• jedinečné zážitky

Při nákupu poukázky jsem byla ujištěna, že je v hotelu vše domluveno a rezervováno a že už se nemusím o nic starat. Když jsme dojeli na místo, recepční o nás nevěděla, že to neměla potvrzené a na všechny procedury bylo také se nutno předem objednat, což jsme také neměli. Hodně to zkazilo celý pohled na "zážitek". Naštěstí tam pro nás našli místo a nakonec vše proběhlo v pořadku.

Reakce obchodu Jedinecne-zazitky.cz

Dobrý den. Děkujeme za Vaši reakci. Omlouváme se spolu s hotelem za způsobenou komplikaci. Rezervace na veškeré služby byla včas učiněna avšak došlo k pochybení recepční hotelu. Celou záležitost jsme s hotelem probrali a učinili kroky, aby se podobná situace neopakovala. Věříme, že i tak jste byli s našimi službami nakonec spokojeni a těšíme se na další spolupráci.

• výhodnou nabídku
    • zatím jsem na žádnou nenarazil

rychlé vstřícné jednání

Zážitek jsem objednal u společností v místě mého bydliště, abych v případě nejasností měl možnost operativnějšího řešení. Vyřízení objednávky bylo rychlé, k mé plné spokojenosti. I další jednání spojené s uplatněním nákupu bylo rychlé, plně dle mých představ, věcné, příjemné, korektní a s pocitem, že se snaží vyhovět zákazníkovi. Doporučuji všem.

výborná nabídka,skvělé ceny

• nákup z domova

S nákupem jsem velice spokojena,doporučuji ostatním si tam také objednat.Splnili termín dodání a to je pro mě velice důležité a komunikace se zákazníkem je taky v pořádku.

• Vhodný dárek pro obchodní partnery