spokojenosti.

Marek Barva - JEMASPORT

Balíček přišel zničeny a poškození . Objednávka byla změněna bez obeznámeni

Reakce obchodu JEMASPORT.cz

moc se omlouváme za tyto nepříjemnosti. Bohužel od Vás nemáme informaci že Vám došel balíček poškozený, samozřejmě bychom vše vyřešili k Vaší spokojenosti. Zásilky samozřejmě balíme precizně tak aby se nepoškodily, ale bohužel jak se k nim chová přepravce již neovlivníme. Ale samozřejmě kdyby jste nám dala hned vědět, pošleme Vám obratem novou zásilku.

V objednávce jsme pouze změnili jednu příchuť u jednorázových bcaa, ale to jsem Vám psali do emailu.

Jako kompenzaci za tuto výměnu jsem Vám do objednávky přidali další vzorky zdarma.

Marek - JEMASPORT

• V krabičce bylo jiné zboží než bylo vyobrazeno na obalu.
  • Zatím žádná komunikace. Zboží zatím nedorazilo.

Reakce obchodu JEMASPORT.cz

objednala jste si zboží v rámci předobjednávky. Na eshopu u produktu jsem avizovali že naskladnění produktu bude až 24.8. Nakonec se nám podařilo produkty naskladnit o týden dříve a objednávku expedovat.

Mrzí nás tato negativní recenze, ale z naší strany nedošlo k žádné chybě.
    Marek - JEMASPORT

• Objednal jsem zboží,přišlo mailem potvrzení objednávky. Od té doby ( 14 dní ) se neozvali a zboží nepřišlo. Ale formulářík, jak jsem spokojen s e-shopem poslat nezapomněli.

Reakce obchodu JEMASPORT.cz

velmi se omlouváme za komplikace.
    Jsme rádi že jsme problém vyřešili k Vaší spokojenosti :)

Marek - JEMASPORT

• je to už přes týden od objednání, a dosud nebylo zboží ani expedováno, přestože je na skladě.....

tomuto obchodu se pro příště vyhnu

Reakce obchodu JEMASPORT.cz

Moc nás tato situace mrzí ale snažili jsem se jak jsme jen mohli. Objednala jste produkt který jsme neměli na skladě. Skladem byl u dodavatele jak jsem avizovali na e-shopu. Bohužel se vše prodloužilo svátkem a chybou dodavatele. Celou dobu jsme s Vámi komunikovali. Vysvětlili situaci a nabídli řešení. Omluvili jsme se Vám, nabídli okamžité vrácení peněz na kartu, poslali slevový poukaz. Jsme jenom lidi a pokud Vám ani tato snaha nestačí, tak pak už nevím.

Každopádně se ještě jednou omlouvám za tyto komplikace.

• Přišlo druhý den
    • Přišlo špatné tričko, po odeslání zpět mi ani po týdnu nepřišlo dobré zboží
  • Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.